• 55 54:05
    2
    Joanna HUMPOLÍKOVÁ

K1 Florbal Židenice GU19 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:11
branky: 6. Viktorie Hrazdírová - 7. Tereza Brožková, 11. Tereza Brožková, 12. Lucie Švajcrová, 14. Klára Jiříková, 16. Tereza Brožková, 18. Nikola Vostřáková, 18. Karolína Lískovcová, 33. Nikola Štekerová, 34. Lucie Švajcrová, 50. Iveta Veličková, 51. Tereza Brožková; rozhodčí: Matyáš Reif - Patrik Navrátil; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jana Bartesová 27 - Eliška Držíková 19; po třetinách: 1:7, 0:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Drápalová Jitka (Asistent trenéra): První třetina špatná, od druhé třetiny se nám povedlo zvednout a začít hrát o poznání lépe. Soupeř byl sice lepší, ale za druhou a třetí třetinu se nemusíme stydět, zvládly jsme zodpovědně bránit, a vytvořit si nějaké šance. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): Dnes to od nás bylo hodně dětské, Židenice byly velmi aktivní, což si ani nemyslím, že nám extra vadilo, jen jsme se rozhodovali častokrát o dost hůře, než obvykle (brejkové sitauce, rozehrávka, atd.). Cestu k výhře jsme si ale našli, což jsme moc rádi a zítra budeme pokračovat!
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
59:45 Hrázdírové střela míjí bránu
57:44 Po chaotické situaci před bránou domácích míčak zachytila Bartesová
55:45 Chodov má v přesilovce velmi dobrý tlak, obrana domácích však velmi dobře brání
54:05 Vyloučen hráč #6 Joanna Humpolíková družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za bránění ve hře
53:53 Anička Do měla teď po sobě velmi dobré šance, gól však nedala
52:34 Vostřáková střílí z půlky, ale Bartesová chytá
51:43 Cibulová se dvakrát dostala do dobré střelecké pozice, ani jednou však netrefila bránu
50:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #77 Denisa Bubeníková (1:11)
50:47 Po dobré střele Žampachové se hra obrací na polovinu domácích a Brožková dává gól
49:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Iveta Veličková, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (1:10)
49:37 Po rychlé kombinaci Chodova dává Veličková gól
48:41 Strakové ránu chytá Držíková
45:32 Poláchová zabránila střele, tlak Chodova však pokračuje
44:02 Dobrá kombinace Chodova končí mimo bránu
43:38 Hrázdírová dobrou kličkou přešla přes hráčku Chodova, ale její střela minula bránu
42:34 Klvačová se dostala do střelecké pozice, její střelu však chytá Držíková
41:00 Po faulu na Aničku Do, rozehrávají Židenice před bránou Chodova, střela však míjí bránu
40:02 zahajovací buly třeti třetiny tentokrát pro Židenice
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
37:21 Štekerová těď přeběhla s míčkem celé hřiště, střelu jí však zablokovala jedna ze židenických obránkyní
35:43 Ani jeden z týmů se těď nemůže dostat do gólové situace
33:45 Hrázdírové střela z půlky končí v rukách golmanky
33:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová bez asistence (1:9)
32:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:8)
32:35 Klvačová si těď velmi dobře projela hřiště, její střelu však zblokovala hráčka Chodova
31:33 Jančové střela z půlky chytá golmanka
30:35 Celá první lajna Židenic teď odvedla velmi dobrý výkon jak v útoku tak v obraně
28:10 Oujezdská velmi dobře zabránila střele, následně vyvezla míček na útočnou polovinu, ale její střela byla zblokovaná
25:04 Klvačová velmi dobře vyvezla míček na útočnou polovinu, golmanka však chytá
24:12 Vostřákové šanci chytá Bartesová
22:30 Tučková dokázala hráčky Chodova vytlačit až za jejich bránu a Židenice se dostaly do šance
21:12 hra je o proti první třetine o dost rychlejší, židenice se snaží napadat a hra se přesouvá ze strany na stranu
20:01 úvodní buly druhé třetiny pro Chodov
20:00 Střely v 1. části: 6:17
19:50 Židenice se několikrát dostaly do šance, nedokázaly ale proměnit
17:30 Po gólu Vostřákové se trefuje i Lískovcová
17:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #19 Nikola Štekerová (1:7)
17:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Nikola Vostřáková, asistoval #80 Tereza Brožková (1:6)
17:10 Dobrý zákrok Bartesové
15:40 Žampachové ránu vyráží připravená golmanka
15:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #30 Karolína Priknerová (1:5)
13:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #94 Kateřina Ciblová (1:4)
13:46 Vzápětí dává Jiříková gól
13:30 Moravcová trefuje tyč
12:27 Štekerová po velmi dobrém úniku nahrála, střela však letěla mimo bránu
11:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #64 Michaela Moravcová (1:3)
11:34 Anička Do měla velmi dobrou šanci před bránou Chodova
10:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
10:39 Brožková svým gólem dostává Chodov do vedení
09:15 Hráčky Židenic se i v osabení dostaly do útočného pásma, nedostaly se však ke střele
08:46 Chodov se dostal do dobré šance, obrana Židenic však zabránila gólu
08:02 Vyloučen hráč #87 Tereza Eva Šehičová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za bránění ve hře
07:48 Hra se přesouvá ze strany na stranu
06:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #27 Nikola Vostřáková (1:1)
06:00 Chodov v zápětí odpovídá
05:39 Po chybě golmanky dává Hrázdírová gól
05:37 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #44 Kateřina Jančová (1:0)
03:38 Štefková střílí z půlky hřiště
02:00 dobrá šance Chodova
00:05 Úvodní buly pro hosty