Simona HRADILOVÁ
    (Hotař)
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

Asper Šumperk B - FBC Hranice 6:4
branky: 10. Matěj Šíma, 12. Matěj Šíma, 13. Vojtěch Kylar, 17. Adam Jílek, 25. Matěj Šíma, 29. Tobiáš Doubrava - 21. Jiří Hotař, 30. Petr Juřica, 32. Jakub Bitter, 35. Simona Hradilová; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ? - Natálie Pospíšilová ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:3
36:00 Střely ve 3. části: 10:7
36:00 Ukončení 3. části
34:39 GÓL FBC Hranice! 6:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 Simona Hradilová, asistoval #2 Jiří Hotař (6:4)
32:12 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání
31:04 GÓL FBC Hranice! 6:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #15 Antonín Krčmař (6:3)
30:03 Vyloučen hráč #39 Adam Jílek družstva Asper Šumperk B na 2 minuty za hrubost
29:45 GÓL FBC Hranice! 6:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #14 Kamila Posoldová (6:2)
28:23 Timeout FBC Hranice
28:23 GÓL Asper Šumperk B! 6:1
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #17 Tobiáš Doubrava, asistoval #31 Vojtěch Kylar (6:1)
24:49 GÓL Asper Šumperk B! 5:1
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #62 Filip Černohous (5:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 7:5
24:00 Ukončení 2. části
20:45 GÓL FBC Hranice! 4:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #2 Jiří Hotař, asistoval #8 Simona Hradilová (4:1)
16:58 GÓL Asper Šumperk B! 4:0
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #39 Adam Jílek, asistoval #17 Tobiáš Doubrava (4:0)
12:44 GÓL Asper Šumperk B! 3:0
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #31 Vojtěch Kylar, asistoval #17 Tobiáš Doubrava (3:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 8:3
12:00 Ukončení 1. části
11:49 GÓL Asper Šumperk B! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #31 Vojtěch Kylar (2:0)
09:39 GÓL Asper Šumperk B! 1:0
01:33 Jílkova odražená střela končí mimo hrací plochu a Šumperk rozehrává z rohu