2
    Lukáš JAGUSZTYN
    blokování florbalky

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - KTG Bruises Opava 7:6
branky: 13. David Svoboda, 14. Matěj Genzer, 21. David Svoboda, 22. Ondřej Šimík, 26. Filip Vančo, 27. Patrik Klepáč, 36. Matěj Genzer - 14. Filip Drozd, 18. Václav Borunský, 25. David Langer, 30. David Langer, 31. Filip Drozd, 34. Martin Reichel; rozhodčí: Radek Černý - David Musial; vyloučení: 1 + Václav Hlísta 5:5 + Adam Zagora 5 + TT; využití: 1:2; zásahy brankářů: Mikuláš Kalina ? - Vojtěch Rainer ?; po třetinách: 0:0, 4:2, 3:4
36:00 Ukončení 3. části
35:54 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 7:6
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #84 Matěj Genzer, asistoval #36 Václav Hlísta (7:6)
35:43 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
35:43 Vyloučen hráč #18 Lukáš Jagusztyn družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za blokování florbalky
33:35 GÓL KTG Bruises Opava! 6:6
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #69 Martin Reichel, asistoval #67 David Langer (6:6)
33:17 Vyloučen hráč #64 Filip Drozd družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za sekání
31:19 Vyloučen hráč #67 David Langer družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za hrubost
30:19 GÓL KTG Bruises Opava! 6:5
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #64 Filip Drozd, asistoval #67 David Langer (6:5)
29:36 GÓL KTG Bruises Opava! 6:4
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #67 David Langer, asistoval #28 Jan Vítek (6:4)
29:29 Vyloučen hráč #43 Václav Stráník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
28:34 Timeout KTG Bruises Opava
27:14 Vyloučen hráč #36 Václav Hlísta družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 5 minuty za hrubost
26:28 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 6:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #11 Patrik Klepáč bez asistence (6:3)
25:48 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 5:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #78 Filip Vančo, asistoval #99 Patrik Pícha (5:3)
24:39 GÓL KTG Bruises Opava! 4:3
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #67 David Langer, asistoval #69 Martin Reichel (4:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:29 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 4:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #81 Ondřej Šimík bez asistence (4:2)
20:45 Vyloučen hráč #32 Adam Zagora družstva KTG Bruises Opava do konce utkání - technický trest
20:45 Vyloučen hráč #32 Adam Zagora družstva KTG Bruises Opava na 5 minuty za hrubost
20:22 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #11 Patrik Klepáč (3:2)
17:41 GÓL KTG Bruises Opava! 2:2
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #27 Václav Borunský, asistoval #60 Vladimír Janovský (2:2)
13:58 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 2:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #84 Matěj Genzer, asistoval #31 Jakub Zeman (2:1)
13:45 GÓL KTG Bruises Opava! 1:1
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #64 Filip Drozd, asistoval #27 Václav Borunský (1:1)
12:24 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:0
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #78 Filip Vančo (1:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
05:58 Vyloučen hráč #69 Martin Reichel družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za sekání
02:38 Vyloučen hráč #28 Jan Vítek družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za hrubost