Lukáš JAROLÍMEK
    (Blecha)

Události

FLORBAL JABLONEC - ACEMA Sparta Praha U23 B 3:8
branky: 34. Martin Blecha, 47. Karel Hlavatý, 60. Lukáš Jarolímek - 18. Tomáš Plicka, 22. Tadeáš Lang, 24. Jan Kos, 35. Jakub Štuj, 35. Matyáš Kopecký, 51. Dalibor Borovička, 56. Lukáš Veber, 58. Adam Kopecký; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Daniel Kupec 34 - Samuel Stündl 28; po třetinách: 0:1, 1:4, 2:3
60:00 Komentář hostů Bína Petr (Trenér): Dnes nesmírně cenné 3 body ze zasněženého Jablonce, kterých si moc vážíme. Navázali jsme na poslední výkony a připisujeme si další výhru do série. Soupeře jsme dnes příliš nepouštěli do vyložených šancí a když už se přeci jen domácí do nějaké možnosti dostali, podržel nás opět skvělý brankář. Máme velkou radost, že jsme soupeřům vrátili porážku z domácího utkání a udrželi jsme se ve špičce ligy. Díky domácím za super pořádání, takhle to má vypadat. Teď ještě dorazit šťastně domů. :)
60:00 Komentář domácích Dvořáková Kateřina (Trenér): Dneska se projevila absence klíčového hráče. Zápas byl v tempu, kdy kluci i přes nepříznívý počet hráčů odmakali celých 60 minut. Sparta zaznamela od minulého společného zápasu velký posun. Neuvěřitelné zákroky jejich golmana jsme nedokázeli prostřelit a odnášíme si další prohru. Díky soupeři za skvělý zápas a přejeme šťastnou cetu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
60:00 Ukončení 3. části
60:00 Je tu konec utkání, Sparta zaslouženě vítězí s rozdílem pěti branek 8:3. Příště se na náš florbal můžete přijít podívat 16.12. do Tanvaldu, kde sehrajeme zápas proti Primátor Náchod B. Budeme se na Vás těšit. Za celý pořadatelský tým Vám děkujeme za sledování tohoto online přenosu a přejeme hezký zbytek víkendu.
59:43 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:8
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #57 Martin Blecha (3:8)
59:43 Jarolímek se prosazuje velmi razantní střelou do prázdné branky, 3:8
58:50 Teď na každé straně proběhlo po dvou protiútocích
58:13 Kantor sráží soupeře a ještě se s ním pouští do slovní rozmíšky
57:45 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #23 Filip Kortánek (2:8)
57:45 Kopecký zvyšuje po rychlé kombinaci na 2:8
57:30 Lang se svezl po florbalce Blechy a končí rovněž na zemi
56:30 Borovička spadl a odehrál míček, domácí reklamují hru na zemi
55:50 Kantor dostal hned po buly do hlavy a musí být ošetřen
55:48 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #49 Adam Šimek (2:7)
55:48 Veber se prosazuje v předbrankovém prostoru, pro domácí už je vyrovnání prakticky nemožné
54:37 Jarolímek vzal soupeři míček, ale golmana už neobkličkoval
53:28 Langův útok vychytal Kupec
51:55 Šimek obešel tři jablonecké jako by se nechumelilo
50:55 Kopecký sráží Faltuse k zemi, bylo to s faulem
50:23 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #6 Dalibor Borovička, asistoval #46 Jakub Ucháč (2:6)
50:23 Rychlá překvapivá rozehrávka Blechy nevyšla a z protiútoku se prosazuje Borovička, 2:6
50:00 Kos prostřelil hokejku Pehlivana
49:16 Kantor dorážel nahozený míček jen do golmana
48:50 Pokažená přihrávka a Jablonec může do útoku
48:11 Koravský kolenem natlačen na mantinel, volný úder pro domácí
47:10 Jarolímek se pokusil obkroužit branku, ale najít skulinu se mu nepovedlo
46:55 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #19 Karel Hlavatý, asistoval #58 Jakub Vacek (2:5)
46:55 No a je z toho gól, prosazuje se Hlavatý, 2:5
46:46 Jablonec pomalu zakládá útok
45:30 Dupač skvělým forčekingem získává míček
44:50 Sparta dva na golmana, Kopeckému naštěstí nesedla střela a trefuje pouze Kupce
44:35 Míček byl v souboji zašlápnut
43:23 Spartě se teď vůbec nelíbilo, že bude mít Jablonec rozehrávku
42:47 Blecha pokazil rozehrávku a Sparta je na míčku
42:22 Hlavatý získal míček a s Blechou a Vackem se pokusili o rychlou kombinaci
41:00 Tak nakonec se počet diváků rozrostl na 87 diváků!
37:02 Jablonec bude moct pošetřit čas na míčku
36:20 Vyloučen hráč #56 Ondřej Bím družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
36:20 Bím seknul dosti nevybíravě protihráče a je mu naprosto správně udělen trest na dvě minuty
35:29 Jarolímkova střela byla tečovaná za mantinel
35:00 Výhoz golmana Sparty končí za mantinelem
34:26 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #26 Jan Kos (1:5)
34:26 A další, tentokrát se prosazuje Kopecký, 1:5
34:11 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #75 Jakub Štuj, asistoval #60 Adam Kopecký (1:4)
34:11 Gól z první pro Spartu, skoroval Štuj
33:46 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (1:3)
33:46 Jarolímek za bránou obral soupeře a Blecha proměňuje, 1:3
32:36 Ve tvrdém souboji Blecha sráží protihráče na mantinel
30:50 Faltus v protiútoku přihrává Pehlivanovi, gól z toho ani tentokrát není
30:00 Hlavatý končí opět na zemi, opět to byl ale čistý souboj
28:10 Novák mířil na branku, ale trefuje rok hřiště
26:50 Šimek byl dvakrát za sebou zfaulován, volný úder pro hosty
25:30 Vyloučen hráč #58 Jakub Vacek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za opakované přestupky
25:30 Vacek sekl soupeře a jelikož to bylo hned několikrát za sebou, je vyloučen
24:55 Jarolímek minul branku
24:20 Po sekání následuje volný úder Sparty
23:41 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #49 Adam Šimek (0:3)
23:41 Vypíchnutí míčku Jarolímkovi, rychlá přihrávka a Kosův gól, 0:3
22:38 Blecha také zkazil přihrávku a Sparta je opět na míčku
21:13 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #69 Tadeáš Lang bez asistence (0:2)
21:13 Vacek pokazil rozehrání za bránou a přihrál přímo na čepel Langovi a ten s přehledem proměnil, 0:2
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Úvodní buly vyhrává opět Jablonec
20:00 Střely v 1. části: 8:12
20:00 Ukončení 1. části
20:00 Na hale nám krátce zhasla světla, ale už vše svítí a druhá třetina tak může v klidu začít
19:59 Jarolímek v poslední sekundě jeětě šel do úniku, ale golman hosty podržel
19:40 Kortánek se teď trochu divil, že na něj nebyl odpískán faul
19:11 Blecha zablokoval střelu
18:02 Kopeckého únik pochytal Kupec
17:11 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #23 Filip Kortánek (0:1)
00:00 Zahájení utkání.
00:00 Hlediště nám poměrně zeje prázdnotou, je zde přítomno zhruba 35 diváků, takže pokud máte čas, vydejte se sem podpořit jablonecký celek
00:00 Neznalí Pražané nepochopili způsob zdejšího nástupu a lehce ho pokazili, to nám to hezky začíná...
00:00 Více informací k tomuto zápasu se můžete dozvědět na webu Florbalu Jablonec v tomto preview: florbaljablonec.cz/novinky/florbal-jablonec-vyzve-doma-spartu-praha
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás při sledování online přenosu utkání 13. kola divize, dnes se střetne domácí Florbal Jablonec proti B-týmu pražské Sparty. Jablonec se zatím nachází, ve velmi vyrovnané tabulce, na 8. místě se ziskem 17 bodů. Hosté se momentálně drží na 3. místě s 22 body.