Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FLORBAL JABLONEC - T.K.S. TJ Turnov  6:9
branky: 4. Lukáš Desenský, 11. Lukáš Sláma, 15. Bohdan Pakhomov, 15. Michal Chvátal, 33. Bohdan Pakhomov, 36. Lukáš Sláma - 6. Filip Hájek, 9. Viktor Kořínek, 14. Viktor Kořínek, 16. Jakub Michal Prousek, 17. Vojtěch Karpíšek, 22. Jakub Michal Prousek, 31. Viktor Kořínek, 33. Viktor Kořínek, 38. Matěj Drbohlav; rozhodčí: Jan Matějka - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Staněk 23 - Mikuláš Mlejnek 22; po třetinách: 4:3, 0:3, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 11:15
45:00 Ukončení 3. části
39:49 Vyloučen hráč #94 Ondřej Těhník družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
37:03 Turnov využívá přesilovku
37:02 Timeout FLORBAL JABLONEC
37:02 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 6:9
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #5 Matěj Drbohlav, asistoval #54 Jakub Michal Prousek (6:9)
36:14 Vyloučen hráč #16 Patrik Půta družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
35:18 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:8
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Lukáš Sláma, asistoval #87 Kryštof Vavříček (6:8)
35:18 Jablonec konečně využil tlaku a snižuje na rozdíl 2 branek
32:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 5:8
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek, asistoval #45 Max Vondál (5:8)
32:39 Kořínek svým 4. gólem v utkání zase přibližuje Turnov ke 3 bodům.
32:15 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:7
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Bohdan Pakhomov, asistoval #87 Kryštof Vavříček (5:7)
32:15 Jablonec se znovu dostává do hry, 5:7!
30:41 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 4:7
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek, asistoval #19 Filip Hájek (4:7)
30:41 Turnov  utíká na rozdíl 3 branek
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 5:9
30:00 Ukončení 2. části
21:03 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 4:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #54 Jakub Michal Prousek, asistoval #81 Dominik Kyloušek (4:6)
16:28 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 4:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #18 Vojtěch Karpíšek, asistoval #54 Jakub Michal Prousek (4:5)
16:28 Velká minela brankáře Jablonce, který propustil střelu po zemi na přední tyč a kvůli němju musí Jablonec dotahovat.
15:38 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 4:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #54 Jakub Michal Prousek bez asistence (4:4)
15:38 Bleskový nástup Turnova, který vedl k brance, začínáme od nuly
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 12:8
15:00 Ukončení 1. části
14:17 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #80 Michal Chvátal, asistoval #23 Lukáš Desenský (4:3)
14:17 Rychlý obrat ve skóre, Jablonec půjde do kabin za stavu 4:3.
14:01 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:3
13:11 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek bez asistence (2:3)
13:11 Přesná střela a následně dorážka, 3:2 pro Turnov
10:07 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:2
10:07 Máme znovu srovnáno, Sláma využil přihrávky na střed a přesným zakončením vymetl horní růžek branky)
08:15 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 1:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek, asistoval #44 Vojtěch Pala (1:2)
08:15 Turnov dává Jablonci lekci z produktivity a dostává se do vedení 2:1!
07:00 Turnov po nervózním úvodu srovnává tempo hry, misty je i lepší.
05:28 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 1:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #19 Filip Hájek, asistoval #5 Matěj Drbohlav (1:1)
05:28 T.K.S z první střely na bránu vyrovnává stav utkání, 1:1
03:13 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #23 Lukáš Desenský, asistoval #94 Ondřej Těhník (1:0)
03:13 Jablonec se po krásné individuální akci ujímá vedeni