4:9
    Jan GISTR
    (Goliáš)

Brankovice Black Arrows - FBC Dragons 4:9
branky: 6. Vojtěch Šujan, 7. Vojtěch Šujan, 11. Vojtěch Šujan, 31. Jan Navrátil - 5. Kryštof Lažek, 12. Vojtěch Vlček, 16. Matyáš Judas, 18. Kryštof Lažek, 25. Michael Hunkař, 30. Matyáš Judas, 31. Michael Hunkař, 33. Jan Gistr, 39. Jan Gistr; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Roman Zástřešek ? - Tomáš Slabý ?; po třetinách: 3:2, 0:3, 1:4
39:00 Ukončení 3. části
38:59 GÓL FBC Dragons! 4:9
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #20 Jan Gistr, asistoval #87 Jan Goliáš (4:9)
38:00 Hráči Dragons si pomalu ale jistě jdou pro vítězství a míček je prakticky na jejich hokejkách
34:14 Tak i Vojtěch Šujan střelec dnešního hattricku si okusí i lavičku trestné lavice
34:13 Vyloučen hráč #86 Vojtěch Šujan družstva Brankovice Black Arrows na 2 minuty za opakované přestupky
32:10 Hráči Dragons si opět zvyšují náskok na soupeře a snaží se držet tempo hry.
32:09 GÓL FBC Dragons! 4:8
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #20 Jan Gistr, asistoval #5 Kryštof Lažek (4:8)
30:20 Takovou rychlou odpověd v podobě gólu nečekal ani samotný bůh florbalu Jiří Curney a stav zápasu se opět dramatizuje.
30:16 GÓL Brankovice Black Arrows! 4:7
Branku družstva Brankovice Black Arrows vstřelil #91 Jan Navrátil, asistoval #61 Jan Mačát (4:7)
30:13 GÓL FBC Dragons! 3:7
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #9 Michael Hunkař, asistoval #8 Filip Plaček (3:7)
29:36 Vyloučen hráč #9 David Večerka družstva Brankovice Black Arrows na 2 minuty za opakované přestupky
29:23 GÓL FBC Dragons! 3:6
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #16 Matyáš Judas, asistoval #5 Kryštof Lažek (3:6)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 V přestávce náš reportér vyslech jednoho z hráčů domácího týmu Miloslava Zelinky a jednoznačně řekl, že hra je pořád srovnaná a budou se snažit ve třetině zabrat a výsledek opět vrátit na svoji stranu
26:00 Ukončení 2. části
24:03 Bohužel jednu sekundu před dokončením odpykávání trestu domácího hráče Lukáše Salače vstřílí hráči Dragons gól.
24:02 GÓL FBC Dragons! 3:5
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #9 Michael Hunkař, asistoval #13 Zdenek Jirásek (3:5)
22:03 Vyloučen hráč #88 Lukáš Salač družstva Brankovice Black Arrows na 2 minuty za sekání
20:13 Hráči Dragons sice v přesilové hře mají velký tlak na soupeřovu brány, ale přečíslení nedokázali využít. Nyní se stav hráčů na hřišti srovnal opět hraje 5 na 5.
18:13 Vyloučen hráč #70 Karel Májek družstva Brankovice Black Arrows na 2 minuty za sekání
17:47 GÓL FBC Dragons! 3:4
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #16 Matyáš Judas (3:4)
15:04 GÓL FBC Dragons! 3:3
15:04 Evidentně při pauze si lavička týmu Dragons něco řekla a stav je nyní srovnán 3:3.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:30 Po veselé euforii týmu Brankovice kdy vedli o dvě brány obratem zmrazili hráči Dragons veselé tváře tymu Brankovic.
11:11 GÓL FBC Dragons! 3:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #12 Vojtěch Vlček, asistoval #10 Jakub Kůřil (3:2)
10:54 GÓL Brankovice Black Arrows! 3:1
Branku družstva Brankovice Black Arrows vstřelil #86 Vojtěch Šujan, asistoval #61 Jan Mačát (3:1)
10:50 Hráči Dragons jsou v plné síle a role týmů se na hrací ploše se otočila, ale výborně chytající brankář domácího týmů stále drží vedoucí tým Branovice Black Arrows.
08:50 Hráči Black Arrows Brankovice jsou jako na koni a v přesilové hře válcují soupeře kdy hráč Lukáš Salač nastřelil tyč soupeřovi brány.
07:01 Vyloučen hráč #87 Jan Goliáš družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání
06:33 GÓL Brankovice Black Arrows! 2:1
Branku družstva Brankovice Black Arrows vstřelil #86 Vojtěch Šujan, asistoval #91 Jan Navrátil (2:1)
05:56 GÓL Brankovice Black Arrows! 1:1
Branku družstva Brankovice Black Arrows vstřelil #86 Vojtěch Šujan bez asistence (1:1)
04:07 GÓL FBC Dragons! 0:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #13 Zdenek Jirásek (0:1)