• 36 35:54
    7:6
    (Barvínek)

FBC Trutnov (DTJ) - Sokol Chlumec nad Cidlinou 7:6
branky: 2. Jindřich Zelenka, 9. Filip Pačes, 25. Filip Pačes, 27. Šimon Sláma, 33. Jan Fišera, 35. Jan Zuzánek, 36. Jindřich Zelenka - 25. Filip Kala, 31. Štěpán Trojan, 31. Dominik Znamínko, 31. Dominik Znamínko, 32. Filip Kala, 34. Milan Dvořák; rozhodčí: Lukáš Picek - Matěj Schőniger; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Jakub Voltr 23 - Petra Sčučková 23; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:5
45:00 Komentář hostů Kořínek Michael (Trenér): Nechytli jsme začátek a plácali se tam jak elévové. Povedená třetí třetina byla ukázkou,že dokážeme i zapnout do herního módu. Bohužel,světlá chvilka nám nestačilak poraženísoupeře.Děkujeme za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 11:15
45:00 Ukončení 3. části
44:00 Poslední minuta utkání, neskutečná bitva se chýlí ke svému konci.
42:00 3 minuty do konce třetí třetiny, ta má věru grády!
35:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 7:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #18 Jindřich Zelenka, asistoval #78 Jakub Barvínek (7:6)
35:39 Vyloučen hráč #13 Šimon Sláma družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:55 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #21 Jan Zuzánek, asistoval #5 Matyáš Klimus (6:6)
33:02 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 5:6
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #20 Matěj Nechvíl (5:6)
32:38 A opět máme srovnáno po pěkné akci Trutnova.
32:37 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #39 Jan Fišera, asistoval #17 Filip Pačes (5:5)
31:07 A obrat dokonán! Chlumec otáčí na 5:4 a Trutnov si bere logicky time-out.
31:06 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
31:06 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:5
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #99 Filip Kala, asistoval #2 Jiří Festa (4:5)
30:58 Chlumec je jako pokropený živou vodou a srrovnává stav!
30:57 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #22 Dominik Znamínko, asistoval #33 Štěpán Trojan (4:4)
30:33 A další zajímavý momoent, utkání se dramatizuje, Chlumec snižuje na 3:4!
30:32 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:3
30:14 Rychlý gól Chlumce, zajímavý moment č. 1.
30:12 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #33 Štěpán Trojan, asistoval #22 Dominik Znamínko (4:2)
30:01 Začíná poslední perioda, snad přinese zajímavé momenty.
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 13:10
30:00 Ukončení 2. části
26:37 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma, asistoval #78 Jakub Barvínek (4:1)
24:32 Chlumec se střelecky prosazuje a snižuje náskok opět o 2 branky.
24:31 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #99 Filip Kala, asistoval #22 Dominik Znamínko (3:1)
24:26 Po pěkné akci Trutnov odskakuje o 3 branky.
24:25 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Filip Pačes, asistoval #78 Jakub Barvínek (3:0)
23:30 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, skóre se však nemění.
19:15 První přesilová hra, Trutnov bude moci využít početní výhodu a zvýšit svůj náskok.
19:12 Vyloučen hráč #26 Martin Tomášek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
15:37 Úvodní tlak Trutnova, Chlumec odolává.
15:01 Druhá třetina začala, uvidíme co nám nabídne.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 6:4
15:00 Ukončení 1. části
14:59 První třetina končí se skóre 2:0 pro Trutnov.
14:00 Minuta do konce a bitva stále pokračuje.
13:00 2 minuty do konce, skóre je příznivější pro Trutnov, ale Chlumec bojuje.
12:11 Trochu nám nyní zlobí zápis z předchozího utkání, ale na hřišti probíhá zajímavá bitva.
08:16 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Filip Pačes, asistoval #21 Jan Zuzánek (2:0)
01:53 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #18 Jindřich Zelenka, asistoval #16 Josef Taláb (1:0)
00:01 Utkání právě začíná.