7:5
    Jiří TÓTH
    (Pavlíček)

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B - IBK Bisons Přerov 7:5
branky: 7. Denis Milar, 13. Michal Běhal, 14. Jakub Pavlíček, 24. Petr Doležel, 29. Tomáš Zavadil, 36. Jakub Pavlíček, 36. Jiří Tóth - 11. Jaromír Skříček, 14. Michal Baran, 17. Michal Baran, 23. Jakub Grigárek, 25. Jakub Grigárek; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Radim Burget ? - Jaroslav Novák ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 3:1
36:00 Ukončení 3. části
35:59 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #11 Jiří Tóth, asistoval #27 Jakub Pavlíček (7:5)
35:48 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #27 Jakub Pavlíček bez asistence (6:5)
33:30 Bojuje se o každý pikometr hřiště, ani 1 družstvo se nechce smířit s remízou
32:00 takzvaná střela "kopečková zmrzlina" z hokejky Přerovského útočníka míří vysoko nad
31:10 Takhle obsáhlý komentář snad tahle liga nepamatuje, očekávám prémie
28:27 Beru zpět, přichází vyrovnávací gól, Kostelci se snaha vyplácí
28:21 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #66 Tomáš Zavadil, asistoval #33 Jaroslav Markovský (5:5)
27:50 Sic Kostelec začal hluboko napadat, v utkání furt vede Přerov
24:49 GÓL IBK Bisons Přerov! 4:5
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #11 Jakub Grigárek, asistoval #56 František Kneip (4:5)
24:22 Ve vlastním oslabení měl Kostelec možnost ujmout se vedení
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:29 Vyloučen hráč #3 Petr Doležel družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za blokování florbalky
23:16 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #3 Petr Doležel, asistoval #7 Denis Milar (4:4)
23:16 Rychlá gólová odpověď Doležela
22:34 GÓL IBK Bisons Přerov! 3:4
22:34 Prudká pumelice od Grigárka znamená vedení pro Bizony
20:05 Sřely obou týmu jsou vcelku přesné a razantní, to se ovšem nedá říct o technice, kdy míček často neposedně odskakuje od čepelí
16:45 GÓL IBK Bisons Přerov! 3:3
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #18 Michal Baran, asistoval #3 Jiří Netočný (3:3)
13:40 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 3:2
13:40 Zápas je nahoru dolů, tomu také odpovídá rychle měnící se skóre
13:07 GÓL IBK Bisons Přerov! 2:2
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #18 Michal Baran, asistoval #46 Jaromír Skříček (2:2)
12:34 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #13 Michal Běhal, asistoval #3 Petr Doležel (2:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:23 GÓL IBK Bisons Přerov! 1:1
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #46 Jaromír Skříček, asistoval #10 Daniel Pařenica (1:1)
10:23 Přesilovka domácích po přesné crossovce Pařenici úspěšná, Skříček do prázdné zakončil nekompromisně
08:49 Vyloučen hráč #27 Jakub Pavlíček družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za hrubost
06:16 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil #7 Denis Milar, asistoval #13 Michal Běhal (1:0)
06:16 Pohledná akce zakončená Milarem končí 1. brankou utkání-Kostelec se ujímá vedení
04:10 Bohužel se tohoto utkání neůčastní hvězda Přerovských Bizonů, kterou není nikdo jiný, než Charlie Greenberg
01:50 oba týmy se pouze oťukávají, k vyložené šanci zatím nedošlo