58
  • 58 57:55
    Hattrick

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Kutná Hora 1:2
branky: 44. Linda Hyksová - 9. Natálie Trpišovská, 33. Natálie Dubská; rozhodčí: Jan Karafiát - Šimon Grega; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Nikola Vanďurková 12 - Lucie Petráková 22; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:0
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:35 Petráková přenechává míček svým spoluhráčkám. Brno napadá.
59:14 Hattrick stále produkuje velký nápor, ale Kutná Hora obětavě brání.
57:55 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:44 Vyloučen hráč #12 Melánie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
56:17 Hattrick stále tlačí a ze všech sil se snaží najít skulinku, která by znamenala vyrovnání. Podaří se to?
53:07 Hattrick svědomitě prostřídává a celá formace se zapojuje do nové příležitosti.
52:08 Hattrick dostal Kutnou Horu pod velký tlak, nedokázal ovšem vyprodukovat střelu na branku.
49:54 Gólmanka Petráková přečetla samostatný únik Hyksové a nataženou rukou vytěsnila pokus domácí střelkyně.
49:28 Vehementně bojuje o míček Brno, Kutná Hora ale úspěšně vyváží dopředu.
47:49 Po ztrátě Labudové se zrodila střela Hattricku, kterou sebevědomě kryje Petráková.
46:18 Zblokovaná rána Brňanek znamená, že se chystá jejich standardka z rohu.
45:56 Rozehrávku z obranného rohu bere na sebe Wilczek se Skřivánkovou, míček ale brzy jde do moci hostů.
45:04 V defenzivní činnosti se blýskla Růžičková a předává míček spoluhráčkám.
44:33 U míčku zůstávají hostující florbalistky, které přímočaře překonávají půlku hřiště.
44:07 Hattrick se v posledních momentech rozjel a produkuje jednu střelu za druhou.
43:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (1:2)
43:15 Tyčka zvoní za zády Vanďurkové, další rozruch se však nekoná.
40:47 Po osobním souboji u mantinelu zůstává Kutná Hora u míčku vepředu.
40:07 Míček je na holích hráček Hattricku, jež se decentní rychlostí dostávají do střeleckého postavení.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:20 Vyloučen hráč #2 Kateřina Voldřichová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
39:07 Druhá třetina se blíží ke svému závěru, Brno se snaží dostat do šance, ale zatím bez efektu.
37:25 Skořinská nezkrotila míček u středového kruhu, a tak Kutná Hora organizuje kolotoč přihrávek.
34:43 Rutinním zákrokem se prezentuje domácí gólmanka.
34:20 Růžičková posílá dlouhý míček přímo Kateřině Rozenbergové, která je ale tísněna protivnicemi.
33:07 Kutná Hora se pokouší aktivním pohybem zamezit domácí obraně, aby rozvinula hru.
32:35 GÓL FBC Kutná Hora! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #47 Nikola Knížová (0:2)
31:30 Vanďurková předvedla úchvatný zákrok proti míčku, který už málem směřoval do horní části branky.
30:57 Protiútok Hattricku, který přišel okamžitě po vypršení jeho trestu, končí pouze ranou kousek vedle branky hostů.
29:35 Početní převaha Kutné Hoře neklape, naopak přichází střela Hattricku a pohotový zákrok brankářky Petrákové.
28:45 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
28:23 Wilczek se nenechala dostat pod tlak na levém křídle. Středočeškám to však netrvá dlouho a brzy se znovu dostávají dopředu.
28:10 Dvojice hráček Kutné Hory si dobře pohlídala záměr Skřivánkové a zmocňuje se míčku.
27:20 U mantinelu, zhruba na úrovni půlicí čáry, proběhl tvrdý střet o míček. Hattrick si v něm počínal úspěšněji a získává výhodu volného úderu v útočných pozicích.
25:34 Výhoda rozehrávky tentokrát putuje na stranu Hattricku. Ten ale nemá čas ke klidnější sérii přihrávek.
25:10 Hostující tým posílá do hry čerstvou formaci, která si rozehraje standardní situaci na útočné půlce.
24:13 Tereza Mášová doběhla dlouhý míček, dále si s ním ovšem nevěděla rady.
23:04 Skřivánková dobře vykročila od mantinelu a prodloužila brněnskou kombinaci na opačný mantinel.
21:48 Hattrick kombinuje kolem branky Petrákové. Ta zatím nečelí žádnému nezvladatelnému tlaku.
21:16 Trpišovská se snažila holí zasáhnout míček, o který usilovala také Slováková. Nevedla si však zdárně.
20:07 Buly vyhrává Kutná Hora, ale nic z držení míčku nevytěžila.
20:00 Střely v 1. části: 6:3
19:15 První dějství již směřuje do svého závěru. Hattrick se pokouší o postup přes středovou čáru.
18:38 Během posledních sekund se událo několik střel na obou stranách hřiště. Více jich šlo na branku Kutné Hory, kde však chytala skvěle Petráková.
16:08 Ke vzdálenější tyči chtěla zamířit Hyksová, ovšem její pokus po zemi byl dosti nepřesný a šel jen do zadního rohu.
15:27 Zblokovaný pokus hostů nijak neohrozil Vanďurkovou.
14:53 Míček rotuje mezi domácími obránkyněmi, které se snaží najít cestičku do kutnohorského brankoviště.
13:23 Hyksová opět čekala na míček, nicméně ten jí těsně před čepelí odskočil.
13:04 Kutná Hora zklidňuje hru za svojí brankou, ale záhy přichází chyba. Hyksová však šanci neproměnila.
12:04 Hattrick se opět musí přesunout do defenzivního rozestavení, aby si pohlídal všechny komplikace před brankou.
10:03 Ztracený míček získává přesvědčivě pod kontrolu Natálie Dubská.
09:35 Oba týmy střídají, přičemž Brňanky se chystají na postupný útok podél pravé strany.
08:45 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (0:1)
07:43 Napadání Jiroudkové se nesetkalo s úspěhem, Hattrick může do ofenzivy.
07:21 S míčkem vytahuje hru Růžičková a hledá spoluhráčku na pravém křídle.
06:59 Slováková se vrací zpátky a pomáhá při obranné činnosti proti kutnohorskému brejku.
06:36 Spěváčková se dostávala k míčku pouze nedovoleným způsobem, přichází volný úder domácích.
05:32 Hattricku zatím nevychází přesilovka podle představ. Hostující hráčky zvládají včas reagovat na veškeré nebezpečí.
04:09 Vyloučen hráč #77 Natálie Beranová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky
02:43 Kutná Hora zatahuje míček na svoji obrannou polovinu, kde se pokouší o novou akci.
00:54 První střela na branku letěla z hole domácích florbalistek.