8:18
    Vojtěch HŮDA
    (Prokopec)

Florbal Chomutov B - USK Akademik Cheb 8:18
branky: 7. Martin Morava, 9. Martin Peksa, 9. Martin Morava, 12. Matyáš Rauscher, 16. Martin Morava, 40. Adam Fišer, 41. Matyáš Rauscher, 50. Adam Martin - 17. Jan Smolka, 18. Daniel Macek, 24. Štefan Nagy, 25. Jan Smolka, 26. Daniel Macek, 28. Karel Tyrpekl, 30. Jan Smolka, 32. Daniel Macek, 34. Daniel Macek, 36. Mikuláš Novotný, 44. Jan Kirchman, 47. Daniel Macek, 48. Daniel Macek, 51. Daniel Macek, 55. Jan Smolka, 59. Dominik Vrána, 60. Jan Smolka, 60. Vojtěch Hůda; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2 + Miloš Šulc OS:1; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jakub Fiala 15 - Tomáš Bartůšek 19; po třetinách: 5:2, 1:8, 2:8
60:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Skvělý vstup do utkání, kde nikdo z nás po první třetině ani nepomyslel na prohru a v tom byla ta chyba. Soupeřovi vše vyšlo dostal se do laufu a z toho už jsme se nevzpamatovali. Nebylo to o tom kdo má víc zbraní, ale kdo je dokáže využít na 100%, to soupeř dokázal. Za to mu velký respekt, férové utkání, kde soupeř nechal vše a body si zaslouží. Díky také rozhodčím i fanouškům.
60:00 Komentář hostů Vorlíček David (Asistent trenéra): První třetina nám naprosto nevyšla, o přestávce jsme si řekli nějaké věci, které kluci naprosto dodrželi. To co předvedli ve druhé třetině bylo famózní a naprosto odmakaný zápas. Klukům patří velké díky za obrat z 0:5 a jsem rád, že si vezeme tři body z favorizovaného Chomutova. Zápas po prví třetině byl naprosto v naší režii, kde kluci dominovali na míčku i v proměňování šancí, děkuji týmu, že se nepoložil. nDěkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:59 GÓL USK Akademik Cheb! 8:18
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #22 Martin Prokopec (8:18)
59:19 GÓL USK Akademik Cheb! 8:17
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Jan Smolka, asistoval #24 Jan Kirchman (8:17)
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:32 GÓL USK Akademik Cheb! 8:16
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #27 Dominik Vrána, asistoval #77 Petr Kleiner (8:16)
54:03 GÓL USK Akademik Cheb! 8:15
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Jan Smolka, asistoval #34 Daniel Macek (8:15)
50:45 GÓL USK Akademik Cheb! 8:14
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek bez asistence (8:14)
49:11 GÓL Florbal Chomutov B! 8:13
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #81 Vít Malý (8:13)
47:59 Vyloučen hráč #16 Stanislav Hykš družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
47:28 GÓL USK Akademik Cheb! 7:13
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #99 Karel Tyrpekl (7:13)
46:22 GÓL USK Akademik Cheb! 7:12
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #69 Jan Skopový (7:12)
43:36 GÓL USK Akademik Cheb! 7:11
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #24 Jan Kirchman, asistoval #34 Daniel Macek (7:11)
40:49 GÓL Florbal Chomutov B! 7:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #51 Adam Martin (7:10)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým USK Akademik Cheb.
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
39:34 GÓL Florbal Chomutov B! 6:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #81 Vít Malý (6:10)
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:39 GÓL USK Akademik Cheb! 5:10
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #24 Mikuláš Novotný (5:10)
33:17 GÓL USK Akademik Cheb! 5:9
31:25 GÓL USK Akademik Cheb! 5:8
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek z trestného střílení (5:8)
29:30 GÓL USK Akademik Cheb! 5:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Jan Smolka, asistoval #69 Jan Skopový (5:7)
28:17 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
28:17 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování
28:17 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B - osobní trest
27:24 GÓL USK Akademik Cheb! 5:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #99 Karel Tyrpekl, asistoval #21 Jan Žuk (5:6)
25:45 GÓL USK Akademik Cheb! 5:5
24:18 GÓL USK Akademik Cheb! 5:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Jan Smolka, asistoval #16 Stanislav Hykš (5:4)
23:18 GÓL USK Akademik Cheb! 5:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #7 Štefan Nagy bez asistence (5:3)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov B.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:26 GÓL USK Akademik Cheb! 5:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #16 Stanislav Hykš (5:2)
16:24 GÓL USK Akademik Cheb! 5:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Jan Smolka bez asistence (5:1)
15:06 GÓL Florbal Chomutov B! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #51 Adam Martin (5:0)
11:57 GÓL Florbal Chomutov B! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #50 Martin Peksa (4:0)
08:21 GÓL Florbal Chomutov B! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #13 Tomáš Novotný (3:0)
08:09 GÓL Florbal Chomutov B! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #42 Matyáš Rauscher (2:0)
06:48 GÓL Florbal Chomutov B! 1:0
06:03 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov B neproměnil #13 Tomáš Novotný.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým USK Akademik Cheb.