8:3
    Jonáš MIKŠOVSKÝ
    (Špaček)

Florbal Primátor Náchod - TJ Sokol Jaroměř 8:3
branky: 11. Ondřej Macháček, 16. Matěj Mikšovský, 20. David Špaček, 31. David Špaček, 34. Jakub Vysoký, 39. Filip Čáp, 46. Ondřej Macháček, 60. Jonáš Mikšovský - 21. Tomáš Hejzlar, 23. Daniel Sedláček, 28. Vojtěch Výborný; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 14 - Dušan Völgyi 20; po třetinách: 3:0, 3:3, 2:0
60:00 Komentář hostů Klapka Martin (Trenér): Komentář trenéra a nejlepšího hráče utkání hostů najdete ZDE.
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Komentář trenéra a nejlepšího hráče utkání domácích najdete ZDE.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:58 Náchod ještě upravuje skóre do prázdné branky! 3 body zůstávají doma!
59:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (8:3)
59:00 Náchod jasně ukázal, kdo je Vládce východu, a to jsme nepotřebovali vyrábět transparent!
57:20 Hosté zkouší hru bez brankáře
57:06 Timeout TJ Sokol Jaroměř
57:06 Náchod tentokrát nedokázal využít přesilovku a hosté už hrají v plném počtu
55:07 Další vyloučení hostů za nesportovní chování, netřeba komentáře
55:06 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
53:05 Náchod rozhodně nikam nespěchá a soupeři moc nepůjčuje míček
51:10 Skvělé střídání třetí náchodské lajny!
49:15 Náchod kombinuje na vlastní polovině
47:20 Langpaul zkusil netradiční zakončení ve složité situaci v brankovišti, které bohužel úspěšné nebylo
45:25 Macháček svým gólem utišil všechny fanoušky hostů a poslal Náchod do čtyřbrankového vedení!
45:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #97 Jakub Langpaul (7:3)
45:00 Skandování hostujícího "kotle" na zraněného hráče do sportu rozhodně nepatří
43:45 Hosté už také stihnuli prověřit brankáře Skalického
41:50 Dobré střídání první lajny Náchoda, hned několikrát ohrozili branku soupeře
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
38:24 Filip Čáp posílá Náchod do vedení o 3 branky! Skvělý návrat do hry během druhé třetiny!
38:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #13 David Špaček (6:3)
37:25 Poslední minuty má ze hry více rozhodně Náchod, Jaroměř hrozí pouze z protiútoků
35:30 Skalický si připisuje další skvělý zákrok!
33:36 Vysoký neskutečně vymetl pavučinu v šibenici branky hostů a Náchod opět vede o 2 branky!
33:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #50 Lukáš Prause (5:3)
32:00 Náchod se už dostává zase do hry a tradičně drží míček daleko více než soupeř
31:20 Nepříjemné zranění jednoho z útočníků hostů, doufejme, že bude v pořádku
30:45 Náchod se dostává opět do vedení po další bombě Davida Špačka!
30:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (4:3)
30:00 Dnešní utkání sleduje 157 diváků! Děkujeme!
29:00 Jaroměř pusobí jako úplně vyměněný tým oproti první třetině, Náchod vůbec nezachytil nastavené tempo
27:06 Hosté vyrovnávají po skvěle umístěné střele skoro od půlky, Náchod musí opět začít hrát
27:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #73 Jiří Lhotský (3:3)
25:50 Skalický si připsal velmi důležitý zákrok
24:30 Hosté střílí jednu střelu za druhou a ve druhé třetině jsou rozhodně aktivnějším celkem
22:48 Studená sprcha pro Náchod, hosté snižují na rozdíl jedné branky
22:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #88 Jiří Hofman (3:2)
20:08 Hosté vstoupili do druhé třetiny skvěle a dávají svou první branku
20:07 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #33 Tomáš Černý (3:1)
20:01 Úvodní bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:11 David Špaček vyslal neskutečnou pumelici a využívá i druhou přesilovku! Náchod vede už o 3 branky!
19:10 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (3:0)
18:26 Náchod si zahraje další přesilovou hru! Rozhodčím se zřejmě nelíbila nějaká poznámka hostujícího kapitána
18:25 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
17:45 O zábavu se dnes stará zhruba desetičlenný kotel hostů, který si přinesl transpartent "Vládci východu" a modré a bílé balónky
15:56 M. Mikšovský prolomil svojí letošní smůlu a poslal Náchod do dvoubrankového vedení!
15:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #41 Adam Pekárek (2:0)
15:15 Náchodští opět přečetli signál z volného úderu soupeře
14:00 Dobré střídání první lajny hostů vyústilo ve dvě nebezpečné střely
12:15 M. Mikšovský nevyužil samostatný únik
11:10 Rázl zaznamenal důležitý blok a hned poslal Tlučhoře do protiútoku, jeho následnou střelu ale brankář vyrazil
10:36 Náchod se dostává do vedení! Nádherná křižná nahrávka Davida Špačka na Ondřeje Macháčka v přesilovce!
10:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #13 David Špaček (1:0)
09:40 M. Mikšovský trefil krásnou střelou pouze horní tyč
08:51 Náchod si zahraje první přesilovku v zápase!
08:50 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za opakované přestupky
08:30 Čáp trefil pouze tyčku, velká škoda pro Náchod
07:00 Další velká šance Náchoda zůstava neproměněna, Kovařík se dostal do samostatného úniku, ale bohužel nedokázal zakončit
05:50 Skvělé střídání první lajny domácích nějakým zázrakem neskončilo brankou
04:00 Náchodská první lajna nevyužila dobrou šanci po krásné kombinaci
02:30 Macháček se stal obětí nevybíravého zákroku, snad to nebude vážné
02:00 Hosté zaznamenali první střelu na branku Vlasty Skalického
00:30 Hosté rozehrávali úder z brankoviště, Náchod ale jejich signál přečetl
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu z dlouho očekávaného derby! Na horké palubovce náchodské Plechárny se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující TJ Sokol Jaroměř. Rivalita těchto týmů sahá až do sezóny 2002/03, kdy odehráli první vzájemný zápas, proto určitě můžete očekávat vyhrocené a vyrované utkání. Preview k tomuto zápasu čtěte ZDE.