3:7
    (Furch)
Repre živě

FBC Penguins Praha - IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! 3:7
branky: 3. Ondřej Zeman, 28. Kryštof Hoch, 28. Jakub Rada - 10. Pavel Šusta, 16. Pavel Šusta, 20. Jakub Valchář, 23. Tomáš Furch, 23. Tomáš Furch, 24. David Andr, 36. Jakub Valchář; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Bohuslav Juráš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Josef Kopecký ? - Petr Konáš ?; po třetinách: 1:1, 0:5, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
35:45 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 3:7
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #89 Jakub Valchář, asistoval #11 Tomáš Furch (3:7)
27:38 GÓL FBC Penguins Praha! 3:6
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #31 Jakub Rada, asistoval #73 Kryštof Hoch (3:6)
27:22 GÓL FBC Penguins Praha! 2:6
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #73 Kryštof Hoch, asistoval #18 Michal Šíma (2:6)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Utkání je tak ospalé, že jsem si musel dát pořádný kafe.
23:42 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 1:6
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #8 David Andr, asistoval #87 Josef Vlček (1:6)
22:53 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 1:5
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #11 Tomáš Furch, asistoval #87 Josef Vlček (1:5)
22:42 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 1:4
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #11 Tomáš Furch, asistoval #8 David Andr (1:4)
19:38 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 1:3
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #89 Jakub Valchář, asistoval #87 Josef Vlček (1:3)
15:16 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 1:2
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #24 Pavel Šusta, asistoval #87 Josef Vlček (1:2)
14:35 Vyloučen hráč #18 Michal Šíma družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za blokování florbalky
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:50 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 1:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #24 Pavel Šusta bez asistence (1:1)
02:37 GÓL FBC Penguins Praha! 1:0
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #97 Ondřej Zeman, asistoval #17 Jakub Hruška (1:0)
01:35 Šusta (KK) pálí v dobré pozici vedle.
00:02 Tým KK si musel otočit dresy, protože nastupuje v podobné barevné kombinaci jako Tučnáci.
00:01 Vítejte u zápasu Penguins a Kubánského Klanu. Sidney Crosby není přítomen.