• 59 58:17
    10:7
    (Říha)

Floorball Club FALCON - TJ Sokol Dvůr Králové nL 12:7
branky: 5. Jan Plášil, 5. Jiří Navrátil, 8. Jakub Škrdla, 23. Šimon Štěpán, 33. David Sgall, 35. Vojtěch Řádek, 36. Rudolf Suk, 41. Dominik Šimáně, 53. Radek Blažek, 57. Vojtěch Řádek, 59. David Sgall, 59. Jakub Škrdla - 22. Vojtěch Hulík, 28. Kristián Hráský, 39. Rudolf Suk, 43. Pavel Kuneš, 53. Martin Heřmanský, 58. Šimon Říha, 59. Kristián Hráský; rozhodčí: Ondřej Jícha - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 9:5; využití: 1:3; diváků: 37; zásahy brankářů: Pavel Malý 11 - David Stibor 12, Lukáš Rejl 4; po třetinách: 3:0, 4:3, 5:4
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Florbal se dnes moc nehrál, hru kouskovaly menší i větší časté fauly. Výborně jsme odbránili oslabení ve třech, tam se rozhodovalo. Naše dnes chybějící obránce jsme dokazali velmi dobře nahradit, i když to nebylo vůbec jednoduché. Těší nás také produktivita od všech útoků. Jsme rádi, že všechny lajny mohou rozhodnout zápas. Jedeme dál směr náš cíl. Zdravíme kapitána na hory.     n
60:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.  n nDneska vyhrál lepší tým. Nechytili jsme začátek a potom už jsme to měli složité. Soupeř střílel přesně a my jsme neproměnili šance, které nám nabídl. Není každý den posvícení.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
58:54 GÓL Floorball Club FALCON! 12:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla bez asistence (12:7)
58:47 GÓL Floorball Club FALCON! 11:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall bez asistence (11:7)
58:17 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #21 Šimon Říha (10:7)
57:40 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #10 Tomáš Zíbr (10:6)
56:59 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
56:59 Vyloučen hráč #98 Jan Plášil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vysoká florbalka
56:37 GÓL Floorball Club FALCON! 10:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (10:5)
54:34 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
53:53 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
52:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #22 Kristián Hráský (9:5)
52:18 GÓL Floorball Club FALCON! 9:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #3 Vojtěch Horák (9:4)
52:18 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
48:50 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
48:14 Vyloučen hráč #39 Hynek Uvíra družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #13 Rudolf Suk (8:4)
41:17 Vyloučen hráč #39 Hynek Uvíra družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou
40:22 GÓL Floorball Club FALCON! 8:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #75 Vojtěch Řádek (8:3)
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
38:53 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #20 Karel Vašák (7:3)
37:35 Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
37:35 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
35:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:2
Vlastní branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk (7:2)
34:10 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #98 Jan Plášil (6:2)
33:51 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
32:07 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #87 Jiří Navrátil (5:2)
27:10 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #74 Patrik Adámek (4:2)
24:48 Vyloučen hráč #88 Šimon Štěpán družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
22:49 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:1)
21:23 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #8 Vojtěch Hulík, asistoval #20 Karel Vašák (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 7:4
09:56 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
09:01 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
09:01 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
07:09 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:0)
04:28 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #7 Richard Marek (2:0)
04:10 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #45 Petr Nejedlý (1:0)