6:4
    Jan POZLER
    ()

Florbal TJ Kobylisy - Florbal Primátor Náchod 6:4
branky: 6. Ondřej Kočí, 9. Robert Štipka, 9. Matyáš Metoděj Krahulec, 35. Ondřej Filip, 40. Vít Komorný, 60. Jan Pozler - 22. Filip Knettig, 30. Matěj Mikšovský, 43. David Špaček, 52. Filip Knettig; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Marek Paleček 31 - Vlastimil Skalický 25; po třetinách: 3:0, 2:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Pro nás dnes ztráta bodů, máme úplně jiné předsravy o předvedené hře, ke kterým jsme se dnes nepřiblížili. Těch pár světlých okamžiků dnes nestačilo. Poučíme se, je to proces a příští týden budeme zase lepší a o tento zápas zkušenější. Díky soupeři za lekci!
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Máme problémy s proměnováním šancí. Po dvou třetinách jsme měli vést o více gólů a třetí třetinu v klidu dohrát a nestrachovat se do posledních vteřin. Díky všem a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:15
59:59 Teď už kobyliským vítězství nikdo nesebere
59:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #28 Jan Pozler bez asistence (6:4)
51:09 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #56 Matěj Mikšovský (5:4)
51:09 Právě o něj přišly ...
51:00 Koyblisy mají balonek celou dobu na svých hokejkách
50:05 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
50:05 A domácí opět budou hrát oslabeni o jednoho hráče.
50:03 Mikšovský nastřeluje tyčku.
44:44 Fanoušci fandí
42:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (5:3)
42:58 Nečekané .... pro všechny.
40:01 Kdo vyhrál buly nevíme, chvíli jsme nedávali pozor.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #33 Matyáš Pik (5:2)
39:55 Komorný stál na správném místě, nikým nestřežen, nikým nehlídán.
38:12 Náchod sice střilí, ale všechno létá vysoko nad kobyliskou bránu.
37:06 Vyloučen hráč #33 Matyáš Pik družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:06 A zase nám tady na trestné bude ujídat bonbóny :-(
35:00 Dnešní utkání sleduje 50 neplatících diváků.
34:17 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #52 Vít Komorný (4:2)
34:17 Padaící křupky "z nebe" byly předzvěst padnutí gólu.
33:20 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
33:20 Na oslabení hned naváže přesilovka.
31:20 Vyloučen hráč #33 Matyáš Pik družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
31:20 Kobylisy se budou podruhé v tomto zápase bránit ve čtyřech.
29:59 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #13 David Špaček.
29:59 Uvidíme první trestné střílení zápasu.
29:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (3:2)
29:04 Výběh z rohu, střela, gól.
28:54 Obrana Náchoda má poměrně hodně prostoru na střelu a taky to zkouší
28:16 Komorný vystihl rozehrávku Náchoda, ke střele se ale nedostal.
26:47 Hra je hodně běhavá. Moc prostoru na odpočinek na hřišti není.
23:56 Kropík nahrává Mühlbachovi, tomu ale střela vůbec nesedla.
21:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #21 Dalibor Vlášek (3:1)
21:13 Střela z půlky už Palečka překvapila.
20:55 Špaček zkouší pozornost kobyliského golmana. Paleček připraven a střela k jeho pravé tyčce ho nezaskočila.
20:01 Kdo vyhrál buly nevíme, míček skočil za matinelem za domácí brankou.
20:00 Střely v 1. části: 13:10
17:38 Nouzák zastavil rozehrávku Náchoda, ale za cenu nedovoleného zákroku. Náchod rozehrává na polovině hřiště.
16:43 Mikšovský teď dvakrát za sebou vyzkoušel pozornost Palečka. Skóre se nemění.
14:05 Macháček sebral na středu hřište balonek Komornému. Střela naštěstí zblokována domácím hráčem.
13:07 Janeba na Štipku, střela pěkná, tentokrát byl ale náchodský brankář připraven a vyráží nohou.
10:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
08:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #89 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #39 Tobiáš Hejda (3:0)
08:55 Křižná přihrávka, střela z první po zemi k tyči.
08:22 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Robert Štipka, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (2:0)
08:22 Štipka stál na správném místě, u levé tyčky.
05:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (1:0)
05:23 Kočák od mantinelu střílí první kobyliský gól. Přesilovka využita.
04:44 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
04:44 Domácí si zahrají první přesilovku
04:05 Mühlbach důrazným napadáním vytlačil soupeře až k jejich brance. Důležité vteřiny v oslabení Kobylis.
03:11 První střela v přesilovce, Paleček s přehledem vyráží
02:30 Domácí si zahrají první oslabení.
01:39 Kobylisy nastřelují první tyčku náchodské branky
01:17 První strkanice u mantinelu, Klouda to ustál.
00:01 Buly pro hosty.
00:00 Dobrý večer z kobyliské Šatna Arény. V dnešním 10. kole Národní ligy proti sobě nastoupí Florbal TJ Kobylisy a Florbal Primátor Náchod.