3:6
    (Lubas)

Události

Florbal Primátor Náchod - BLACK ANGELS YONEX 3:6
branky: 18. Daniel Havel, 23. David Špaček, 33. Jakub Langpaul - 13. Lukáš Procházka, 34. Robin Bělík, 39. Robin Bělík, 52. Jan Slosiarik, 58. Vít Kašpárek, 60. Lukáš Procházka; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 6:4; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: David Fröde 30 - Kryštof Pecka 32; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Body nám sebrala naše přesilovka. Bohužel jsme byli neefektivní v přesilovkách naopak soupeř přesilovky trestal. Nepodařilo se nám přenést naučené věci z tréninku...Utkání si zhodnotíme, poučíme se z chyb, zregenerujeme a příští víkend v Lípě budeme lepší.
60:00 Komentář hostů Mikulášek Roman (Trenér): Mrzí mne, že včerejší facka nebyla dostatečná. Chyběla nám kvalita v přesilovkách. Nicměné kluky musím pochválit za odmakaný zápas a věřím, že příští víkend bude šestibodový. Díky soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
60:00 Ukončení 3. části
59:59 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #91 Lukáš Procházka, asistoval #12 Matěj Lubas (3:6)
59:26 Timeout Florbal Primátor Náchod
59:26 Vyloučen hráč #12 Matěj Lubas družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za blokování florbalky
57:54 Timeout BLACK ANGELS YONEX
57:20 Víc štěstí jsem popravdě neviděl...
57:19 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #15 Vít Kašpárek, asistoval #9 Matěj Hodač (3:5)
55:52 Pecka famózně zastavil break Vysokého
54:50 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
54:16 Vysoký promarnil velikou šanci
51:53 Náchodu se asi líbí hrát v oslabení
51:52 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
51:15 Náchod v oslabení góla nedostal bohužel sekundy na to inkasoval
51:14 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #40 Ondřej Kroužek (3:4)
49:15 Jakubský byl skoro hrdinou v oslabení. Jeho střelu Pecka těsně vychytal
49:01 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
46:27 Máme tu comeback třetí lajny
44:13 Langpaul dneska nemá střeleckou
41:19 Náchod teďka s obrovskou smůlou nedal góla
40:29 Vyloučen hráč #87 Jan Slosiarik družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hra na zemi
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
40:00 Ukončení 2. části
38:43 Bělík vyrovnává stav utkání
38:42 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #9 Matěj Hodač (3:3)
36:42 Knettigovu střelu Pecka vychytal
34:44 Fröde vychytel sérii střel Blacků
33:44 Procházka snižuje náskok Náchoda
P
33:43 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #91 Lukáš Procházka (3:2)
33:18 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:00 Langpaul z teče po střele Jebavého zvyšuje na 3:1
P
32:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #17 Jiří Jebavý (3:1)
31:53 Špaček prověřil Pecku
31:02 Druhá přesilovka pro Náchod. Další šance na zvýšení skóre
31:01 Vyloučen hráč #4 Matěj Budínský družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost
29:30 Fröde bez problémů chytá střeli Blacků
26:42 Uvidíme první přesilovku Náchoda
26:41 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za držení
26:23 Neuman přestřelil prázdnou brankku
25:50 Pačes se dostal ke střele,ale bohužel minul
24:43 Fröde si poradil se situací 3 na 1 páradně a drží Náchodské vedení
23:32 Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
23:05 Náš časoměřič to vidí tak že Petr Hencl dá tento zápas góla
22:10 David Špaček totální raketou vymetl horní růžek
22:09 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (2:1)
20:52 Fröde si s nájezdem Slosiarika lehce poradil
20:51 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil #87 Jan Slosiarik.
17:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #87 Adam Jakubský (1:1)
17:10 Langpaul odevzdal míček
13:00 Procházka vymetl pravý horní růžek Frödeho brány
12:59 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #91 Lukáš Procházka, asistoval #15 Vít Kašpárek (0:1)
03:34 Uvidíme první přesilovku v podání Black Angels
03:33 Vyloučen hráč #9 Daniel Havel družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
02:45 Blaci nepouštějí Náchod ke střelám
01:45 Ve hře se nic moc neděje
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Zahájení utkání.