Video

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

SK BIVOJ LITVÍNOV - Wizards DDM SO Praha 10 3:8
branky: 19. Viktor Hocelík, 28. Filip Samuel Dušek, 57. Filip Samuel Dušek - 5. Daniel Maxa, 37. Martin Lazárek, 46. David Bouda, 48. Martin Lazárek, 52. Matěj Zdobinský, 55. Jakub Sedliský, 57. Karel Smutný, 59. Kryštof Urban; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Josef Libecajt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 24 - Jan Hartman 17; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:6
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Škoda, že dnes náš Čert s Mikulášem netrefili do haly, mohli jsme tu mít malé/velké Vánoční překvapení. Ale nestalo se, soupeř byl v závěru  lepší. Všem přejeme pohodvý Advent a po Novém roce se o to play off ještě popereme.
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Dneska jsme se dvě a půl třetiny střelecky trápili, potom soupeři přecijen trošku došly síly a ve třetí třetině jsme zápas rozhodli. Třetí lajna dneska dostala jen třetinu a čtvrt, i tak si ale myslím, že nám moc pomohla, díky ní jsme na konci měli víc sil a dokázali jsme zápas urvat, nebylo to tady snadné, ale myslím si, že jsme si za výkon ve druhé polovině zápasu vyhrát zasloužili. Děkujeme soupeři za super prověrku a těžký zápas. Všem přeji klidné a šťastné svátky a v lednu zase ahoj na hřišti.
60:00 Střely ve 3. části: 4:14
59:59 Končí nám poslední domácí zápas v tomto roce. Přejeme hezké vánoční svátky a více bodů do dalších zápasů. Uvidíme se opět 14.1 2024 na zápase s Kadaní.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny a nejspíš i celého zápasu.
58:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #29 Kryštof Urban, asistoval #39 Sebastian Maxa (3:8)
56:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (3:7)
56:56 Smutný s Lazárkem ukazují své zkušenosti a přidávají další gól.
56:37 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Filip Samuel Dušek, asistoval #22 Jaroslav Rybka (3:6)
55:37 Tesařík teď spíše zahrál fotbalově, tzv. do outu
54:46 Chalupný dostává dnes pěkně naloženo, ale zvládne se vždy zvednout a hrát dál.
54:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #25 Karel Smutný (2:6)
54:03 Wizards si nechávali asi góly na poslední třetinu. Uvidíme, jak zareaguje Bivoj.
52:56 Branžovský s Maxou předveli krásnou akci, ale ani jeden nezakončil do brány domácích.
51:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #21 Matěj Zdobinský, asistoval #25 Karel Smutný (2:5)
51:50 Zdobinský dnes také skóruje a hosté odskakují už o 3 góly.
48:42 Wizards mají teď jasně navrch. Pálí na Vybírala jednu střelu za druhou.
47:48 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (2:4)
45:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #4 Daniel Maxa (2:3)
43:02 Můžeme sledovat řadu nepřesností na obou stranách.
40:23 Bivoj v plném počtu.
40:01 Buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Opět nám přinesla třetina nerozhodný stav. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:23 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:23 Máme tu první vyloučení, přesilovku si zahrají Wizards.
36:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek bez asistence (2:2)
36:14 V brance Bivoje se zametat nemusí, Lazárek vymetl všechny pavučiny a opět je stav nerozhodný.
34:21 Pořadatelé mají čím dál víc práce s mantinely. Oba týmy si nedávájí nic zadarmo a můžeme sledovat řadu tvrdých soubojů.
29:45 Vybíral teď podržel svůj tým, když překazil gólovou šanci hostí.
27:23 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
26:55 A máme po hřišti. Spadly nám všechny mantinely po tvrdém souboji.
25:42 Zvoní tyč! Autorem je Branžovský.
24:35 Dušek se ocitl před brankou Wizards, ale i po dorážce skóre nenavyšuje.
24:24 Tato třetina je zatím spíše na počet faulů, než na počet gólů. Hoši, takhle se zápas nehraje.
23:05 Chalupný je zpátky na hřišti. Naštěstí to nic vážného nebylo a my můžeme být v klidu.
21:15 Chalupný se naskytl v dobré příležitosti zvýšit skóre, ale tato akce místo gólu přinesla pouze jeho zranění. Snad bude v pořádku - domácím by v tomto těžkém zápase chyběl.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrává domácí tým.
20:00 První třetina nám přinesla nerozhodný stav, uvidíme, co nám přinese druhá třetina (snad padne více gólů)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:51 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #72 Ondřej Kopta (1:1)
18:51 Hocelík tentokrát už pohodově zakončil a srovnává skóre.
15:13 Chalupný si počkal na své spoluhráče, následně nahrál Hocelíkovi, který si našel místo před bránou, ale míček mu poskakoval a nezakončil úplně podle jeho představ.
09:41 Nachtman střílí, ale zatím si gól nepřipisuje.
07:54 Lazárek se naskytl v dobré pozici, ale špatně zpracoval míček a nevystřelil.
07:46 Hra se nám začíná přiostřovat. Už rovnáme první zbourané mantinely.
05:54 Kaprhál krásně našel Chalupného před brankou, ale ten bohužel zakončil nepřesně. Nutno říct, že to měl Chalupný těžké ale.
04:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa bez asistence (0:1)
04:09 Maxa to vzal na sebe, oběhl litvínovskou branku a otevírá skóre dnešního utkání.
01:19 Rybka klasicky do výběhu, ale Hartman vyráží.
00:40 Bivoj získává míček a Rybka si vybojoval standartku, ze které bohužel nic nebylo.
00:01 Úvodní buly vyhrávají Wizards.
00:00 Krásné pozdní odpoledne. Vítáme Vás u 15. kola Divize na zápase mezi SK Bivoj Litvínov a Wizards DDM SO Praha 10. Zdravíme i fanoušky, kteří se nemohli dostat na halu a doufáme, že budou fandit i na dálku.