7:5
    Marek WEBER
    (Sobek)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC Plzeň 7:5
branky: 3. Peter Steller, 12. Šimon Batkovič, 14. Ondřej Krejčí, 20. Maxim Grega, 27. Peter Steller, 45. Filip Brynda, 46. Peter Steller - 14. Jan Baštýn, 22. Vítek Vyčíchlo, 34. Vojtěch Mrvík, 52. Vít Pešek, 59. Marek Weber; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: František Stárek 22 - Matouš Eret 32; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnešní zápas rozhodli naše neproměněné šance. Pořád nás limituje velké množství individuálních chyb v rozehrávce či obsazení hráčů. Myslím si, že máme za sebou úspěšný víkend a doufám, že na naše výkony navážeme v dalších zápasech.
60:00 Komentář trenéra domácích: Dneska se nám dařily věci, které děláme na tréninku, z čehož jsme těžili v první a třetí třetině. Bohužel druhá třetina byla z naší strany nepovedená, na čemž budeme muset zapracovat, abychom hráli svoji hru 60 minut. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Nejlepším hráčem hostů se stal Matouš Eret.
60:00 Hráčem utkání se stal Peter Steller.
60:00 Střely celkově: 46:32
60:00 Střely ve třetí třetině: 16:16
58:35 GÓL FbC Plzeň! 7:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Marek Weber, asistoval #58 Matěj Sobek (7:5)
58:35 Hosté předvádí ukázkový protiútok a snižují vedení domácích.
56:39 Eret předvádí skvělý zákrok helmou.
52:10 Grega trefuje břevno.
51:54 GÓL FbC Plzeň! 7:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #58 Matěj Sobek (7:4)
51:54 Hosté po rychlé rozehrávce dávají 4. gól.
50:54 Eretovi je potřeba již poněkolikáté vytřít brankoviště, je vidět, že má dnes spoustu práce.
50:11 Weber minul bránu v obrovské šanci hostů.
48:15 Weber se svou bojovností propracoval do nebezpečné situace a střílí z voleje, Stárek však výborně vyráží nohou.
47:05 Mareš prověřil Ereta nepříjemnou přízemní střelou, ten se však nenechává rozhodit a chytá.
45:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #50 Šimon Batkovič (7:3)
45:50 Domácí využívají přesilovku, Steller dovršuje svůj hattrick.
45:21 Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #50 Šimon Batkovič (6:3)
44:43 Brynda krasným manévrem vyběhl s míčkem zpoza brány hostů a dává 6. gól domácích.
43:42 Mareš střelou z voleje pálí vysoko nad.
41:43 Hosté začali třetí třetinu lépe, zatím však bez vstřelené branky.
40:00 Střely v druhé třetině: 14:10
37:46 Hosté se ubránili přesilovce domácích.
37:09 Balík netrefuje poloprázdnou bránu.
35:46 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
35:33 Stárek byl prověřen nepříjemnou střelou, daří se mu však míček vyrazit.
33:15 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (5:3)
33:15 Hosté snižují vedení domácích.
32:10 Batkovič obdržel ránu hokejkou do obličeje. Snad bude v pořádku.
31:43 Po pomalém startu do druhé třetiny domácí znovu dirigují tempo zápasu, hosté se dostávají do šancí pouze z občasných protiútoků.
30:00 Zápas sleduje 10 věrných diváků. Děkujeme za podporu.
29:30 Steller vyslal další nebezpečnou střelu na bránu hostů. Asi se mu nelíbil komentář o klopení florbalky.
26:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #91 Matěj Vosátka (5:2)
26:37 Steller dává gól a navyšuje vedení domácích.
25:55 Eret předvádí jeden zákrok za druhým, díky němu mají hosté stále šanci vrátit se do zápasu.
24:01 Valenta se blýskl krásnou sólovou akcí, kterou mu však kazí gólman hostů dalším pěkným zákrokem.
22:44 Steller znovu střílí nad. Dnes se mu nedaří klopit florbalku.
21:10 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (4:2)
21:10 Hosté začali druhou třetinu lépe a díky nátlaku před bránou domácích dávají gól z dorážky.
20:00 Domácí měli v první třetině velkou převahu, hosté budou mít problém vrátit se do zápasu.
20:00 Střely v první třetině: 16:6
19:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega bez asistence (4:1)
19:12 Gréga dává čtvrtý gól domácích ukázkovou střelou nad levou ruku brankáře hostů.
17:55 Další dobrá šance domácích, ale znovu mimo bránu.
16:40 Brankář hostů předvádí výborný zákrok po střele Batkoviče.
15:30 Steller v dobré šanci střílí vysoko nad bránu hostů.
14:50 Kaas z bezprostřední blízkosti trefuje helmu brankáře domácích.
13:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Ondřej Krejčí, asistoval #72 Adam Kanzelsberger (3:1)
13:10 To byla bleskurychlá odpověď domácích, znovu vedou o dva góly.
13:06 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (2:1)
13:06 Hosté snižují náskok domácích.
12:20 Stárek chytá dalekonosnou střelu hostů.
11:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #74 Filip Brynda (2:0)
11:15 Domácí navyšují své vedení díky početní výhodě.
09:37 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:05 Grézl podnikl riskantní manévr a ztrácí míček na vlastní polovině, šanci hostů však zmařil brankář domácích výborným zákrokem.
07:50 Obrana domácích je od začátku zápasu oslnivá.
06:05 Sobek v první větší šanci hostů střílí vedle.
04:58 Hosté se zatím pouze brání nátlaku domácích a nedostávají se do šancí.
02:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
02:37 Domácí získávají míček na soupeřově polovině a po pěkné kombinaci se ujímají vedení.
00:21 Domácí se dostávají do první šance zápasu, ale netrefili bránu.