• 60 59:53
    9:5
    (Fidler)

Sokol Rudná - 1.FBC DDM Děčín IV 9:5
branky: 7. Vojtěch Dejm, 13. Jan Karásek, 15. Lukáš Bárta, 27. Jan Josef Brychta, 41. Jan Karásek, 47. Jan Karásek, 47. Martin Kameš, 52. Martin Kameš, 54. Martin Špaček - 8. Vladislav Vrátil, 32. Adam Závěrka, 37. Jan Fidler, 52. Jan Bräuer, 60. Vladislav Vrátil; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 4:6 + Michal Záruba OS; využití: 1:3; diváků: 102; zásahy brankářů: Dominik Kameš 22 - Adam Havriljak 25; po třetinách: 3:1, 1:2, 5:2
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): První třetina nám bohužel utekla, domácí hráči byli individuálně šikovní a my jsme jim to navíc usnadnili. Ve druhé třetině se náš výkon zlepšil a pomohli nám přesilovky. Začátek třetí části, na který se připravujeme nám však znovu pokazíme a opakovala se situace z předchizích utkání a už jen honíme výsledek. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář domácích: Dneska jsme hráli 10 minut. Jinak to byla hrůza. Jestli se neprobereme budem mít dost chudé Vánoce. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit. Hezkou sobotu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:53 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 9:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil, asistoval #94 Jan Fidler (9:5)
59:53 A to se taky povedlo. Vrátil uzavírá score na 9:5
59:26 Hosté si chtělí vylepšit náladu alespoň v závěrečné přesilovce...
58:56 Vyloučen hráč #88 Ondřej Dejm družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
56:09 Teď to vypadá spíš jako přesilovka hostů...
54:52 Vyloučen hráč #55 Adam Zikmund družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
53:56 GÓL Sokol Rudná! 9:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #47 Lukáš Bárta (9:4)
53:56 Špaček se ze slotu nemílí!
52:29 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování
52:29 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV - osobní trest
52:29 Zárubovi se nelíbil verdikt rozhodčího, který ho následně posílá na trestnou lavici.
51:58 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #48 Adam Závěrka (8:4)
51:58 Brauer slaví jak po zisku Stanley cupu a je to 8:4
51:05 GÓL Sokol Rudná! 8:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #72 Martin Kameš, asistoval #97 Ondřej Šantora (8:3)
51:05 Martin Kameš nemá dost! Vstřelí dnes hattrick stejně jako Karásek?
49:54 Atmosféra v domácím svatostánku je velmi ospalá... Tleská se jen velmi sporadicky a takřka se nefandí...
47:22 Vyloučen hráč #94 Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
47:22 A přesilovka domácích...
47:15 Děčín na ručník! Další gólovky pro Rudnou...
46:36 GÓL Sokol Rudná! 7:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #72 Martin Kameš, asistoval #49 Vojtěch Dejm (7:3)
46:36 Martin Kameš sám před brankou a je to 7:3
46:11 GÓL Sokol Rudná! 6:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #8 Ondřej Váně (6:3)
46:11 Váně - Karásek = gól.
43:54 Karásek měl teď 3 šance zasebou. Dvakrát trefil golmana hostů a třetí vysoko nad.
40:38 Chyba hostů a Rudná odskakuje díky Karáskovi.
40:37 GÓL Sokol Rudná! 5:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #88 Ondřej Dejm (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:59 Většinu zápasu je Rudná v tlaku. Ve druhé třetině však měli více šancí hosté a jen díky Kamešovi v brance Rudná stále vede.
39:23 Důležitý zákrok Kameše!
36:27 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #12 David Matza (4:3)
36:27 Fidler vymetl šibenici a máme zaděláno na drama!
35:41 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
35:41 Celá střídačka hostů zařvala hééééj a je z toho přesilovka.
34:08 Šantora dnes střílí vše minimálně půl metru nad branku.
31:05 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #48 Adam Závěrka, asistoval #89 Petr Slánský (4:2)
31:05 5 na 3 hosté trestají. Kameš měl výborné zákroky ale na střelu Závěrky už neměl nárok.
29:52 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
29:52 Vyloučen hráč #72 Martin Kameš družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:52 Dva nesmyslné fauly domácích a přesilovka na druhé straně!
28:07 Vyloučen hráč #29 Marek Sochor družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
28:07 V Děčíně už se štípe dříví na zimu... To bohužel na florbal nepatří a tím pádem je tu další přesilovka domácích.
26:56 GÓL Sokol Rudná! 4:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #47 Lukáš Bárta (4:1)
26:56 Brychta doklepnul střelu Bárty a je to 4:1
24:12 Křemen by se měl bát o post jedničky.. Dominik Kameš v domácí brance ukazuje své kvality.
21:58 Na hrací ploše se poprvé objevil Novosad a hned měl dvě brankové přiležitosti. Brankář hostí se ale vyznamenal.
20:29 Hosté v plném počtu.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:58 Přesilovka Rudné bude pokračovat na začátku druhé třetiny.
18:29 Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
17:31 Domácí brankář teď drží Rudnou. 2-3 skvělé zákroky znamenají že se stav utkání nemění.
14:01 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #21 Marek Vojáček (3:1)
14:01 Bárta propálil vše co mu stálo v cestě a Rudná jde do trháku!
12:06 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (2:1)
12:06 Žádná florbalová krása ale míček je v  brance a Rudná opět vede.
11:00 Rudná kombinuje ale žádné pořádné zakončení z toho není.
09:16 Přesilovka domácích...
08:16 Vyloučen hráč #48 Adam Závěrka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
07:01 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil bez asistence (1:1)
07:01  Krásná akce dohraná do prázdná branky a Rudná zaslouženě vedla. Děčín okamžitě vyrovnává!
06:53 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #72 Martin Kameš (1:0)
05:13 Chyba Šantory a velká šance hostů. Kameš v klidu.
04:21 První větší tlak domácích. Děčín zatím bránění zvládá....
02:13 Po řadě nepřesností vypálil Špaček. Rozvlnila se pouze síť za brankou.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Vítáme vás u dalšího domácího utkání Rudné. Dnešním soupeřem sokolů je Děčín