• 59 58:20
    7:8
    (Hovorka)

SPORT CLUB Klatovy - Florbal Jindřichův Hradec 7:8
branky: 7. Jan Holý, 14. Jan Hais, 18. Adam Žežula, 22. Jan Holý, 32. Jiří Levý, 34. Daniel Čížek, 50. Jaroslav Jiřík - 6. Filip Kopřiva, 10. Vít Hovorka, 39. Jan Šimic, 43. Jan Šimic, 50. Jan Cihlář, 56. Filip Šimek, 57. Jakub Tejnor, 59. Filip Kopřiva; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Marek Schober; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Petr Smazal 28 - Jakub Rytíř 16; po třetinách: 3:2, 3:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dnes zápas plný nervů, který znamenal hodně pro oba týmy. První dvě třetiny dle představ, hráli jsme jak jsme chtěli a měli, nicméně do třetí třetiny jsme šli nastaveni tak, že je hotovo což nám prohrálo zápas. Ze zápasu odcházíme s množstvím zraněných hráčů a plnou hlavou negativních emocí. Již není více času na chyby.
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Dvě třetiny nebyly podle našich představ a domácí jsme pouštěli do zbytečných šancí. Ve třetí třetině jsme konečně zapli a otočili skóre. Konečně zasloužené 3 body. Děkuji soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 7:18
58:20 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:8
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #22 Vít Hovorka (7:8)
56:00 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:7
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (7:7)
55:30 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #22 Vít Hovorka (7:6)
54:46 Vyloučen hráč #29 Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
49:46 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář bez asistence (7:5)
49:33 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #30 David Jánský (7:4)
42:25 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #3 Kryštof Ille (6:4)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
38:47 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic bez asistence (6:3)
33:06 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #41 Daniel Čížek, asistoval #18 Adam Denisov (6:2)
31:39 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (5:2)
31:16 Timeout SPORT CLUB Klatovy
21:56 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #11 Jakub Stelzer (4:2)
20:28 Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #17 Filip Šimek.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
17:11 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #11 Jakub Stelzer (3:2)
13:28 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #7 Jan Hais, asistoval #30 David Jánský (2:2)
09:19 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #6 Karel Matějka (1:2)
06:42 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #44 Matyáš Moller (1:1)
05:05 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #13 Jan Cihlář (0:1)