2

2.

série

FbK Neveklov - FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 2:3pn
branky: 2. Jan Kárník, 18. Matěj Šolar - 13. Jaroslav Boháč, 34. Martin Hošek, N Petr Becík; rozhodčí: Václav Flek - Antonín Keprta; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Linhart ? - Michal Mrázek ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D hráč #78 Petr Becík a vstřelil rozhodující gól (2:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Neveklov hráč #18 Jan Kárník , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D hráč #66 Jaroslav Boháč a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Neveklov hráč #15 Radek Šobíšek , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
33:53 Vyloučen hráč #24 Martin Páv družstva FbK Neveklov na 2 minuty za bránění ve hře
33:22 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
33:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV D! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil #42 Martin Hošek, asistoval #66 Jaroslav Boháč (2:2)
27:32 Vyloučen hráč #16 Ondřej Turek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D na 2 minuty za hrubost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
17:28 GÓL FbK Neveklov! 2:1
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #16 Matěj Šolar, asistoval #10 Michal Pešata (2:1)
12:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV D! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil #66 Jaroslav Boháč bez asistence (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
01:51 GÓL FbK Neveklov! 1:0
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #18 Jan Kárník, asistoval #10 Michal Pešata (1:0)