Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FbC Skuteč - FbC Hradec Králové  3:2pn
branky: 22. Adam Šlosr, 30. Adam Šlosr, N Radek Pešek - 11. Přemek Hanzlík, 41. David Hynek; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Severin Štorek ? - Dominik Janeček -2; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #44 Jakub Vašata , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #8 Radek Pešek a vstřelil rozhodující gól (3:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #44 Jakub Vašata a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #8 Radek Pešek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #23 Adam Hazuka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #88 Tadeáš Glänzner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #97 Přemek Hanzlík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #5 Lukáš Roček a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení 3. části
42:30 Vyloučen hráč #47 Hynek Hanzlík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
40:51 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #69 David Hynek, asistoval #77 Jan Hlávka (2:2)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:40 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #22 Adam Šlosr, asistoval #88 Tadeáš Glänzner (2:1)
21:24 GÓL FbC Skuteč! 1:1
20:43 Vyloučen hráč #29 Antonín Bárta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
10:30 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #44 Jakub Vašata (0:1)