Pavel HOLAN
    (Málek)

Události

FBK Piráti Sokol Chrudim - FLORBAL LITOMYŠL C 9:5
branky: 3. Viktor Vosecký, 5. Jakub Kofroň, 5. Ondřej Beran, 15. Jakub Kofroň, 16. Pavel Holan, 17. Tomáš Hájek, 28. Jakub Kofroň, 29. Ondřej Beran, 43. Pavel Holan - 7. Michal Hrdina, 8. Martin Motyčka, 11. Tomáš Jakubík, 12. Ondřej Hegr, 19. Ondřej Hegr; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Picek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Martin Stehlík 25 - Tomáš Hájek 29; po třetinách: 4:4, 4:1, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 13:8
45:00 Ukončení 3. části
43:48 Krásné fair play gesto Ondřeje Hegra který se přiznal, že gól vstřelil úmyslně nohou. A o tomhle je sport!
42:57 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 9:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #10 Pavel Holan, asistoval #25 Matyáš Málek (9:5)
38:21 Vyloučen hráč #10 Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL C na 2 minuty za nesportovní chování
37:46 Vyloučen hráč #88 Martin Motyčka družstva FLORBAL LITOMYŠL C na 2 minuty za špatné střídání
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 14:12
30:00 Ukončení 2. části
28:51 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 8:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #17 Ondřej Beran, asistoval #10 Pavel Holan (8:5)
27:38 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #21 Martin Pešava (7:5)
18:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL C! 6:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL C vstřelil #46 Ondřej Hegr bez asistence (6:5)
16:31 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #47 Tomáš Hájek bez asistence (6:4)
15:28 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #10 Pavel Holan, asistoval #14 Daniel Brtnický (5:4)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 11:10
15:00 Ukončení 1. části
14:58 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:4
13:38 Trestné střílení družstva FBK Piráti Sokol Chrudim neproměnil #7 Jakub Kofroň.
11:15 GÓL FLORBAL LITOMYŠL C! 3:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL C vstřelil #46 Ondřej Hegr, asistoval #33 Adam Vajrauch (3:4)
P
10:27 GÓL FLORBAL LITOMYŠL C! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL C vstřelil #57 Tomáš Jakubík, asistoval #11 Michal Hrdina (3:3)
09:59 Vyloučen hráč #33 Viktor Vosecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování florbalky
07:16 GÓL FLORBAL LITOMYŠL C! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL C vstřelil #88 Martin Motyčka, asistoval #46 Ondřej Hegr (3:2)
06:25 GÓL FLORBAL LITOMYŠL C! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL C vstřelil #11 Michal Hrdina, asistoval #10 Ondřej Háp (3:1)
04:49 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:0
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #17 Ondřej Beran, asistoval #14 Daniel Brtnický (3:0)
04:28 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:0
02:34 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:0
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #33 Viktor Vosecký, asistoval #96 Martin Nepovím (1:0)
00:00 Zahájení utkání.