0.

série

Události

Panthers Praha D - SK Alien Nation Černošice 5:6pn
branky: 8. Jan Waldhauser, 10. Jan Waldhauser, 26. Ondřej Přib, 27. Jan Waldhauser, 36. Michal Karban - 7. Adam Škarda, 20. Dominik Škarda, 29. Matyáš Waldmann, 29. Miroslav Koníček, 30. Matyáš Waldmann, N Dominik Škarda; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3 + Jan Waldhauser OS:6; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Ondřej Svoboda ? - Milan Janura ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:3
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #61 Dominik Škarda a vstřelil rozhodující gól (5:6).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #3 Jan Slavata , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #61 Dominik Škarda , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #44 Jiří Hadamovský , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #18 Matyáš Waldmann , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #36 Michal Karban , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #61 Dominik Škarda a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #99 Ondřej Přib a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #33 Antonín Krudenc , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #76 Jan Waldhauser , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:15 Timeout SK Alien Nation Černošice
35:15 GÓL Panthers Praha D! 5:5
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #98 Matěj Špalek (5:5)
34:48 Vyloučen hráč #11 Martin Šáda družstva Panthers Praha D na 2 minuty za bránění ve hře
34:17 Vyloučen hráč #61 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:06 Trestné střílení družstva Panthers Praha D neproměnil #36 Michal Karban.
33:34 Vyloučen hráč #4 Michal Janouš družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za špatné střídání
32:21 Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha D - osobní trest
32:21 Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha D na 2 minuty za nesportovní chování
30:59 Vyloučen hráč #10 Jakub Doložílek družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hra na zemi
29:08 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:5
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #18 Matyáš Waldmann, asistoval #11 Lukáš Slavík (4:5)
28:48 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #2 Adam Škarda (4:4)
28:05 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:3
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #18 Matyáš Waldmann, asistoval #33 Antonín Krudenc (4:3)
26:49 GÓL Panthers Praha D! 4:2
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #44 Jiří Hadamovský (4:2)
25:41 GÓL Panthers Praha D! 3:2
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #99 Ondřej Přib, asistoval #12 Jan Sysel (3:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:57 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:2
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #61 Dominik Škarda z trestného střílení (2:2)
17:23 Vyloučen hráč #3 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za špatné střídání
15:38 Vyloučen hráč #61 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za zdržování hry
13:32 Vyloučen hráč #6 Miroslav Koníček družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:30 Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha D na 2 minuty za hra rukou
09:19 GÓL Panthers Praha D! 2:1
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #99 Ondřej Přib (2:1)
07:23 GÓL Panthers Praha D! 1:1
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #12 Jan Sysel (1:1)
06:42 GÓL SK Alien Nation Černošice! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #2 Adam Škarda, asistoval #18 Matyáš Waldmann (0:1)
00:00 Zahájení utkání.