(Janoušek)
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

Události

TJ Sokol Koberovy - Panthers Praha B 6:5
branky: 13. Václav Hartl, 13. Adam Buriánek, 19. Tomáš Jiránek, 27. Dominik Reczai, 28. Adam Kuršel, 34. Leoš Kopáček - 7. Jaroslav Janoušek, 39. Štěpán Hanzl, 50. Štěpán Hanzl, 58. Tomáš Mánek, 60. Matěj Dopita; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 32 - Daniel Brskovský 20; po třetinách: 3:1, 3:1, 0:3
60:00 Komentář trenéra hostí M. Mattese: 'Klukům utekl začátek zápasu a i přes výborný závěr už se nepodařilo výsledek otočit na naší stranu a jedeme domů bez bodů. Děkujeme domácím za zápas.'
60:00 Ukončení 3. části
59:55 Komentář trenéra domácích: I přes vítězství jsme nepředvedli dobrý výkon a v závěru utkání jsme o výsledek museli ještě bojovat. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
59:36 GÓL Panthers Praha B! 6:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #9 Matěj Dopita, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (6:5)
57:50 GÓL Panthers Praha B! 6:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #18 Štěpán Hanzl (6:4)
57:50 Brejkové příležitosti zvládají hosté výborně. Další branku přidávají opět po jedné z nich.
54:30 I tato přesilová hra byla opět bez větší příležitosti. Hosté jí tak v poklidu přečkali.
52:23 Vyloučen hráč #90 Daniel Škvor družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře
52:23 Rychlost kterou nabral Leoš Kopáček nešla hold zastavit jinak než faulem. Přesilovku si tentokrát zahrají domácí.
49:14 Po několika příležitostech před brankou Panthers se opět k brejkovému nájezdu dostal Hanzl a naprosto stejným způsobem jako v předchozím případě, překonal golmana Koberov.
49:13 GÓL Panthers Praha B! 6:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #18 Štěpán Hanzl, asistoval #17 Matěj Lubenský (6:3)
41:30 Úvod třetí třetiny zatím patří Panthers.
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Ukončení 2. části
38:17 GÓL Panthers Praha B! 6:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #18 Štěpán Hanzl bez asistence (6:2)
38:17 Chyba při rozehrávce domácích a Hanzl následně proměnil samostatný nájezd, který mu byl darován.
36:29 Další neefektivní přesilová hra hostujícího týmu.
33:30 Nádherný brejk, který zakončil Leoš Kopáček chytrým lobem přes brankáře. Následně se rozhodčímu nelíbila branková radost před střídačkou hostů.
33:29 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #93 Adam Buriánek (6:1)
33:29 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
31:29 Přesilová hra Panthers bez vážnějšího zakončení. Naopak Dominik Reczai se mohl v oslabení prosadit, skákající balónek bohužel netrefil. Početní převaha je u konce a Leoš se může vrátit do hry.
29:29 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za zvedání florbalky
27:17 Další brejk, tentokrát se prosadil ostrostřelec Kuršel. Tohle zavání debaklem.
27:16 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #21 Adam Kuršel, asistoval #15 Marek Šikola (5:1)
26:17 Buriánek zamíchal obranou Panthers. Nejprve ponížil obránce krásnými jeslemi a následně předložil kapitánovi nahrávku do prázdné. Fanoušci šílí a Florbal Koberovy se ujímají vedení o tři branky.
26:16 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #93 Adam Buriánek (4:1)
23:00 Kopáček, Haloun a Kuršel teď protočili obranu pražského týmu. Bohužel bez gólu.
21:30 Jiránek je při chuti a opět prověřil brankáře Panthers
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Ukončení 1. části
18:58 Přesilová hra sice už skončila ale díky přetrvávajícímu chaosu v brankovišti Panthers vznikla gólová příležitost pro koberovského snipera Jiránka.
18:57 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #22 Tomáš Jiránek, asistoval #83 Lukáš Hlava (3:1)
16:53 Vyloučen hráč #18 Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře
12:50 Netrvalo to dlouho a opět se prosazují domácí. Dominik Reczai krosem našel Buriánka. Technická střela našla horní roh branky.
12:48 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #93 Adam Buriánek, asistoval #92 Dominik Reczai (2:1)
12:02 Nedáš dostaneš. Škvor z týmu Panthers neproměnil tutovou příležitost, kdy parádně zasáhl Pfeiffer, následně se z brejkové příležitostí prosadila Koberovská legenda Váslav Hartl
12:01 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #10 Václav Hartl, asistoval #21 Adam Kuršel (1:1)
11:00 Tempo hry zatím stále určují Koberovy, Stále tomu ale chybí přesnější koncovka.
06:30 Dokonalá haluz před brankou domácího brankáře. Panthers se tak šťastně ujímají vedení.
06:29 GÓL Panthers Praha B! 0:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #90 Daniel Škvor (0:1)
03:50 Vetrova jedovka, bohužel se nevešla mezi tyče.
02:00 Jiránek otestoval pružnost své hole. Střela šla mimo.
01:00 Domácí vlétli do zápasu aktivněji a Lukáš Hlava se hned v úvodu dostal do dvou zakončení.
00:00 Zahájení utkání.