Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 1:5
branky: 57. Tereza Spoustová - 26. Barbora Panešová, 35. Adéla Bořilová, 35. Šárka Ježdíková, 39. Lucie Vernerová, 51. Lucie Bicková; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 16 - Monika Šolleová 39; po třetinách: 0:0, 0:4, 1:1
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Jak píše kolega, máme za sebou první poločas a my po něm odcházíme do šatny za stavu 0:1. Zítra se ale začíná od nuly a my do toho šlápneme ještě víc a nedáme soupeři nic zadarmo. Nyní dobře zregenerujeme a zítra opět jedeme.
60:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Mame za sebou prvni polocas, ktery se nam povedl, diky tymovemu vykonu, zalozenem na poctive obrane a vykonu brankarky. Zitra ocekavame velmi tezke utkani a moc se na nej tesime. Dekujeme souperi za zapas a Horovicim za krasne prostredi, kde jsme konecne vyhrali.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:19 Tatran rozehrává, ani v této situaci se Štěpánka Růžičková do své branky nevrací
58:45 Stejná šance jako přes kopírák Mezerová na Spoustovou, ta ale střílí nad
57:55 Bára Šimůnková krásně zpracovala vysoký míček tělem a domácí tak zůstávají pořád v útoku
56:45 Bohemians neopouští hru v 6, pořád zůstává branka prázdná najejich straně a před brankou Tatranu je neskutečný beton
56:17 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #9 Karolína Mezerová (1:5)
55:57 Lucie Bicková zabránila střele Karolíny Mezerové tělem - tohle asi bolelo
55:19 Halou opět zní břevno v podání Pavlíny Soukupové
54:55 Vyloučen hráč #6 Kateřina Fialová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
53:38 Timeout FbŠ Bohemians
53:38 Time out pro domácí, pokyny ke hře v 6, Bohemians to bude zkoušet bez brankářky
53:15 Většinu této tatranské přesilovky byly na míčku Bohemačky
51:47 I přes oslabení Lucie Seifertová prochází většinu hřiště s míčkem pod kontrolou a ukrajuje tím vteřiny, které se bude muset její tým bránit přesile Tatranu
51:17 Vyloučen hráč #6 Denisa Hebíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:17 I přes protesty, že to opravdu nebylo úmyslně si jde Denisa Hebíková sednout na 2 minuty
50:50 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #77 Adéla Bořilová (0:5)
49:35 V bránění pokračuje Klepalová, Strnadová, Šimůnková, Čermáková - Strnadová míček vyváží až k brance Tatranu
48:19 Vyloučen hráč #48 Anežka Smočková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
48:19 Luklynská, Mandíková, Faltová, Seifertová - čtveřice, která záhájí bránění v oslabení Bohemians
47:10 Strnadová - Seidlerová - Smočková - 3 S v lajně Bohemians a ani ta prostě Moniku Šolleovou neprostřelí
45:59 Nyní Štěpánka Růžičková se zapotila na několikrát vyráží míček a doufá, že obrana ho pošle hodně daleko
45:43 Nela Kočvarová posílá krásnou střelu směr Tatran - brankářka opět chytá
44:43 Kristýna Máchová v obležení Báry Šimůnkové a Veroniky Mandíkové - druhá zmíněná vypichuje míček, kterého se ujímá Kateřina Strnadová
43:09 Trenéři Bohemians se zdá, že promíchali lajny, uvidíme, zda to přinese kýžené ovoce
42:09 Další tři střely v podání Bohemaček, všechny likviduje buď obrana Tatranu nebo sama brankářka
40:38 Denisa Hebíková má 1. možnost vystřelit na tatranskou branku - míček končí v dlaních brankářky
40:00 I v této třetině jsou na buly úspěšnější domácí hráčky
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
38:28 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:4)
38:28 Nejdříve Lucie Vernerová fauluje v rohu hřiště Kateřinu Strnadovou, po nevydařené  rozehrávce Bohemians přeběhne na správné místo a střílí 4 branku tatranu
37:34 Další střela v podání Pavlíny Soukupové až Barboře Panešové vylítla hokejka z ruky,když chtěla střele zabránit
36:59 Karolína Mezerová nastřeluje další tyč u branky Tatranu
35:49 Góly nalily krev do žil tatranským hráčkám, povzbuzují se na střídačce, toto domácím hráčkám chybí
34:43 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková bez asistence (0:3)
34:43 Jen pár vteřin stačilo a stav se mění hned o 2 branky, u obou byla hráčka č. 13 Šárka Ježdíková
34:21 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (0:2)
33:42 Aneta Faltová sekána Barborou Lovíškovou, Bohemians bude rozehrávat z rohu u branky Tatranu
32:39 Denisa Hebíková obtěžuje útok Tatranu a pokouší se získat míček pro svůj tým
31:44 Pavlína Soukupová má opět nabito, taktéž Nela Kočvarová, snůška střel na Moniku Šolleovou, ale ta je dnes stoprocentní
30:18 Karolína Mezerová střílí dělovku, brankářka Tatranu vyráží rukou
29:23 Lucie Vodičková zachytává další střelu hráček Tatranu svým tělem
28:33 Markéta Seidlerová v šanci před branou Tatranu Střešovice
28:08 Lucie  Vernerová střílí vysoko nad bránu Bohemky
27:23 Aneta Faltová střílá zprvní po nahrávce Lucie Seifertové - trefuje brankářku do hrudi
25:58 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:1)
25:58 Tatran svojí přesilovku zvládl na jedničku a střílí 1. gól dnešního zápasu
25:33 Kateřina Strnadová vypíchla míček tatranským hráčkám a míří s ním k mantinelu pro drahocenné vteřiny
24:25 Vyloučen hráč #39 Lucie Klepalová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
24:25 První oslabení pro Bohemians, první přesilovka pro Tatran, který z týmů bude úspěšnější?
24:01 Lucie Kubová nevydržela nátlak Denisy Hebíkové a jde k zemi
22:47 Lucie Bicková se snaží ohrozit svatyni Bohemky, míček jí sjíždí z čepele, hokejka míří až k nebesům a tak rozhodčím nezbývá nic jiného než pískat vysokou
21:33 Tereza Spoustová probíhá větší část hřiště, stačí ještě vystřelit, ale gólmanka Tatranu je pozorná
20:57 Sofie Gocová zastavena dvojicí Končarová - Seidlerová
20:00 Bohemians tentokrát úspěšnější na buly, kombinují vzadu a hledají cestu do tatranské branky
20:00 Střely v 1. části: 16:7
19:57 Poslední vteřiny Tatranky prověřily několikrát Štěpánku Růžičkovou, vždy je na správném místě a rány vyráží
18:45 Aneta Faltová zdálky
17:59 Bára Šimůnková zkouší zda projde míček mezi tyčí a rukou brankářky Tatranu - Monika Šolleová si toto místečko pohlídala
17:13 Dlouhý lob hráčka Tatranu Marie Wijasová nezpracovala, tuto práci za ní převzala Anežka Smočková s přehledem jí vlastním
15:32 Adéla Bořilová se snaží projít přes Pavlínu Soukupovou, ta jí to neumožňuje,tak je donucena vrátit se zpět za svojí bránu a hledat cestu jinudy
14:44 Lucie Vodičková byla nejdříve faulována, po té se snaží faul potrestat ranou na bránu Tatranu - Monika Šolleová vyráží
13:49 Nyní souhra Panešová - Lovíšková - Štěpánka Růžičková v brance Bohemians si sáhla na míček a vyráží ho za branku
12:22 Pavlína Soukupová nastřeluje tyč - šancí na straně FbŠ Bohemians je více než na straně Tatranu, ale na šance se nehraje
11:21 Nela Kočvarová zatím vždy trestá sebemenší chyby Tatranu tím, že děrovanou kuličku okamžitě vyváží do útočné poloviny hřiště
10:01 Karolína Bláhová těsně před branou ztrácí míček, u kterého je ihned Karolína Mezerová, vynikající brankářka Tatranu si lehá do střely a chytá
08:43 Natálie Nesnídalová na rozehrávce, Šárka Ježdíková bohužel pro Tatran posílá míček za mantinel
07:33 Kateřina Strnadová nekomprosmisně a čistě zastavuje hráčku Tatranu u mantinelu na středu hřiště
06:14 Barbora Lovíšková promáchla, míčku se ujímá obrana domácího týmu
05:02 Několik šancí 1. lajny Bohemky, před brankou Tatranu se pálí jedna za druhou, zatím ale v síťce míček není
03:58 Špatnou rozehrávku Bohemky zachytila Valentýna Vlková, ovšem než míček zpracovala, ihned o něj přišla
03:17 Anežka Smočková prověřuje pozornost brankářky Tatranu z dálky
02:01 Lucie Seifertová zbavuje Terezu Tkadlecovou míčku a posouvá ho vpřed ke Karolíně Mezerové
00:59 Lída Luklynská v rohu s Barborou Panešovou, rozhodčí přenechávají  míček Tatranu
00:15 Rychlá akce Bohemians a Monika Šolleová chytá tutovku z čepele Kateřiny Strnadové
00:00 1. vhod a u míčku jsou jako první hráčky Tatranu
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na 1. utkání čtvrtfinále 1. ligy juniorek. O postup do semifinále se utkají týmy FbŠ Bohemians a Tatran Střešovice