0

3.

série

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Floorball Club FALCON black 4:3pn
branky: 2. Dominik Bürger, 4. Antonín Blažek, 14. Dominik Bürger, N Jan Fanta - 1. Šimon Krejsa, 2. Dominik Dvořák, 26. Dominik Dvořák; rozhodčí: Tomáš Karbusický - Tomáš Kuneš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Novák ? - Lukáš Hrdina ?, Dominik Kastler ?; po třetinách: 2:2, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #4 Jan Fanta a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON black hráč #46 Vojtěch Čáp , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #97 Dominik Bürger , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON black hráč #81 Jan Foltýn , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #6 Matěj Pokorný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON black hráč #12 Adam Bulvas , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
25:12 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
25:12 GÓL Floorball Club FALCON black! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #11 Dominik Dvořák bez asistence (3:3)
21:31 Vyloučen hráč #14 Martin Mráček družstva Floorball Club FALCON black na 2 minuty za hrubost
13:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Dominik Bürger bez asistence (3:2)
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Dominik Kastler družstva Floorball Club FALCON black
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:59 Vyloučen hráč #97 Dominik Bürger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
03:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek, asistoval #97 Dominik Bürger (2:2)
01:54 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Dominik Bürger, asistoval #6 Matěj Pokorný (1:2)
01:46 GÓL Floorball Club FALCON black! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #11 Dominik Dvořák, asistoval #81 Jan Foltýn (0:2)
00:49 GÓL Floorball Club FALCON black! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #57 Šimon Krejsa, asistoval #11 Dominik Dvořák (0:1)