Time-out
    Eagles

Události

FBC Spartak Bílovec - 1. FBK Eagles Orlová 8:7
branky: 9. Radim Richtár, 19. Radim Richtár, 47. Václav Richtár, 48. René Mikel, 50. Šimon Kouba, 55. Vojtěch Vavrečka, 58. Václav Richtár, 60. Vojtěch Vavrečka - 12. Marek Krmášek, 15. Tomáš Milerský, 26. Filip Matějka, 31. Filip Matějka, 33. Adam Kučera, 45. Martin Myška, 57. Jakub Sasyn; rozhodčí: Pavel Hála - Zdeněk Bartoš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Roman Fučík 15 - Vít Brož 10; po třetinách: 2:2, 0:3, 6:2
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Pro fanoušky určitě pěkný zápas. Dvě třetiny jsme byli sice horším týmem, ale ve třetí jsme znovu ukázali morál a šli jsme si za vítězstvím. Jsem rád, že jsme stihli dokonat obrat v základní hrací době a všechny 3 body si nechali na domácí palubovce. Přeji soupeři, ať dojede v té dnešní kalamitě ve zdraví domů. A taky děkuji fanouškům za skvělou kulisu!
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Kolaps ve 3. třetině rozhodl zápas. 2 třetiny hrajeme co máme a v pohodě kontrolujeme zápas a pak se stane toto. Víc k tomu asi nemám.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
60:00 Ukončení 3. části
59:09 Hosté hrají bez brankáře.
59:08 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
59:08 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #71 Radim Richtár (8:7)
57:28 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #77 Šimon Kouba (7:7)
57:28 Václav Richár srovnal gólem z brejku..
56:38 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Jakub Sasyn, asistoval #77 Tomáš Bečka (6:7)
55:39 Vyloučen hráč #44 Václav Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
54:57 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #93 Tomáš Kasinec (6:6)
51:31 Vyloučen hráč #90 Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
49:09 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (5:6)
49:09 Šimon Kouba nachytal stahovačkou dva hráče a střelil gól.
47:53 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #77 Šimon Kouba (4:6)
47:53 Mikel vystřelil a dal golmanovi housle.
46:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #93 Tomáš Kasinec (3:6)
46:12 Vydařena kombinace Bílovce končí gólem.
44:42 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #16 Martin Myška, asistoval #15 Filip Botur (2:6)
44:42 Myška dorazil poskakující míček a dal gól.
43:50 Hosté úspěšné ubránili oslabení,
43:13 Po dvou křižných příhrávkách Mikel vystřelil, ale trefil jen boční síť.
41:50 Vyloučen hráč #6 Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
40:00 Ukončení 2. části
32:03 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #6 Adam Krmášek (2:5)
32:03 Adam Kuřera příklepem vystřelil z půlky a vymetl šibenici.
30:22 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka z trestného střílení (2:4)
25:27 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka bez asistence (2:3)
25:27 Filip Matějka oběhl domácí hráče a následně vymetl protější šibenici.
24:00 Hraje se nahoru dolů.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1. části: 5:11
20:00 Ukončení 1. části
18:52 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #23 Jakub Hradský (2:2)
18:52 Jakub Hradský střelil z půky a následně to tečoval Richtár a je srovnáno.
17:21 Domácí úspěšně ubránili oslabení.
16:30 Bílovec zblokoval nebezpečnou střelu.
15:21 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kasinec družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
14:48 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #90 Tomáš Milerský, asistoval #69 Filip Matějka (1:2)
11:10 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Marek Krmášek, asistoval #12 Matyáš Pleva (1:1)
11:10 Marek Krmášek šikovně vystřelil ze své vlastní poloviny a skóruje.
08:05 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #93 Tomáš Kasinec (1:0)
08:05 Kasinec vybojoval v rohu míč, následně příhrál Richtárovi a ten skóruje.
07:38 Domácí jsou pod tlakem.
05:30 Kasinec skvěle zablokoval soupeřovou střelu.
04:30 Domací křižně příhráli na útočné polovině a následně netrefili odkrytou bránu.
00:00 Zahájení utkání.