(Holcová)

Video

Události

FBC Liberec - FBS Olomouc 2:5
branky: 25. Tereza Zvěřinová, 50. Veronika Šmídková - 10. Barbora Poláchová, 26. Kateřina Čočková, 28. Anna Ševčíková, 31. Gabriela Vaculová, 43. Lucie Zaoralová; rozhodčí: Václav Váňa - Pavel Šnajdr; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová 28 - Kristýna Keclíková 29; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Škoda, že nám v první opatrné třetině nepadl jeden - dva góly. Od dalších třetin to už bylo více nahoru dolů, což se muselo líbit. Sportovně musíme uznat, že Olomouc byla více na míčku, přesto si troufnu říci, že jsme byli vyrovnaným soupeřem. Holkám patří pochvala za jejich výkon. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru, zítra nás čeká další těžký soupeř, doufám, že nás diváci opět poženou. Olomouci přejeme pohodovou cestu.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Soupeř měl výborný pohyb, což nám dělalo trochu problémy, ale postupně jsme se i my dostali do tempa a myslím, že divákům se musel zápas líbit. nDěkujeme domácím za výborný zápas a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
60:00 Ukončení 3. části
55:00 Domácí brankářka skvěle chytila velkou šanci hostů
53:00 Hosté drží domácí obranu pod tlakem, ale i tak se jim nedaří dostávat se do šancí
49:41 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #7 Tereza Holcová (2:5)
46:07 Domácí se dostaly do šance, ale střela skončila těsně vedle branky
42:58 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Lucie Zaoralová bez asistence (1:5)
40:56 Hosté se dostaly k první velké šanci, ale střelu skvělým zákrokem vyrazila domácí brankářka
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
40:00 Ukončení 2. části
39:30 Rychlou kombinaci hostů před brankou domácích a násladnou střelu výborně pokryla domácí brankářka
38:25 Domácím se znovu podařilo dostat ke střele, ale střela z otočky chytila brankářka hostů
37:02 Domácí se dostaly ke střele, ale skončila na horní tyči
34:31 Hosté znovu vystřelily, ale tentokrát střela z rozehrávky skončila mimo
33:18 Zblokovaná střela hostů skončila mimo, ale hosté jsou stále velmi aktivní před brankou domácích
30:38 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #14 Kristýna Keclíková (1:4)
28:49 Vyloučen hráč #2 Tereza Hlaviznová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
27:26 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (1:3)
26:56 Domácí brankářka se štěstím chytila nebezpečnou střelu
25:56 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:2)
24:49 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #17 Petra Škodová (1:1)
24:01 Další střela domácích byla zblokována a skončila těsně vedle branky
22:38 Střela domácích v byla zblokována
22:08 Vyloučen hráč #27 Nela Juráňová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1. části: 7:9
20:00 Ukončení 1. části
19:04 Domácí brankářka výborně chytila střelu hostů z dálky
17:30 Domácí po kombinaci vystřelily, ale střela těsně přeletěla branku
16:41 Hosté se drží před brankou domácích
14:27 Přihrávka hostů před domácí brankou byla nepřesná a hosté nemohli v dobrém postavení vystřelit
11:38 Střelu hostů z dálky skvělým zákrokem vyrazila domácí brankářka
10:17 Střela hostů skončila na tyčce, ale hosté pokračují v napadání
09:30 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #61 Barbora Poláchová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:1)
08:50 Domácí se dostali do velké šance z rozehrávky, ale brankářka hostů předvedla výborný zákrok
08:06 Domácí se dostali ke střele z dálky, která po teči hostů skončila mimo
04:52 Přihrávka hostů před branku domácích nebyla přesná a domácí vyhazují
04:04 Střřela domácích z dálky minula branku
02:20 Hosté drží domácí obranu pod tlakem, ale nedaří se jim vystřelit
00:00 Zahájení utkání.
00:00 Dámy a pánové vítám Vás u online přenosu 13. kola 1. ligy juniorek, kde jako domácí nastoupí tým FBC Liberec a jako hosté tým FBS Olomouc