2
    Daniel ŠEVČÍK
    špatné střídání

USK Akademik Cheb - FBC DDM Kati Kadaň 2:7
branky: 19. Jan Kirchman, 39. Martin Prokopec - 5. Jaroslav Michálek, 11. Jiří Prokop, 22. Patrick Lenke, 26. David Budák, 32. Jiří Prokop, 33. Mikuláš Kulík, 47. Mikuláš Kulík; rozhodčí: Marek Schober - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 181; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 21 - Matěj Holeček 15; po třetinách: 1:2, 1:4, 0:1
60:00 Komentář domácích Voborník Matěj (Trenér): První třetina byla z našeho pohledu nejlepší, vytvářeli jsme si šance a drželi tempo se soupeřem, ale stejně jako po zbytek zápasu nás trápila koncovka. Druhou třetinu jsme takticky nezvládli díky nedodržování pokynů trenéra. nDěkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Myslím si, že od začátku zápasu jsme kontrolovali hru a  měli jsme více ze hry. Výborně nám zachytal golman a celkově celý tým šlapal jak měl. Děkuji soupeři za hru a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 3:7
60:00 Pro dnešní večer se s Vámi loučím a u příštího zápasu ,,na počtenou"!
59:59 Máme tu konec utkání, v němž domácí tým USK Akademik Cheb prohrává s Katy Kadaň v poměru 2:7.
59:54 Daniel Ševčík dnes velmi toužil po tom, že si sedne na trestnou, tak šel dobrovolně a s úsměvem.
59:53 Vyloučen hráč #97 Daniel Ševčík družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za špatné střídání
58:44 Velmi vypjatá situace, kdy brankář Kadaně zalehl míček prakticky na brankové čáře!
57:10 Akademici sice operují v útočném pásmu, ale jejich šance na vyrovnání vypadají velmi bledě...
55:00 Ani jeden z vyloučených si u rozhodčího nevybrečel zrušení trestu, tudíž tu máme poprvé hru 4 na 4.
54:59 Vyloučen hráč #5 Matěj Voborník družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
54:59 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
54:38 Akademici zkusili něco vytěžit z dlouhého nahození, ale skutek utek'.
53:40 Kati mají velmi silný tah na bránu, jehož potenciál teď ovšem nevyužili.
50:15 Jan Kugel ukázkovým tělíčkem posadil na zadek jednoho z hráčů Kadaně.
49:15 Většina střel Chebu lítá všude možně, jen ne na bránu.
46:49 Po hrubé chybě centra v obranném pásmu Kati zatloukají sedmý hřebíček do rakve Akademiků z Chebu.
46:48 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (2:7)
45:01 Střela Kadaně sražena Ševčíkem za mantinel.
42:57 Prokopec zůstává chvíli ležet za mantinelem poté, co ho tělem nabral hráč Kadaně a vzal to hlavou o dřevěné bednění. Velmi ostrý a nevyrovnaný souboj.
41:46 Střela Havránka zblokována mimo hřiště.
41:19 Hned zkraje třetiny jsou k vidění ostré souboje.
40:09 Třetí třetina pokračuje rozpracovanou přesilovkou Akademiku.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
38:37 Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
38:15 Proky si krásně poslal na párek kadaňské hráče a lehkým naznačením vykoupal kadaňského gólmana.
38:14 GÓL USK Akademik Cheb! 2:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #22 Martin Prokopec, asistoval #14 Jan Smolka (2:6)
37:22 Hráči Chebu toho ze standardky moc nevytvořili.
36:47 Míček teď velmi nebezpečně projel před chebskou bránou.
34:47 Hůdu posadil hráč Kadaně na mantinel jako na královský trůn.
32:17 Střídačkou Chebu se šíří hustá mlha deprese...
32:16 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #33 Dominik Šebek (1:6)
31:11 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #71 Erik Štěrba (1:5)
28:31 Smolka zahazuje jasnou gólovku střelou do sítě za bránou.
27:46 Havránek se snažil jít sám dopředu, ale zapomněl, že míček musí vzít taky s sebou.
25:32 U čtvrtého gólu už se asi vzdávám komentování a jdu dělat do včel.
25:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák, asistoval #18 Daniel Muchna (1:4)
24:52 Sražená střela Katů z Kadaně končí za mantinelem.
22:52 Smolka zahazuje šanci ze standardky vysoko nad bránu a daleko za mantinel.
21:24 Kadaň navyšuje svoje skóre velmi fikanou tečí z prostoru před bránou.
21:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #33 Dominik Šebek (1:3)
20:50 První střela Chebu mířila ,,o fous'' nad bránu.
20:01 Cheb vyhrál úvodní vhazování a kontroluje míček ve svém obranném pásmu.
20:00 Střely v 1. části: 7:13
18:50 A máme tu první branku domácích! Smolkin si namazal na chleba dva kadaňské hráče a poslal ťukec na druhého chebského Janka, který to plácnul za záda brankáře Kadaně.
18:49 GÓL USK Akademik Cheb! 1:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #24 Jan Kirchman, asistoval #14 Jan Smolka (1:2)
17:43 Střelu Chebu gólman vyrazil.
16:23 Chebští hráči se snaží zklidnit hru ve svém obranném pásmu a založit nějaký kloudný útok.
14:47 Kadaň v klidu kontroluje míček.
13:42 Hra je teď plná zbytečných strkanic a naschválů z obou stran. Utkání se začíná vyhrocovat.
13:09 Jan Smolka má letecký den a proletěl se podívat na situaci za mantinelem. Samozřejmě, že ne vlastní vinou.
11:52 Chebské mládežnické kategorie vytváří na tribuně zase opět neuvěřitelnou domácí atmosféru!
10:53 A máme tu další branku Kadaně. Na chebských hráčích se velmi projevuje nervozita, která se odráží na zbrklé kontrole míčku.
10:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #7 Lukáš Pardubský (0:2)
09:10 Hráč Kadaně s číslem 47 svou střelou mířil spíše na házenkářskou bránu.
08:28 Kadaň krásně kontroluje míček, avšak střela backhandem šla mimo hřiště.
06:24 Šanci kapitána chebského Akademiku brankář s přehledem vychytal.
06:05 Marný pokus o teč hráče Smolky chytá brankář Kadaně.
04:25 Tuto střelu Kadaně už brankář Chebu nepočapal a hráč Kadaně s číslem 29 ji nekompromisně umístil do pravého růžku branky domácích.
04:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek bez asistence (0:1)
03:06 Střela Chebu ze standardky šla pouze do bloku kadaňského hráče.
02:12 Haluzácký odraz před brankou Chebu, míček je mimo hřiště.
01:33 První střelu Chebu zachytil gólman Kadaně.
00:24 Kadaň od prvního vhazování kontroluje hru ve svém obranném pásmu.
00:01 Krásný florbalový večer všem, zdravíme z Chebu!