Michal HŮLA
    (Nevšímal)

Události

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 11:10
branky: 1. Erik Kocur, 6. Erik Kocur, 6. Erik Kocur, 8. Erik Kocur, 20. Martin Dvořák, 38. Jan Vokáč, 38. Jan Jupa, 43. Tomáš Kolodziej, 44. Matěj Hruštinec, 44. Erik Kocur, 45. Martin Dvořák - 2. Michal Hůla, 11. Adam Zahraj, 17. Michal Szappanos, 18. Martin Tvrdek, 22. Adam Zahraj, 26. Adam Zahraj, 29. Martin Tvrdek, 34. Filip Nevšímal, 43. Adam Zahraj, 45. Michal Hůla; rozhodčí: Matouš Terč - Barbora Suková; vyloučení: 1 + Ivan Martinovský + Aneta Weissová 5 + Ivan Martinovský OS:1; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Lukáš Vostárek 22 - Jan Kolínek 36; po třetinách: 4:2, 1:5, 6:3
45:00 Komentář trenéra hostí Jaromíra Péce: Děkujeme soupeři za zápas. Byl bych rád, kdyby se utkání odehrávalo především na hřišti a ne v hledišti.
45:00 Komentář trenéra domácích Ivana Martinovského: Děkujeme soupeři za férové utkání.
45:00 Ukončení 3. části
44:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 11:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Michal Hůla, asistoval #42 Filip Nevšímal (11:10)
44:10 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (11:9)
43:34 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #22 Tomáš Kolodziej (10:9)
43:10 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Matěj Hruštinec bez asistence (9:9)
42:57 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
42:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #25 Michal Szappanos (8:9)
42:35 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Tomáš Kolodziej, asistoval #68 Martin Dvořák (8:8)
40:25 Vyloučen hráč #35 Martin Lukeš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
37:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #78 Jan Jupa, asistoval #80 Matěj Hruštinec (7:8)
37:11 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (6:8)
33:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #25 Michal Szappanos (5:8)
33:42 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
P
28:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #8 Daniel Hanzlík (5:7)
27:07 Vyloučen trenér Ivan Martinovský družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest
27:07 Vyloučen hráč #7 Aneta Weissová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minuty za nesportovní chování
27:07 Vyloučen hráč #24 Lukáš Kovalik družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
25:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #1 Jan Kolínek (5:6)
21:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #57 Marian Geťko (5:5)
19:36 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #20 Erik Kocur (5:4)
17:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #7 Minh Duc Nguyen (4:4)
16:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #25 Michal Szappanos, asistoval #19 Adam Zahraj (4:3)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
10:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj bez asistence (4:2)
09:01 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #19 Adam Zahraj.
07:32 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:1
05:50 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #68 Martin Dvořák (3:1)
05:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
01:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Michal Hůla, asistoval #5 Matěj Poplštein (1:1)
00:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #4 Jan Vokáč (1:0)
00:00 Zahájení utkání.