3

4.

série

FBC Sokol Ivanovice na Hané - Zlín Lions B 7:8pn
branky: 10. Vojtěch Kudlička, 11. Jakub Ondrák, 14. Michal Jazejček, 14. Miroslav Cvek, 21. Vojtěch Bartošek, 34. Vojtěch Kudlička, 44. Pavel Sysel - 5. Filip Máčala, 10. Jan Freml, 21. Daniel Soukup, 23. Filip Máčala, 34. Filip Juřica, 36. Filip Máčala, 43. Anh Vu Pham, N Anh Vu Pham; rozhodčí: Vojtěch Eliáš - Radek Šafář; vyloučení: 6:1; využití: 0:2; diváků: 3; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý ? - Ondřej Bajza ?; po třetinách: 4:2, 1:2, 2:3
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #73 Jakub Ondrák , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions B hráč #3 Anh Vu Pham a vstřelil rozhodující gól (7:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #69 Lukáš Skácel a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions B hráč #11 Ondřej Vicherek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #73 Jakub Ondrák a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions B hráč #16 Filip Máčala a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #87 Vojtěch Bartošek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions B hráč #3 Anh Vu Pham a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení 3. části
43:54 Vyloučen hráč #77 David Hedvík družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za blokování florbalky
43:40 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 7:7
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #16 Pavel Sysel, asistoval #17 Michal Jazejček (7:7)
42:14 Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané
42:14 GÓL Zlín Lions B! 6:7
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #3 Anh Vu Pham, asistoval #27 Pavel Baroň (6:7)
39:59 Vyloučen hráč #3 Anh Vu Pham družstva Zlín Lions B na 2 minuty za sekání
36:55 Vyloučen hráč #16 Pavel Sysel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání
35:19 GÓL Zlín Lions B! 6:6
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #16 Filip Máčala, asistoval #39 Filip Juřica (6:6)
34:54 Vyloučen hráč #77 David Hedvík družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost
34:00 Vyloučen hráč #28 Tomáš Urbánek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování
33:40 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 6:5
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #68 David Kramoliš (6:5)
33:27 GÓL Zlín Lions B! 5:5
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #39 Filip Juřica, asistoval #22 Daniel Soukup (5:5)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
22:35 GÓL Zlín Lions B! 5:4
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #16 Filip Máčala, asistoval #3 Anh Vu Pham (5:4)
20:32 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 5:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #69 Lukáš Skácel (5:3)
20:17 GÓL Zlín Lions B! 4:3
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #22 Daniel Soukup, asistoval #3 Anh Vu Pham (4:3)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
13:53 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 4:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #9 Miroslav Cvek, asistoval #32 Vojtěch Kudlička (4:2)
13:33 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 3:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #17 Michal Jazejček, asistoval #73 Jakub Ondrák (3:2)
10:41 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 2:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák bez asistence (2:2)
09:49 GÓL Zlín Lions B! 1:2
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #90 Jan Freml, asistoval #8 Martin Strouhal (1:2)
09:24 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #9 Miroslav Cvek (1:1)
04:31 GÓL Zlín Lions B! 0:1