Time-out
    Vysoké Mýto

Události

FbC Hradec Králové - FTC Vysoké Mýto  7:11
branky: 5. Filip Nerad, 20. Michael Souček, 23. Filip Nerad, 26. Michael Souček, 33. Max Kuštan, 38. David Stružinský, 53. Michal Martinek - 2. Jiří Unzeitig, 3. Vojtěch Pavlák, 5. Milan Koubek, 12. Jiří Unzeitig, 14. Jiří Unzeitig, 21. Petr Lesák, 27. Adam Kobr, 31. Milan Koubek, 37. Petr Lesák, 56. Jiří Unzeitig, 59. Libor Knypl; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; diváků: 103; zásahy brankářů: David Šimeček 31 - Václav Musel 33; po třetinách: 2:5, 4:4, 1:2
60:00 Ukončení 3. části
59:59 Komentar trenéra hostí Aleše Dejdara: Zaslouzene vitezstvi nad velmi tezkym souperem. Krome drobneho vypadku ve druhe tretine jsme meli zapas pod kontrolou a jsme radi, ze jsme opet na vitezne vlne. Dekujeme souperi za zapas.Uz se tesime na patecni utkani s Mohelnici na domaci pude
59:59 Komentář trenéra domácích Petra Drahoňovského: Špatný vstup do utkání a zbytečná vyloučení rozhodly tento zápas. Pokud nebudeme na hřišti od první minuty nemůžeme uspět. Děkuji soupeři za utkání.
59:59 Střely: FTC Vysoké Mýto- 11  Hradec Králové- 17
59:18 Timeout FTC Vysoké Mýto
58:51 Hradec tlačí Mýto na útočné půlce
58:44 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl bez asistence (7:11)
56:38 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
P
55:33 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #6 Adam Kobr (7:10)
54:13 Vyloučen hráč #81 Michal Martinek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
52:35 GÓL FbC Hradec Králové! 7:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #30 Štěpán Heger (7:9)
50:09 Vyloučen hráč #77 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
48:23 Souček se dostal do nádherného výběhu, ale trefuje krajní šroubek na masce brankáře
47:20 Pavlák teď sám na branku, ale minul
46:00 Knypl a Krása teďka předvádí luxusní souboj
44:01 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
37:59 GÓL FbC Hradec Králové! 6:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #12 Tomáš Pokorný (6:9)
P
36:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #6 Adam Kobr (5:9)
35:32 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi
33:08 Nerad v obrovské šanci, bohužel trefil brankáře
32:28 GÓL FbC Hradec Králové! 5:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan bez asistence (5:8)
31:20 Michal Rolín si krásně obehrál dva hráče a posunuje míček do rohu na Martínka
30:05 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #3 Petr Lesák (4:8)
29:20 Vyloučen hráč #76 Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:12 Tomáš Pokorný teď krásně nahrál Stružinskýmu, který zvoní na tyčku
26:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #79 David Vaňásek (4:7)
25:21 Krásný výhoz Davida Šimečka na Součka, který uklízí míček do branky
25:00 GÓL FbC Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #39 David Šimeček (4:6)
24:59 Vyloučen hráč #91 Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi
23:18 Zápas se začíná pomalu vyhrocovat, můžeme vidět spoustu soubojů
22:25 GÓL FbC Hradec Králové! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #93 David Stružinský (3:6)
22:17 Max Kuštan nádherně zachycuje přihrávku před brankou Domácích
21:15 Martínek to zkusil backhandem, ale trefuje pouze brankáře
20:19 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (2:6)
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Ukončení 1. části
19:01 GÓL FbC Hradec Králové! 2:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček z trestného střílení (2:5)
19:01 Střely po první třetině:  FTC Vysoké Mýto- 16 Hradec Králové- 8
19:01 Souček předvádí krásný freestyle
18:45 Vysoké Mýto tlačí Hradec, ale Hradec dobře blokuje
16:17 Koubek krásně vysřelil na branku, ale bohužel mimo
13:58 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #33 Milan Koubek (1:5)
13:16 Po hezké šanci Vysokého Mýta míček končí za mantinelem
11:11 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig bez asistence (1:4)
10:52 Vysoké Mýto tlačí Hradec
10:11 Stružinský krásně zblokoval střelu
09:50 Vyloučen hráč #77 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
08:14 Schlappl vystřelil ze standatky před brankou, ale přestřelil
05:40 Milan Koubek z první minul branku
04:47 Krásně zakročil brankář domácího týmu David Šimeček
04:34 GÓL FbC Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #12 Tomáš Pokorný (1:3)
04:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (0:3)
03:35 Strejcius vypálil golfem, ale těsně minul
02:16 Vysoké Mýto tlačí na domácí Hradec Králové
02:08 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #68 Libor Knypl (0:2)
01:56 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #15 Tomáš Vítek (0:1)
01:15 Mikuláš Ryba po nádherné šanci bohužel neproměnil
00:00 Zahájení utkání.