• 39 38:10
    8:7
    (Mladenov)

Hippos Žďár n/S. - Snipers Třebíč 8:7
branky: 5. Matěj Březina, 12. Adam Březina, 24. Adam Březina, 24. Ondřej Novák, 27. Jakub Krejčí, 28. Adam Březina, 31. Dominik Novák, 34. Jakub Král - 5. Kilián Černý, 7. Patrik Mladenov, 10. Patrik Mladenov, 23. Šimon Slavětínský, 33. Šimon Slavětínský, 34. Kilián Černý, 39. Kryštof Krupica; rozhodčí: Tomáš Tóth - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Kuba 15 - Jakub Veselý 15; po třetinách: 2:3, 4:1, 2:3
45:00 Komentář trenéra Snipers Třebíč Vyrovnané utkání týmů z Vysočiny s vysokým nasazení. Menší výpadem v drůhé části nás stál zápas. Díky soupeři za utkání.
45:00 Ukončení 3. části
44:59 Komentář trenéra Hippos, Víta ROSECKÉHO: "Závěr zápasu bylo nahoru dolů, klidně Třebíč mohla vyhrát. Ale pozor, konečně se v naší hře objevuje to, na čem pracujeme. Ale cíl je daleko, cesta trnitá, uvidíme, kam až dojdeme. Jinak skvělý zápas od Dominika Nováka a Kuby Kuby v bráně."
38:10 GÓL Snipers Třebíč! 8:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #31 Kryštof Krupica, asistoval #58 Patrik Mladenov (8:7)
36:04 Vyloučen hráč #14 Jakub Král družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
33:56 Vyloučen hráč #31 Kryštof Krupica družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:40 GÓL Snipers Třebíč! 8:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #79 Kilián Černý, asistoval #42 Šimon Slavětínský (8:6)
33:06 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Jakub Král, asistoval #11 Jakub Krejčí (8:5)
32:32 GÓL Snipers Třebíč! 7:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #42 Šimon Slavětínský, asistoval #94 Matěj Skála (7:5)
30:48 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #73 Dominik Novák, asistoval #14 Jakub Král (7:4)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
27:51 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #32 Adam Březina, asistoval #73 Dominik Novák (6:4)
26:11 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Jakub Krejčí, asistoval #32 Adam Březina (5:4)
23:58 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Ondřej Novák, asistoval #11 Jakub Krejčí (4:4)
23:10 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #32 Adam Březina, asistoval #14 Jakub Král (3:4)
22:46 GÓL Snipers Třebíč! 2:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #42 Šimon Slavětínský, asistoval #79 Kilián Černý (2:4)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
11:29 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
09:40 GÓL Snipers Třebíč! 1:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #31 Kryštof Krupica (1:3)
06:54 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #3 Adam Korba (1:2)
04:59 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #79 Kilián Černý bez asistence (1:1)
04:13 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Matěj Březina, asistoval #21 Šimon Poul (1:0)