Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC DONAP Česká Skalice - FBC Sion - DDM Nová Generace 5:3
branky: 14. Horác Al Sofy, 15. Adam Jakl, 38. Horác Al Sofy, 44. Václav Lonc, 45. Horác Al Sofy - 31. Benjamin Doksanský, 37. Václav Smetana, 41. Štěpán Vachoušek; rozhodčí: Jan Matějka - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Krsek 23 - Tadeáš Antoš 19; po třetinách: 2:0, 0:0, 3:3
45:00 Střely ve 3. části: 8:10
45:00 Ukončení 3. části
44:59 Vyloučen hráč #97 Adam Jakl družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za bránění ve hře
44:44 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #49 Horác Al Sofy, asistoval #29 Šimon Príbojský (5:3)
44:44 Fanklub Horáce Al Sofyho má další důvod k radosti, po jeho další trefě je rozhodnuto ve prospěch Skalice.
43:27 Timeout FBC Sion - DDM Nová Generace
43:27 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 4:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #88 Václav Lonc, asistoval #29 Šimon Príbojský (4:3)
40:21 Vyloučen hráč #88 Václav Lonc družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
40:07 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 3:3
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #5 Štěpán Vachoušek, asistoval #31 Jakub Novotný (3:3)
37:54 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:2
37:54 Skalice opět odskakuje na rozdíl jednoho gólu, postaral se o to povedenou trefou Horác Al Sofy a jeho místní fanklub šílí radostí.
36:48 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 2:2
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #27 Václav Smetana, asistoval #31 Jakub Novotný (2:2)
36:48 Krásná střela k tyči v podání Smetany, máme srovnáno a čeká nás ještě drama.
35:50 Sion se snaží vyrovnat, ale jeho střely míří buď mimo bránu, nebo je brankář Skalice připravený.
30:59 GÓL FBC Sion - DDM Nová Generace! 2:1
Branku družstva FBC Sion - DDM Nová Generace vstřelil #8 Benjamin Doksanský z trestného střílení (2:1)
30:47 Dalekonosná rána Horáce Al Sofyho byla zblokována.
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
30:00 Ukončení 2. části
26:50 Pěkná individuální akce hráče Sionu, následná střela už tak povedená nebyla.
20:00 Momentálně je hra v klidu, žádné velké šance nejsou k vidění ani na jedné straně.
17:00 I přes přesilovku Skalice byl na míčku převážně Sion.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 6:9
15:00 Ukončení 1. části
14:41 Vyloučen hráč #7 Karel Brych družstva FBC Sion - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání
14:20 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:0
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #97 Adam Jakl, asistoval #88 Václav Lonc (2:0)
13:11 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:0
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #49 Horác Al Sofy, asistoval #7 Lukáš Máslo (1:0)
07:13 Hra se přelévá ze strany na stranu.