Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha 2:4
branky: 11. Oldřich Jireček, 21. Ondřej Kopič - 24. Ondřej Hurt, 48. Mikuláš Krbec, 53. Mikuláš Krbec, 57. Milan Garčar; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Dvořák 17 - Martin Beneš 12; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:3
60:00 Střely ve třetí třetině: 1 - 8.
58:22 Do útoku se přesunulo všech šest českolopských hráčů, ale gól nevstřelili.
57:54 Krajcigr trefil tyč!
57:20 Domácí rozehrávají power-play.
56:22 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #89 Mikuláš Krbec (2:4)
56:22 A i druhou přesilovou hru využívají a zvyšují tak svůj náskok již na dvě branky.
55:54 Hosté mají možnost druhé přesilové hry, i nyní míří na trestnou lavici Tomáš Novák.
55:53 Vyloučen hráč #7 Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
54:58 Útočná snaha domácích zatím nekončí gólem.
52:44 Do konce základní hrací doby zbývá necelých osm minut a domácí budou muset dotahovat ztrátu.
52:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #17 Milan Garčar (2:3)
51:21 Jireček byl zdvojen obránci Sparty a přišel tak o balon.
47:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (2:2)
47:16 Minutu dokázali domácí bránit přesilovku Sparty, pak dokázal Krbec srovnat skóre na 2:2.
46:16 Vyloučen hráč #7 Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:16 Novák spáchal nepochopitelný faul, za což byl oceněn dvěma trestnými minutami.
45:00 Na střídačku hostí si udělal neplánovanou exkurzi Pořízek, nehrající Marvánek mu ale pomohl zpět na nohy.
44:47 Další zákrok do statistik si připisuje Dvořák.
44:03 Ekl se snažil najít Kopiče, jeho přihrávku ale doběhl Pažák a zastavil útok.
42:47 Kombinaci domácích ukončuje nedovolený zákrok sparťanské obrany.
41:21 Volný úder z obranného rohu rozehrává Sparta.
40:32 Hosté kombinují u poloviny hřiště, ale nedotáhli akci ke střele.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny dopadlo lépe pro domácí.
40:00 Střely po druhé třetině: 6 - 8.
39:45 Tichého střela neskončila ohrožením brány Beneše.
37:05 Kolstrunk svou střelou z půlky netrefil Dvořákovu bránu.
35:54 Štěrba se společně s Krajcigrem snažili vystřelit, až jeden druhého obrali o balon a z celé poměrně komické situace těžila Sparta.
34:48 Po divoké útočné kombinaci se konečně k balonku dostávají i domácí.
32:28 Krajcigr ve skvělé šanci minul.
31:16 Novák nedokázal zpracovat přihrávku od svých kolegů, a tak budou rozehrávat hosté.
30:03 TIchý se snažil vyvézt balonek, zapomněl ho však na polovině cesty, kde se ho zmocnili hosté.
28:06 Za bránou se odehrál souboj kapitánů, Kadlec poslal k zemi Garčara.
27:17 Juhovu střelu mimo hřiště tečoval Dzierža, reozehrávat budou hosté.
25:44 Po střetu s Pažákem končí mimo hrací plochu Štěrba, rozhodčí přisuzují domácím volný úder.
23:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (2:1)
23:20 SKákavý balon Lukáše Ujehlyiho končí u Hurta, který nakonec zakončil za Dvořákova záda.
21:23 TIchého napadá Kolstrunk s Krbcem, domácí obránce se ale dostal z jejich sevření.
20:18 Domácí začínají druhou třetinu ve vysokém tempu, což jim přináší zvýšení jejich náskoku na dvě branky.
20:17 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:0)
20:00 Střely po první třetině: 7 - 5.
19:55 V posledních vteřinách se Juha snažil ohrozit Dvořáka, jeho střelu ale zblokoval Ekl.
19:28 Hosté se snažili ohrozit domácí obránce, ale ti uklidňují hru.
19:00 Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
18:21 Ujhelyimu střela nasedla a nedokázal tak ohrozit klec Dvořáka.
17:47 Krbec se zlobí na Dzieržu, který naběhl do hry příliš rychle na to, aby dokázal změnit svou trajektorii a zabránit střetu.
17:06 Slaný před vlastní střídačkou zboural Zemana, ten měl co dělat, aby se dokázal opět zapojit do hry.
16:30 Hosté se stále drží na balonku, domácí se je snaží stíhat, zatím neúspěšně.
15:09 Dlouhá kombinace hostí zatím nepřinesla vyrovnání.
13:35 Na polovině hřiště zakládá kombinaci hostí Křenek.
10:39 Kolstrunk v nebezpečné pozici naštěstí pro domácí minul.
10:03 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #8 Oldřich Jireček, asistoval #9 Marek Dzierža (1:0)
10:03 Volný Dzerža se za Benešovou bránou zmocnil nehlídaného balonku a našel nabíhajícího Jirečka, který zakončil do odkryté kece a otevřel tak skóre dnešního utkání.
09:32 Na druhé straně na Dvořáka pálil Juha.
09:02 Slaný mířil z poloviny hřiště, Beneš musel zasahovat skokem ke své levé tyči.
08:34 Slaný fauloval Garčara a hosté tak budou rozherávat volný úder.
07:56 Před Dvořákem se vyskytla osamocená trojice útočníků Sparty, Pastor musel zachraňovat situaci odkopnutím balonku mimo nebezpečný prostor.
07:05 Kadlecova přihrávka skončila na čepeli Pražáka, jeho střela ale naštěstí nebyla přesná.
06:42 Dzierža se dostal ke střele, Dolejš ho ubránil.
04:40 Jirsovu střelu blokuje Dominik Beneš.
04:21 Krbcovo napadání však přineslo užitek pro hosty a Křenek mohl vyzkoušet pozornost Dvořáka.
03:54 Tichý se Slaným uklidňují hru.
02:38 Štěrba zastavil Juhovo nahození dopředu, sám ale nedokázal rozvinout útočnou akci.
02:03 K balonku se poprvé v dnešním utkání dostává Sparta po rozehře z obranného rohu.
01:30 Domácí se zatím nepohnuli do útoku.
01:12 Tichý se Slaným si vyměňují balonek.
00:37 Štěrba s Pastorem kombinují před vlastní bránou.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Dobré odpoledne ze severu Čech. Máme před sebe utkání 22. kola Livesport Superligy mezi týmy FBC 4CLEAN Česká Lípa a ACEMA Sparta Praha, které je na programu od 17 hodin. Mé jméno je David Vosála a budu vás utkáním provázet.