9:6
    Lukáš POKORNÝ
    (Lombino)

Panthers Praha - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9:6
branky: 13. Michael Kočandrle, 19. Michael Kočandrle, 24. Jaroslav Petrák, 25. Vojtěch Wojnar, 25. Jan Waldhauser, 30. Pavel Daněk, 45. Michael Kočandrle, 50. Michael Kočandrle, 60. Lukáš Pokorný - 9. Karel Horký, 17. Daniel Riley, 22. Jakub Votava, 35. Daniel Riley, 54. Michal Nový, 58. Karel Horký; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Hruška 15 - Dominik Kameš 19; po třetinách: 2:2, 4:2, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: Pro náš klub, sváteční zápas jsme zvládli, ale byli jsme až moc nervózní, ale alespoň to bylo pro diváky napínavé až do samého konce. Děkujeme soupeři za zápas a skvělým divákům za podporu, moc nám to pomohlo.
60:00 Komentář asistenta trenéra hostů Martina Kohouta: Zápas rozhodl začátek druhý třetiny, kdy jsme na pár minut vypadli ze hry a soupeř trestal. První třetinu jsme hráli to, co jsme chtěli a drželi si soupeře tam, kde jsme chtěli. Ve třetí jsme se už jen snažili dohánět výsledek. Kluci na hřišti nechali všechno, ale soupeř si zápas pohlídal. Děkujeme za zápas, Příští víkend máme volnej, tak si uděláme nějaký hezký program :-)  VLAUFU stále
60:00 Střely za 3. třetinu Panthers Praha - 8 T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 7
59:47 GÓL Panthers Praha! 9:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #60 Marco Lombino (9:6)
58:26 Hosté to celou dobu zkouší v šesti. Domácí dvakrát těsně minuli prázdnou bránu.
57:27 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 8:6
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #42 Daniel Riley (8:6)
56:47 Panthers úspěšně odbránili přesilovou hru
54:41 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:16 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 8:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #2 Daniel Šterbák (8:5)
49:47 GÓL Panthers Praha! 8:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #77 Jaroslav Petrák (8:4)
49:47 Jakub Uhrík, byl pod tlakem, dva hráče prošel - Kolář ho zastavil, našel Járu Petráka, který s přehledem našel Kočandrleho a ten balónek uklidil mezi tři tyče.
49:32 Hruška dokázal vychytal přečíslení - nádherný zákrok.
46:55 Standartka Králova Dvora uspěsně odbráněna.
46:45 Kolář po nahrávce přes brankoviště trefuje břevno.
44:10 A tímto gólem si připisuje hattrick v tomto utkání.
44:09 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle bez asistence (7:4)
44:09 Kočandrle dokázal jednou rukou proběhnout tři hráče, vybojovat faul a ještě zavěsit krásný gól - a to vše v oslabení.
43:49 Panthers při oslabení na bolónku.
43:20 Hosté si zahrají přesilovou hru.
43:19 Vyloučen hráč #9 Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
41:51 Panthers nedokázali využít přesilovu hru.
40:00 Střely za 2. třetinu Panthers Praha - 11 T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 9
40:00 Gratulujeme vítězi Matyáši Hroňkovi za nejbližžší tip výsledku zápasu mezi Panthers Praha a KM AUTOMATIK FBK JIČÍN.
39:51 Vyloučen hráč #15 Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:51 Panthers budou se svou přesilovou hrou pokračovat na začátku poslední třetiny.
39:00 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:26 Pavel Daněk dokázal proběhnout přes tři bránicí hráče a svou přihrávku směřoval na Waldhausera, kterému balónek odskočil.
37:50 Waldhauser zachytil balón před bránou - nedokázal však skórovat.
37:05 Riley trefuje ze vzduchu dlouhý balón, ktreý končí v brance Panthers.
34:31 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 6:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #50 Karel Horký (6:4)
34:31 Riley trefuje ze vzduchu dlouhý balón, ktreý končí v brance Panthers.
33:40 Krůšova střela končí v boční síti.
32:32 Děkujeme divákům, že dodržují všechna hygienická opatření.
31:41 Rozdurděný Petrák zkouší reklamovat faul, bohužel marně.
31:07 Sluka volí střelu z dálky - Hruška chytá.
30:14 Hudec vybojoval v rohu výhodu.
29:48 Hruško loví balónky mezi nohama.
29:16 GÓL Panthers Praha! 6:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #77 Jaroslav Petrák (6:3)
29:16 Petrák našel svou přihrávkou Daňka a ten nelítostně zavěsil do soupeřovi brány.
26:20 Kalous zachytil balónek na středové čáře.
24:29 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
24:29 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #60 Marco Lombino (5:3)
24:16 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #47 Petr Kölbl (4:3)
24:16 Wojnar se utrhl a zajišťuje Panthers vedení v tomto zápase.
23:15 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #81 Michael Kočandrle (3:3)
23:15 Jára Petrák doklepl balón, který poskakoval na brankové čáře - vyrovnávé skóre dnešního zápasu.
21:45 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #60 Daniel Škvor (2:3)
21:45 Dan Škvor z pravého mantinelu poslal z otočky přihrávku na Votavu, který dokázal skórovat - Králův Dvůr se dostává do vedení.
21:10 Wojnar našel před bránou Kalouse, který nedokázal balónek nasměřovat do soupeřovi brány.
20:01 Na první buly opět lepší hosté.
20:00 Počet střel za 1. třetinu Panthers Praha - 9 T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 5
19:35 Waldhauser blokuje střelecký pokus Uhříka.
18:59 Riley míjí z předbrankového prostoru branku domácích.
18:07 GÓL Panthers Praha! 2:2
18:07 Zkušená kombinace Petráka s Kočandrlem končí v brance hostů.
17:42 Pokorného pokus kryje brankář hostů.
16:35 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #59 Karel Eichler (1:2)
16:35 Králův Dvůr na útočné polovině...střela od Dana R. končí v Pantherské bráně.
15:45 Daňkův průnik přes střed byl zastaven.
14:45 Hra je v obrovském tempu, je to krásná podívaná!
14:25 Pokorného střelu ztečoval obránce Nový.
12:24 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #60 Marco Lombino (1:1)
12:24 A je vyrovnáno! Kočandrle dokázal uklidit přihrávku od Lombina.
12:15 Panthers dokázali odbránit přesilovku.
10:15 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:15 Hosté si po nedovoleném vrážení zahrají přesilovu hru.
09:50 Lombinovu střelu tečoval Sládek, bohužel mimo.
08:28 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #15 Marek Sluka (0:1)
08:28 Máme tady první branku dnešního utkání, Horký dokázal překonat brankáře domácích Hrušku.
06:00 Střelu z předbrankového prostoru kryje brankář Hruška, který mimochodem usedl do Pantherské svatyně po pauze.
05:59 Lombinova hůl se po střetu se soupeřem zlomila v půli. Je nám líto:(
04:35 Kočisův střelecký pokus likviduje brankář hostů.
03:37 Vyloučen hráč #98 Martin Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
03:20 Panthers si zahrají přesilovou hru.
02:30 Panthers na soupeřově polovině skvěle kombinují.
01:40 Kočis se u mantinelu nenechal rozhodit.
00:49 První střelecký pokus dnešního utkání - bez problémů kryje brankář domácích.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.