4:5
    David NOVÁK
    (Machač)

FBC Liberec B - Florbalová akademie MB 4:5p
branky: 15. Jan Blecha, 39. Tomáš Richter, 41. Jakub Pecháček, 54. Marek Žagan - 6. Jiří Krouský, 33. David Novák, 44. David Novák, 59. Aleš Tůma, 65. David Novák; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Kurťák 23 - Vojtěch Šimon 22; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Komentář trenéra domácích: Dneska opět vyrovnané a tvrdé utkání. Nehráli jsme špatně, jen ta finální fáze nám nevycházela. Závěr utkání nás mrzí. Škoda, že nás teď čeká pauza, ale nedá se nic dělat. Děkujeme soupeři za zápas a doufejme, že se brzy zase uvidíme.
65:00 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání, brzy se snad uvidíme v dalším zápase a vychvaluji pořadatelskou službu.
64:46 Střely FBC Liberec B:1 Florbalová akademie MB:2
64:45 GÓL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 David Novák, asistoval #29 Petr Machač (4:5)
64:34 Vyloučen hráč #13 Tomáš Leksa družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
60:01 Začalo prodloužení a hosté míří do útoku.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely FBC Liberec B:1 Florbalová akademie MB:2
58:58 Hosté využili hru bez brankáře a srovnávají stav na 4:4.
58:57 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #29 Petr Machač (4:4)
58:15 Hosté to zkoušejí v 6 hráčích.
58:14 Timeout Florbalová akademie MB
57:40 Domácí nevyužili přesilovku a hosté míří do útoku.
55:37 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
53:30 GÓL FBC Liberec B! 4:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #25 Adam Štěpán (4:3)
43:40 Hosté srovnávají stav utkání.
43:39 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 David Novák, asistoval #6 Jan Hála (3:3)
40:42 Byli jsme svědky gólu zápasu v podání Jakuba Pecháčka, který vymetl roh branky hostů.
40:41 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček bez asistence (3:2)
40:00 Střely FBC Liberec B:11 Florbalová akademie MB:11
40:00 Střely FBC Liberec B:8 Florbalová akademie MB:9
38:15 Peřina nahrál Richtrovi a ten přesnou střelou poslal míček do levého rohu branky a stav utkání je vyrovnaný.
38:14 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #7 Tomáš Richter, asistoval #9 Petr Peřina (2:2)
32:32 Kolman naskočil přímo z trestné lavice do hry a napomohl tak hostům k rozdílovému gólu na 1:2
32:31 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 David Novák, asistoval #11 Jan Ulman (1:2)
30:24 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely FBC Liberec B:8 Florbalová akademie MB:8
20:00 Střely FBC Liberec B:6 Florbalová akademie MB:7
15:00 Domácí po skvělé souhře vyrovnávají stav utkání.
14:59 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Jan Blecha, asistoval #23 Jakub Pecháček (1:1)
14:18 Hra se přelévá ze strany na stranu.
05:50 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Jiří Krouský, asistoval #29 Petr Machač (0:1)
00:01 Úvodní vhazování 1. třetiny vyhráli domácí.