• 58 57:49
    2
    hra bez florbalky

FBK Spartak Hluk - FbK Horní Suchá 9:3
branky: 4. Marek Šimíček, 11. Vojtěch Duda, 14. Jakub Hűbner, 19. Ondřej Bartoš, 43. Radim Zálešák, 43. Filip Konstant, 53. Martin Krchňáček, 57. Martin Krchňáček, 58. Jakub Hűbner - 33. Lukáš Kraina, 33. Daniel Tychtl, 51. Milan Mašurka; rozhodčí: Dominik Papp - David Lovas; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 35 - David Funiok 20; po třetinách: 4:0, 0:2, 5:1
60:00 Komentář domácích Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Jednoznačný nástup do 1. třetiny nám nabídl jednoduché vedení 4:0 a soupeř byl zralý na ručník. Nicméně jsme se nechali ve druhé třeině unést a začali soupeře nesmyslně presovat a tak ho dostali zpět do hry. Před třetí třetinou jsme si zase ujasnili jak budeme hrát a to přineslo dané ovoce v podobě branky na začátku třetiny a to nás dostalo do klidu a my zase diktovali tempo hry až do samého závěru. Chtěl bych vyzdvihnout výkon domácího Tichopádka, který předvedl několik skvělých zákroků. Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Jochman Ivo (Trenér): Zápas se rozhodl v první třetině, kdy jsme byli všude pozdě a soupeřovi darovali 4 branky. Ve 2. třetině jsme se zlepšili škoda, že jsme ještě nedali kontaktní gól. Ve 3. třetině to podle mě bylo o tom kdo dá první gól. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 14:17
57:49 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra bez florbalky
57:14 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Jakub Hűbner, asistoval #19 Jan Freml (9:3)
56:14 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #81 Radim Zálešák (8:3)
55:52 Timeout FbK Horní Suchá
52:49 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #67 Marek Šimíček (7:3)
51:37 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
50:39 GÓL FbK Horní Suchá! 6:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #91 Daniel Tychtl (6:3)
49:38 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Vidíme jak hezké akce domácích tak i hostů.
45:33 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
45:33 Vyloučen hráč #77 David Nosek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
45:33 Vyloučen hráč #95 Jakub Hűbner družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:25 I Hluk přidává dva rychlé góly a Horní Suché odskakuje opět na čtyřbrankový rozdíl.
42:56 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #95 Jakub Hűbner (6:2)
42:22 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #77 David Nosek (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
33:13 Dva rychlé góly vracejí Horní Suchou do zápasu.
32:13 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #14 Michael Mrózek (4:2)
32:03 GÓL FbK Horní Suchá! 4:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina, asistoval #18 Filip Krajíček (4:1)
29:00 Utkání začíná mít náboj, oba týmy zvyšují obrátky.
26:50 Duda těsně vedle a za ním hned Šimíček taktéž míří vedle branky.
24:12 Hluk přečkal početní nevýhodu, ale Suchá stále zvyšuje tlak.
22:33 Tyčka teď zachránila Tichopádka.
22:06 Vyloučen hráč #19 Jan Freml družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
22:06 Uvidíme první přesilovku dnešního utkání. Do výhody se dostává Suchá.
20:52 Horní Suchá se dnes zatím nemůže dostat do tempa.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
18:36 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #19 Jan Freml (4:0)
13:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Jakub Hűbner, asistoval #17 Filip Konstant (3:0)
12:13 Tichopádek teď skvěle vychytal samostatně rozjetého hráče Suché, který mířil na jasnou gólovku.
11:21 Hosté prozatím docela bez šťávy a domácí z toho těží a přidávají druhou branku.
10:21 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #26 Ondřej Bartoš (2:0)
03:22 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #96 Adam Cileček (1:0)
01:00 První minutku byli aktivnější domácí, otěže nyní převzali hosté.