• 56 55:57
    2
    Viktor VLACH

Spartak Pelhřimov - Panthers Praha 2:6
branky: 26. Jan Zábrana, 44. Vojtěch Papež - 2. David Zelinka, 4. Matouš Hrubý, 11. Matouš Hrubý, 16. Josef Nový, 38. Vojtěch Wojnar, 40. Dominik Hudec; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Libor Domkář 10, Michal Březina 8 - Jan Buzík 22; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:0
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): První třetinu jsme hráli neuvěřitelně ustrašeně a nedůrazně. Ve zbytku utkání bohužel bez kvalitního zakončení i útočné fáze. Pozitivem je přesilovka, ubráněné oslabení i premiéra juniora Michala Březiny v bráně. Dvěma klukům, které po dnešním utkání čeká operace, přeji brzké uzdravení. Díky divákům za fantastickou kulisu, hezké Vánoce všem a dobrý vstup do nového roku.
60:00 Komentář hostů Nováková Andrea (Vedoucí): Dnes dobře rozehrané utkání, kdy jsme v první třetině soupeře skoro k ničemu nepustili. Od druhé třetiny soupeř začal hrát na dvě pětice a zvýšilo se tempo. Naštěstí jsme si domácí tým pohlídali a pustili ho jen k málo šancím. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do nového roku.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:55 Michal Březina má další zákrok do sbírky.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:57 Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
54:03 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #93 Vojtěch Wojnar.
52:30 Březina zatím nepokořen.
50:39 Papež měl odkrytou branku, ale trefuje se pouze do mantinelu.
49:50 Březinův další důležitý zákrok do sbírky.
49:27 Březina výborně vyrazil střelu.
48:21 Blažkova střela od mantinelu, Buzík s přehledem.
47:46 Je vidět, že domácí chtějí vstřelit branku, tlačí se do střel.
44:43 Pelhřimov potřebuje vstřelit minimálně dvě branky, aby se přiblížili hostům.
43:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #22 Viktor Vlach (2:6)
43:04 Pelhřimov krásně vykombinoval do odkryté branky, Buzík bez šance.
42:11 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:04 Domácí začínají tlačit na Panthers.
40:26 Střelu domácích vyráží Buzík.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:44 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Michal Březina družstva Spartak Pelhřimov
39:32 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #3 Jan Buzík (1:6)
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:27 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:5)
36:20 Papež trefuje skákající balonek před brankou, končí v rohu.
34:25 Domkářův důležitý zákrok.
32:38 Kociánův důležitý blok před velkým brankovištěm.
31:20 Papežovo zoro z úhlu, Buzík chytá.
30:00 V druhé třetině je hra více vyrovnaná.
28:20 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
25:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #87 Jan Zábrana, asistoval #22 Viktor Vlach (1:4)
25:04 Zábrana střílí od poloviny, Buzíkovi propadl balonek do branky.
22:59 Zábranazískala na půlce balonek prošel dva hráče přihrál Papežovi, který trefuje pouze Buzíka.
21:05 Domácí zatím nepustily hosty k balonku.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
17:39 Střela Wojnara končí za mantinelem.
15:57 GÓL Panthers Praha! 0:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #67 David Zelinka (0:4)
15:57 Kombinace hostí do odkryté branky, která končí góle. Domkář bez šance.
12:49 Panthers v šanci dva na jedno, střela končí na mantinelu.
12:32 Domácí rozehávají ze soupeřova rohu.
10:29 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #49 David Mašát (0:3)
09:25 Nadějná šance domácích dva na jedna, bohužel pro Pelhřimov nekončí golem.
08:19 Kociánova střela končí na hrudi Buzíka.
04:40 Pelhřimov nemůže najít cestu dopředu přes obranu hostí.
03:19 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (0:2)
03:19 Wojnar proběhl dva hráče a přihrává Hrubému do odkryté brány.
02:00 Pelhřimov se snaží dostat dopředu postupnou kombinací, ale Panters je do ničeho nepouštějí.
01:06 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #23 Josef Nový (0:1)
00:00 Úvodní buly vyhrál Pelhřimov.