Jan SKOPOVÝ
    nedovolená vzdálenost

Události

FBC Slavia Praha - Florbal Sokolov 10:5
branky: 7. Radek Kubala, 8. Antonín Štička, 12. Radek Kubala, 15. Vojtěch Šafář, 35. Martin Fojtík, 38. Antonín Štička, 48. Martin Fojtík, 57. Vojtěch Šafář, 57. Dan Kašovský, 58. Ondřej Otáhal - 27. Štěpán Mosler, 33. Štěpán Mosler, 40. Štěpán Mosler, 43. Jan Šafránek, 45. Jan Skopový; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 5:8 + Patrik Soukup OS; využití: 2:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Tomáš Koval 22 - Ondřej Heimerle 14; po třetinách: 4:0, 2:3, 4:2
60:00 Komentář hostů Stejskal Jakub (Trenér): Dvě třetiny byli jednoznačně lepší domácí hráči, to nám na body nestačilo a zaslouženě získávají tři body hráči Slavie.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes jsme solidně zahráli prvních 20 minut a posledních 10. Mezitím to byla docela bramboračka, ale 3 body se počítají. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 7:14
60:00 Ukončení 3. části
59:59 Střely po třetí třetině: FBC Slavia Praha - 7 Florbal Sokolov - 14
57:46 GÓL FBC Slavia Praha! 10:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (10:5)
57:40 Vyloučen hráč #42 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:40 Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
56:56 GÓL FBC Slavia Praha! 9:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #8 Dan Kašovský, asistoval #26 Jakub Procházka (9:5)
56:11 GÓL FBC Slavia Praha! 8:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #24 Filip Bílek (8:5)
52:02 Vyloučen hráč #7 Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
50:20 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
47:26 GÓL FBC Slavia Praha! 7:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #15 Jan Šimík (7:5)
46:29 Gólmani obou týmů drží své spoluhráče
44:02 GÓL Florbal Sokolov! 6:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #42 Jan Skopový, asistoval #30 Jan Šafránek (6:5)
42:35 GÓL Florbal Sokolov! 6:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek, asistoval #7 Jakub Stejskal (6:4)
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
40:00 Ukončení 2. části
39:59 Střely po druhé třetině: FBC Slavia Praha - 7 Florbal Sokolov - 11
39:43 GÓL Florbal Sokolov! 6:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #27 Jan Hlavsa (6:3)
39:14 Vyloučen hráč #5 Ondřej Sedláček družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
38:32 Vyloučen hráč #4 Ondřej Volf družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
37:47 GÓL FBC Slavia Praha! 6:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #16 David Laho (6:2)
34:07 Brankář Koval našel rozběhnutého Fojtíka a ten kličkou do prázdné brány zvišuje vedení Slávie
34:06 GÓL FBC Slavia Praha! 5:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #83 Tomáš Koval (5:2)
32:29 GÓL Florbal Sokolov! 4:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #7 Jakub Stejskal (4:2)
29:25 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
29:03 Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
29:03 Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov - osobní trest
29:03 Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování
26:39 GÓL Florbal Sokolov! 4:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (4:1)
22:21 Hosté jsou ve druhé třetině mnohem aktivnější a připisují si první dvě střely této hrací části
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1. části: 10:2
20:00 Ukončení 1. části
19:59 Střely po první třetině: FBC Slavia Praha - 10 Florbal Sokolov - 2
P
14:30 GÓL FBC Slavia Praha! 4:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #16 David Laho (4:0)
14:27 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
P
11:03 GÓL FBC Slavia Praha! 3:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #15 Jan Šimík (3:0)
10:25 Vyloučen hráč #42 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
09:52 Více ze hry má zatím Slavie. Sokolovští se jen těžko dostávají k zakončení
07:53 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
06:58 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Martin Fojtík (1:0)
02:32 První závan před brankou hostí končí zákrokem Ondřeje Heimerle
00:01 Úvodní vhazování vyhrál Sololov
00:00 Zahájení utkání.