Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Události

ACEMA Sparta Praha BLUE - FAT PIPE Traverza Chodov 4:1
branky: 14. Lukáš Sedláček, 18. Lukáš Sedláček, 31. František Polák, 36. Prokop Ucháč - 21. Vladimír Prchlík; rozhodčí: Tereza Brožková - Ondřej Neumann; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Skála ? - Adrian Šišulák ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Sparta dokončuje zápas vítězstvím a posouvá se nyní v tabulce na 6. příčku
35:26 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #13 Prokop Ucháč, asistoval #18 Jáchym Myšička (4:1)
35:26 Ucháč přidává další zářez a upravuje skóre na 4:1
34:45 Sedláček se pokusil dokončit hattrick, ovšem obrana Traverzy byla proti
33:59 Chodov se dostává do šancí ovšem zatím se jim nedaří najít skulinku v obraně Sparty
33:24 Traverza nyní zkouší hru v 6 hráčích
32:57 Traverza zvýšila tlak na soupeře a hráči teď napadají po celém hřišti
32:29 Timeout FAT PIPE Traverza Chodov
32:29 Traverza si bere oddechový čas, uvidíme hru bez brankáře?
30:45 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #3 František Polák bez asistence (3:1)
30:45 Polák využil mezery v obraně a Sparta odskakuje opět na rozdíl 2 branek
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Druhá třetina nám nabídla hned 3 gólové akce, uvidíme, zda Sparta zvládne udržet vedení na své domácí půdě
23:36 Vyloučen hráč #55 Filip Vostřák družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:36 Vostřák při pádu fauloval soupeře a půjde si opět sednout na trestnou lavici
20:07 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #28 Vladimír Prchlík, asistoval #16 Matyáš Šťastný (2:1)
20:07 Chodov se vrhl do protiútoku a Prchlík dává kontaktní gól
17:49 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #46 Jakub Cikhart (2:0)
17:49 „Jako přes kopírák“ tentokrát Sedláčka našel Cikhart a sparťan s číslem 14 opět nezaváhal v zakončení
13:40 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #3 František Polák (1:0)
13:40 Polák našel na zadní tyči volného Sedláčka a ten s naprostou jistotou umístil míček do branky soupeře a otevírá tak skóre zápasu pro svůj tým
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
12:00 První třetina nám gól nepřinesla, uvidíme, zda se skóre po přestávce změní
10:20 Chodov teď kombinuje a Skrbek zkusil střelu přes osu, kterou zblokoval Skála
07:33 Zápas se zatím hraje nahoru dolu, z útoku do obrany, z obrany do útoku, ale góly se zatím vyhýbají tomuto zápasu
02:54 Tým Traverza Chodov je opět v plném počtu
02:30 Pojer teď střelou z půlky prověřil golmana Sparty
02:00 Chodov zpátky na balonku a s klidem rozehrává hru z vlastní poloviny
01:43 Střela Chodova končí mimo a Spartě se podařilo chvíli držet míček na svých hokejkách
00:54 Vyloučen hráč #55 Filip Vostřák družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za sekání
00:54 Pokus o průchod středem končí faulem od Vostřáka, který za tento zákrok dostane 2 minutový trest a Chodov tak bude mít početní výhodu
00:33 První útok, obstarala Sparta, ale Chodov si získává balonek a zahajuje svou první ofenzivní akci
00:00 Zahájení utkání.
00:00 Dámy a pánové, vítáme vás na dnešním utkání mezi domácí Spartou a Chodovem. Týmy mezi sebou mají 2 bodový rozdíl, takže se můžeme určitě těšit na napínavý souboj