8:6
    Linda ZBORNÍKOVÁ
    (Binědová)

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:6
branky: 2. Agáta Saffertová, 11. Eliška Mídová, 34. Anna Bartušková, 35. Magdalena Klírová, 44. Anna Bartušková, 45. Agáta Saffertová, 47. Viktorie Novotná, 52. Agáta Saffertová - 17. Natálie Šindelářová, 24. Natálie Šindelářová, 24. Michaela Čížková, 34. Kamila Kaslová, 46. Anežka Matoušková, 57. Linda Zborníková; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 19 - Kristýna Votýpková 12, Kateřina Holečková 6; po třetinách: 2:1, 2:3, 4:2
60:00 komentář trenéra hostů: náš výkon celý trenérský štáb bavil. Holky makaly celý zápas. Krom jednoho cíle, jsme splnili vše, co jsme si před zápasem řekli. Konečný výsledek je pro nás trochu krutý. I tak děkuji soupeři za férové utkání a našim divákům za povzbuzování po celý zápas. Ještě jednou díky.
60:00 Vyjádření vedoucí domácích Andrey Novákové: "Dnešní utkání bylo jinačí než včerejší. Jsme rádi, že jsme se dokázaly prosadit střelecky. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů."
60:00 Střely na bránu celkem Panthers-26 Slavia Plzeň-25
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-12 Slavia Plzeň-11
56:00 Timeout Panthers Praha
56:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Linda Zborníková, asistoval #79 Victoria Binědová (8:6)
51:07 GÓL Panthers Praha! 8:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #36 Viktorie Novotná (8:5)
50:03 Vyloučen hráč #10 Kateřina Formánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
46:36 GÓL Panthers Praha! 7:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #22 Magdalena Klírová (7:5)
45:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Anežka Matoušková, asistoval #98 Kamila Kaslová (6:5)
44:41 Vyloučen hráč #14 Markéta Míchalová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
44:07 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (6:4)
44:07 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Kateřina Holečková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
43:50 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková bez asistence (5:4)
40:00 Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-7 Slavia Plzeň-9
36:13 Vyloučen hráč #15 Eliška Mídová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
34:48 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #36 Viktorie Novotná (4:4)
33:53 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #53 Agáta Saffertová (3:4)
33:38 Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
33:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #79 Victoria Binědová (2:4)
23:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Michaela Čížková, asistoval #76 Martina Špetová (2:3)
23:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #81 Natálie Šindelářová, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:2)
20:00 Střely na bránu v první třetině Panthers-7 Slavia Plzeň-5
16:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #81 Natálie Šindelářová, asistoval #55 Tereza Duchková (2:1)
11:17 Vyloučen hráč #44 Jitka Jedličková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
10:29 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #15 Eliška Mídová, asistoval #36 Viktorie Novotná (2:0)
01:22 GÓL Panthers Praha! 1:0