• 59 58:32
    10:3
    (Šimonová)

FBC Intevo Třinec - Torpedo Havířov 10:3
branky: 6. Veronika Třinecká, 7. Veronika Třinecká, 8. Kateřina Macigová, 16. Natálie Kawuloková, 17. Vladimíra Skalíková, 35. Denisa Gawryšová, 38. Lucie Mišúnová, 48. Anna Szűcsová, 52. Veronika Třinecká, 57. Veronika Třinecká - 20. Marie Vandasová, 26. Vendula Šimonová, 59. Marika Marečková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová ? - Lucie Waloszková ?; po třetinách: 5:1, 2:1, 3:1
59:59 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Už si ani nepamatuji, kdy jsme naposledy na zápas neměli kompletní 3 lajny. O to více jsem rád, že i přes absenci tolika hráček jsme si zápas pohlídali a zvládli vstup do sezóny. Zdravím chybějící hráčky a těsíme se na další zápasy, tak snad nás zase nezavřou."
59:59 Komentář hostujicího týmu Josefa Březiny: Chtěli bychom poděkovat soupeřům za zápas, bohužel nás 1. třetinu potrápilo slunce a těsíme se na odvedu. TH v srdci.
59:59 Střely celkem: Střely domácích: 49 Střely hostujících: 18
59:59 Střely po 3.třetině: Střely domácích: 16 Střely hostujících: 5
58:32 GÓL Torpedo Havířov! 10:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #21 Vendula Šimonová (10:3)
56:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 10:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (10:2)
53:25 Szücsová přihrála žabkou Šibrové, ale ta přestřeluje bránu.
51:45 Havířov ohrozil bránu po nahrávce přes celé hřiště, ale Szwanczarová skvelý zákrokem nedala šanci snížit skóre.
51:02 Timeout Torpedo Havířov
51:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #3 Adriana Pastvová (9:2)
51:02 Enenkelová střílí nad nohu golmanky a zvyšuje skóre.
47:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #10 Anna Szűcsová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (8:2)
47:02 Szücsová překvapivou střelou od půlky překvapila golmanku a Třinec zvyšuje svojo skóre.
45:56 Nebezpečná střela Enenkelové skončila na helmě golmanky Havířova.
44:32 Havířov se snaží střílet spoza půlky, ale marně Szwanczarová tyhle střely dobře vidí.
42:02 Szwanczarová chytá snadnou střelu Havířova.
40:01 Úvodní buly vyhral tým FBC Intevo Třinec
39:59 Střely po 2.třetině: Střely domácích: 18 Střely hostujících: 5
37:34 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #40 Adéla Šibrová (7:2)
37:34 Mišúnová se obtočila kolém brány a střílí do levého růžku.
34:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #40 Adéla Šibrová (6:2)
34:02 Šibrová a Gawryšová v situaci 2na1 a ta stříli gól.
33:21 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
32:48 Vyloučen hráč #99 Lucie Mišúnová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
30:11 Vyloučen hráč #3 Adriana Pastvová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
28:30 Třinec si vytváři gólové šance, ale neskóruje.
25:16 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #22 Marika Marečková (5:2)
25:16 Havířov po úniku do pásma Třince  snižuje na 5:2.
21:10 Třinec zavřel Havířov útočném pásmu.
20:01 Úvodní buly vyhral tým FBC Intevo Třinec
19:59 Střely po 1.třetině: Střely domácích: 15 Střely hostujících: 8
19:22 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #40 Marie Vandasová, asistoval #77 Lucie Giecková (5:1)
16:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková, asistoval #10 Anna Szűcsová (5:0)
15:28 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #23 Markéta Janiková (4:0)
12:33 Enenkelová nahrála mezi Mišúnovou a Šibrovou, ale ani jedna netrefila míček.
08:00 Šibrová nahravála Múšinové, ale ta netrefila míček.
07:30 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #28 Tereza Martynková (3:0)
06:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
05:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (1:0)
02:23 Enenkelová trefuje blok.
01:25 Třinec se tlačí  do utočné poloviny Havířova.
00:01 Úvodní buly vyhral tým FBC Intevo Třinec