Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 7:6pn
branky: 9. Tomáš Smolka, 17. Tomáš Nushart, 17. Michal Strachota, 32. Tomáš Nushart, 57. Miloš Tyl, 58. Tomáš Nushart, N Michal Strachota - 14. Jakub Bohuslávek, 22. Tomáš Chroust, 25. Matyáš Bachmaier, 31. Marek Pixa, 39. Dominik Janda, 55. Ondřej Papoušek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 213; zásahy brankářů: Daniel Váradi 16 - Marek Macík 24; po třetinách: 3:1, 1:4, 2:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
6 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #78 Michal Strachota a vstřelil rozhodující gól (7:6).
6 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #23 Ondřej Papoušek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #78 Michal Strachota a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #9 Dušan Přívara , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #4 Tomáš Nushart , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #63 Miroslav Šnajdr a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #23 Jan Zavadil a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #29 Jakub Bohuslávek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #10 Daniel Nicklas , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #10 Matyáš Bachmaier a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #7 Miloš Tyl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #23 Ondřej Papoušek a vstřelil gól.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 4:4
70:00 Ukončení prodloužení
69:27 Vyloučen hráč #4 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
67:44 Domácí přesilovku nevyužili
65:33 Vyloučen hráč #28 Aleš Hőffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
64:16 Tyl mohl rozhodnout, netreful branku
62:17 Kladno trpělivě rozehrává
60:01 Stejně jako včera uvidíme prodloužení, uvidíme, zda to tentokrát domácí zvládnou lépe
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
57:14 DOmácí měli dobrou standartku na kterou šli v šesti, dlouho si jí však neužili, Nushartovi totiž stačila vteřina aby ranou k tyči srovnal
57:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart bez asistence (6:6)
57:12 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
56:04 Gól naděje pro domácí, Tyl vydoloval míček ve skrumáži na středu a bombou snižuje
56:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miloš Tyl, asistoval #78 Michal Strachota (5:6)
55:45 Smolka pouze do boční sítě
54:33 GÓL Kanonýři Kladno! 4:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #41 Marek Pixa (4:6)
54:00 Šest minut do konce a domácí stále ztrácí jednu branku
51:46 Výborně se teď vrátil Běloch
49:44 Běloch na poslední chvíli odpálil míček před Bachmaierem, který by jinak šel sám na branku
47:13 Kladno dobře brání a pomáhá tak svému brankáři
43:10 Domácím míček dost poskakuje a stále se jim tak nedaří dostat do šance
41:40 Dobrý blok domácích
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
38:45 Dnešní utkání sleduje 213 diváků
38:06 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:5)
36:30 Nushart našel Hurta, ten míček ve vzduchu sice trefil, ale mimo branku
34:13 Klápa nikým neatakován branku netrefil
31:58 Velimi rychle využitá početní výhoda, Strachota s Nushartem si zopakovali spolupráci z první přesilovky a máme opět vyrovnáno
31:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #78 Michal Strachota (4:4)
31:43 Vyloučen hráč #9 Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
30:59 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (3:4)
29:50 Vary teď srážejí nepřesnosti
26:17 Zapletalovi teď nedosáhl na míček a připravil se tak o šanci
24:22 Dva velmi rychlé góly hostů a máme vyrovnánlo
24:16 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #72 Dominik Janda (3:3)
21:59 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (3:2)
21:43 Vyloučen hráč #71 Martin Krejčí družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
20:01 První buly pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 9:6
17:00 STrachota si nadherně vymíchal Macíka a zvyšuje na 3:1
16:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota z trestného střílení (3:1)
16:53 Nushart ranou z pravého křídla přesilovou hru využívá
16:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
16:25 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
14:31 Chroust tečoval těsně mimo karlovarskou branku
13:15 Máme vyrovnáno, Bohuslávek parádní střelou z půlky trefuje přesně pod břevno, Váradi měl zalkrytý výhled a nemohl tak nic dělat
13:14 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #23 Ondřej Papoušek (1:1)
12:20 Rána Zavadila těsně vedle
10:40 Od začátku je v zápase hodně emocé, oba týmy se snaží vytvořit tlak na rozhodčí
08:21 Smolka podobně jako včera slaví úspěch dobře rozehranou standartní situací a tvrdou ranou
08:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Smolka, asistoval #8 Matěj Korbel (1:0)
07:35 Strachota musel zatáhnout za záchranou brzdu a síly se vyrovnají
07:24 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
06:40 Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
06:05 Parádní zákrok na druhé straně musel vytáhnout i Macík
05:00 Skvělý zákrok Váradiho rukou
02:35 ODvážný průnik Stůje skončil střelou mimo
02:18 Kladno drží míček
01:02 První střela Šimečka mimo
00:01 První buly pro domácí