• 22 21:38
    2
    Veronika ZIKMUNDOVÁ

TJ Sokol Královské Vinohrady - TJ Sokol Nové Strašecí 1:2
branky: 17. Rozálie Štandová - 12. Alena Růžičková, 19. Barbora Petra Hliboká; rozhodčí: Adéla Skalická - Lukáš Rašovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anna Holomek ? - Lucie Viedemannová ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:0
30:00 Ukončení 3. části
27:13 Hra obou týmů už působí dost unaveně. U SVK je to i pochopitelné, když mají jen dvě hráčky na střídání, ale Zebry by měly mít navrch, což se ale neděje.
23:48 Z přesilovky SKV nebylo nic!
21:38 Vyloučen hráč #25 Veronika Zikmundová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:58 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #31 Barbora Petra Hliboká, asistoval #22 Natálie Skořepová (1:2)
16:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Rozálie Štandová, asistoval #99 Josefína Plachá (1:1)
16:27 Po chybě Zeber se dostává ke střele Štandová a vyrovnává!!!
14:08 Nádnerný výhoz brankářky Zeber na útočnici maří gólmanka SVK!
11:38 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #30 Alena Růžičková bez asistence (0:1)
11:38 Zebry konečně prolomily obranu SVK a dostávají se do vedení!
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
07:34 Výborný zákrok brankářky SKV drží tým ve hře!!!
06:03 Hraje se dlouho bez přerušení a SKV ve velmi úsporném  počtu hráček stále drží remízu. Tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží!