12:4
    Michal PAZDERNÍK
    (Buchtela)

Andone SK Jihlava - Snipers Třebíč B 12:4
branky: 4. Jan Horský, 9. Ondřej Vyskočil, 17. Vít Zápotočný, 25. Lukáš Dvořák, 26. Jakub Horský, 32. Jakub Horský, 34. Jakub Horský, 42. Michal Beránek, 43. Ondřej Vyskočil, 48. Ondřej Vyskočil, 56. Ondřej Vyskočil, 58. Vít Zápotočný - 47. Kryštof Buchtela, 48. Kryštof Buchtela, 49. Tomáš Nestrojil, 60. Michal Pazderník; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 0 + Jakub Horský 5:3; využití: 2:2; diváků: 28; zásahy brankářů: David Navrkal 9 - Matěj Abraham 31; po třetinách: 3:0, 4:0, 5:4
59:59 GÓL Snipers Třebíč B! 12:4
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #51 Kryštof Buchtela (12:4)
59:59 Komentář trenéra domácích Romana Komendy: Zápas se slabším soupeřem. Děkujeme soupeři.
59:59 Komentář trenéra Hostů Josefa Pařízka : Jihlava byla o parník silnější než my-  v rychlosti , v důrazu , v soubojích a na míčku . Gratulujeme soupeři k výhře.
59:59 Střely po 3: třetině Andone SK Jihlava : Snipers Třebíč B 16:7
58:23 Vyskočilovi před bránou proběhl míček mezi nohoma .
57:49 GÓL Andone SK Jihlava! 12:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Vít Zápotočný bez asistence (12:3)
55:35 Jihlavá se stále snaží dělat tlak na Snipers.
55:03 GÓL Andone SK Jihlava! 11:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #19 Jakub Horský (11:3)
53:02 Horského střela se se popotácela v brankovišti ,ale neskončila v bráně .
51:02 Snipers se snažili o střelu která skončila blokem Vyskočila.
50:09 Jihlava kombinuje na útočné polovině ve 4 a snaží se udržet míček.
48:30 Timeout Snipers Třebíč B
48:30 GÓL Snipers Třebíč B! 10:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #87 Tomáš Nestrojil, asistoval #70 Jiří Procházka (10:3)
48:24 Snipers vyvíjí tlak na Jihlavu
47:43 GÓL Andone SK Jihlava! 10:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil bez asistence (10:2)
47:21 GÓL Snipers Třebíč B! 9:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #51 Kryštof Buchtela, asistoval #65 Rudolf Horák (9:2)
47:11 Vyloučen hráč #19 Jakub Horský družstva Andone SK Jihlava na 5 minuty za hrubost
46:35 GÓL Snipers Třebíč B! 9:1
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #51 Kryštof Buchtela, asistoval #82 Michal Pazderník (9:1)
44:50 Buchtela nahrál Pazderníkovy na střelu, ale Pazderních trefil jenom obránce Jihlavy.
43:46 Od hole Horského se omylem odrazil míček do autu.
43:04  Střelu Strejčka vychytal Abraham.
42:13 GÓL Andone SK Jihlava! 9:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (9:0)
41:23 GÓL Andone SK Jihlava! 8:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #20 Vít Jirků (8:0)
40:01 Bule pro domácí
39:59 Střely po 2. třetině Andone SK Jihlava : Snipers Třebíč B 12:3
39:57 Kasper omylem zahazuje míček do autu.
38:06 Zápotočný je faulován hráčem Třebíče č. 70.
36:44 Nahrávka Dvořáka před bránou byla zblokována hráčem Třebíče.
35:44 Vyskočilovi skáče balonek kolem nohou a nedaří se mu ho zpracovat.
34:14 Jirků zabránil brankové situace Třebíče.
33:21 GÓL Andone SK Jihlava! 7:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #76 Jan Horský (7:0)
32:03 Horský Jakub střílí mimo bránu.
31:09 GÓL Andone SK Jihlava! 6:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (6:0)
29:09 Hráč Třebíče č.95 střílí mimo bránu.
27:49 Střelu Pazderníka bez obav chytá Navrkal.
26:50 Střelu Třebíče zblokoval botou Zápotočný.
25:45 GÓL Andone SK Jihlava! 5:0
24:55 GÓL Andone SK Jihlava! 4:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Lukáš Dvořák, asistoval #93 Michal Strejček (4:0)
24:55 Dvořákovi se podařilo hodit padáček z poloviny hřiště  do brány.
22:18 Jihlava převažuje s hrou na balonku.
21:28 Snipers hrají v plném počtu.
20:01 Buly tentokrát vyhrála domácí Jihlava
19:59 Střely v 1. třetině Andone SK Jihlava : Snipers Třebíč B 14:3
19:28 Vyloučen hráč #18 Tomáš Havelka družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hra rukou
18:45 Hezká branková situace v podání bratrů Horskývh a Vyskočila bohužel nekončí brankou
16:41 GÓL Andone SK Jihlava! 3:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Vít Zápotočný, asistoval #45 Michal Beránek (3:0)
15:30 Beránek nahrál do brankové situace Vyskočilovi ten ale nahrávku nespracoval.
14:47 Vyloučen hráč #10 Milan Novák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za držení
13:58 Třebíč se snaží založit útok ale vždy ji někdo z Jihlavské obrany zastaví .
12:56 Hráč Třebíče č. 18 posílá míček do autu.
09:56 Pokus Třebíče o střelu končí na helmě brankáře Jihlavy.
08:20 Do nahrávky Třebíče zasáhl Strejček a posílá balonek do protiútoku.
08:17 GÓL Andone SK Jihlava! 2:0
06:25 Horský Jakub střílí, ale Abraham zakročil a nepustil míček do brány.
05:15 Domácí převažují ve  hře na balonku.
03:25 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #92 Vít Zápotočný (1:0)
03:25 Horský střílí do šibenice a je z toho branka.
02:00 Vyskočil zakončuje, ale trefuje se mimo bránu.
01:29 Vyloučen hráč #90 Josef Svoboda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za špatné střídání
00:01 Úvodní bule pro Třebíč.
00:00 Dámy a pánové vítáme Vás u 1. kola divize skupiny D.