45
  • 45 44:26
    FBC Příbram

VŠSK MFF Praha - FBC Žraloci Příbram 4:2
branky: 9. Pavel Čechovský, 20. Adam Chuděj, 27. Adam Chuděj, 32. Matouš Čistecký - 10. Martin Kalous, 22. Jan Petřík; rozhodčí: Marek Jeřábek - Martin Preclík; vyloučení: 1:0 + Martin Kalous 4 + TT; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Novák ? - Petr Šimon ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:0
45:00 Ukončení 3. části
44:26 Timeout FBC Žraloci Příbram
40:23 Trestné střílení družstva VŠSK MFF Praha neproměnil #9 Matouš Čistecký.
31:35 GÓL VŠSK MFF Praha! 4:2
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #9 Matouš Čistecký bez asistence (4:2)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
26:02 GÓL VŠSK MFF Praha! 3:2
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #21 Adam Chuděj, asistoval #14 Josef Malík (3:2)
21:33 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #24 Jan Petřík, asistoval #87 Michal Soukup (2:2)
19:49 GÓL VŠSK MFF Praha! 2:1
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #21 Adam Chuděj, asistoval #10 Pavel Čechovský (2:1)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:59 Vyloučen hráč #9 Matouš Čistecký družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání
09:27 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #13 Martin Kalous, asistoval #19 Marek Roubíček (1:1)
09:27 Vyloučen hráč #13 Martin Kalous družstva FBC Žraloci Příbram do konce utkání - technický trest
09:27 Vyloučen hráč #13 Martin Kalous družstva FBC Žraloci Příbram na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
08:53 GÓL VŠSK MFF Praha! 1:0
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #10 Pavel Čechovský, asistoval #14 Josef Malík (1:0)