• 59 58:34
    9:7
    (Černý)

Panthers Praha - FBC DOŠWICH MILEVSKO 9:7
branky: 12. Jan Martinek, 18. Vojtěch Wojnar, 27. Vojtěch Wojnar, 28. Jan Martinek, 29. Zdeněk Prokůpek, 39. Marco Lombino, 43. Matěj Vavroušek, 45. Jan Kšír, 56. Daniel Riley - 30. Lukáš Trojáček, 31. Adam Černý, 32. Adam Černý, 36. Lukáš Trojáček, 46. Daniel Dolejš, 52. Martin Dolejš, 59. Daniel Dolejš; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 4 + Marco Lombino OS:2; využití: 1:3; diváků: 41; zásahy brankářů: Jan Kobza 18 - Luboš Zeman 19; po třetinách: 2:0, 4:4, 3:3
60:00 Komentář domácích Nováková Andrea (Trenér): První třetina byla povedená a plnili jsme vše, co jsme měli. Ve druhé třetině jsme dostali nešťastný první gol a to mělo negativní dopad, který se s námi vezl. Nevycházelo nám skoro nic. Třetí třetina byla až moc zbytečně rozlítaná. Mrzet nás mohou zbytečná vyloučení, která soupeř využil a k tomu neproměněné šance, kterých nebylo málo. Příští týden nás čeká těžké utkání a je potřeba se na něj patřičně připravit. Děkujeme soupeři na utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Trenér): Bohužel zase to samé. Dvě třetiny se hledáme a přemlouváme k tomu aby jsme na hřišti něco předvedli. Soupeř nás porazil jednou akcí kterou jsme nedokázali ubránit. Musíme se zamyslet jak se chceme prezentovat v národní lize. Příští týden už nastoupí starý dobrý Došwich Milevsko!!!
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
58:34 Timeout Panthers Praha
58:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (9:7)
57:50 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:01 Prokůpek trefuje v oslabení tyčku.
55:47 GÓL Panthers Praha! 9:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Daniel Riley, asistoval #60 Marco Lombino (9:6)
55:47 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha - osobní trest
55:47 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
53:36 Vyloučen hráč #5 Daniel Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
51:59 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (8:6)
51:12 Daněk v šanci při oslabení trefuje tyčku.
50:28 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
50:13 Dolejš M. teď v nebezpečném úniku trefuje pouze připraveného Kobzu.
46:08 Kobza vyhazuje do úniku na Lombina. Ten se přes veškerou snahu nedostává k balónku.
45:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:5
44:31 GÓL Panthers Praha! 8:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (8:4)
44:31 Kšír nekompromisně trefuje branku téměř od půlící čáry.
42:42 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #91 Matouš Hrubý (7:4)
41:01 Oba celky začali třetinu velice klidně.
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
38:51 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (6:4)
38:51 Přesné zakončení v podání Lombina přináší teď domácím důležitý bod.
37:34 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
37:11 Kšír teď hezky uklidňuje hru a získává balónek pro tým domácích.
35:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #82 Martin Dolejš (5:4)
34:19 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
33:50 Kobza v zákroku, který domácí celek jistě zachránil od gólu.
31:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #58 Jakub Loskot (5:3)
31:25 Další gól v podání šikovného Černého. To bylo rychlý.
30:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #15 Lukáš Trojáček (5:2)
30:53 Černý vyslal projektil přímo na bližší tyč.
30:37 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
29:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #47 Jan Tomaško (5:1)
29:06 Trojáčkova nová hůl mu přinesla štěstí a proměňuje tak první gól hostujícího týmu.
28:26 GÓL Panthers Praha! 5:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #91 Matouš Hrubý (5:0)
28:26 Téměř identická šance domácích, tentokrát v podání Prokůpka a Hrubého.
27:45 GÓL Panthers Praha! 4:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #60 Marco Lombino (4:0)
27:45 Martinek ukázal před branku přesně pro Lombinovu nahrávku zpoza branky.
26:18 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #91 Matouš Hrubý (3:0)
26:18 Wojnar si připisuje další bod po dorážce z předbrankového prostoru.
24:11 Mašát v dobrém bloku.
23:32 Dolejš zkouší lobíka na branku. Bohužel mimo.
22:51 Trojáček má hůl na dvě půlky.
22:05 Kačer dostal míček přímo před malé brankoviště.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:28 Hrubý dnes obchází hráče s naprostou lehkostí.
17:20 GÓL Panthers Praha! 2:0
17:20 Z naprosto krásné gólové situace si připisuje bod Wojnar.
16:53 Škoda schytal poměrně silnou ránu do hlavy v brejkové situaci.
14:03 Zelinka posílá ostrou střelu přímo za Zemana. Střelu ale těsně zblokovává bránící hráč.
11:45 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #41 Pavel Daněk (1:0)
10:02 První polovina první třetiny nám zatím gól nepřinesla, ale hra je přesto velice zajímavá.
06:09 Hrubý míjí branku o milimetry.
04:02 Milevští hráči teď předvadli svoje kvality. Rychlými nahrávkami se za pár vteřin dostali až k nebezpečnému zakončení.
02:38 Domácí tým je zatím na balónu více, ale k zakončení se zatím nedopracovali.
00:56 Kobza si prřipisuje první zákrok.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.
00:00 Dámy a pánové, vítám vás z mimopražské Rudné u prvního domácího zápasu našeho mužského A- týmu. Dnes se poprvé setkají v Národní lize s týmem z Milevska.