Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP OSTRAVA 4:6
branky: 4. Kristýna Bachmaierová, 21. Michaela Pavlíková, 39. Karolína Erbanová, 54. Gabriela Žůrková - 3. Karina Vavrečková, 18. Vendula Schindlerová, 28. Pavlína Bačová, 36. Michaela Mlejnková, 38. Michaela Mlejnková, 41. Markéta Vrlíková; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alena Vokatá 27 - Veronika Tomšová 19; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:1
60:00 Komentáře k utkání
60:00 Poměr střel v poslední části hry: Jičín 8 - Ostrava 11.
59:30 Ostrava už takticky dohrává na vlastní polovině.
57:30 Blíží se konec utkání. Ostrava už si výsledek zřejmě pohlídá, ale Jičín byl rozhodně důstojným soupeřem. Pro Ostravu možná až překvapivě těžké utkání.
53:40 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #25 Lucie Paulovičová (4:6)
53:40 Další pohledná akce domácích! Na jejím konci opět duo Paulovičová-Žůrková.
53:20 Chybu domácí rozehrávky Ostrava ani nadvakrát nevyužila.
51:20 Volný úder z prostoru před brankoviště zvládl Jičín odbránit.
49:27 Konec přesilovky se Jičínu hrubě nevyvedl a Ostrava s jejím ubráněním neměla problém.
48:05 Jičín hned uzamknul Ostravu na její polovině. Paulovičová zkoušela dvakrát nahodit na tečující Mullerovou. Zatím bez úspěchu.
47:27 Vyloučen hráč #97 Kristýna Pospíšilová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:22 Po delší době se k šanci dostaly domácí. Paulovičová pálí nad.
42:55 Tohle oslabení domácí ustály. Ale hrase se evidentně přiostřuje.
41:52 Minuta jičínského oslabení pryč.
40:52 Vyloučen hráč #99 Michaela Pavlíková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:19 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #11 Vendula Schindlerová (3:6)
40:01 Poslední třetinu začínají na míčku opět hráčky Ostravy a hned skórují.
40:00 Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 8 - Ostrava 11.
38:54 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Karolína Erbanová bez asistence (3:5)
38:54 Erbanová dokázala obrat o míček rozehrávající soupeřky, dostala se až před Tomšovou a zamířila přesně.
37:49 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #5 Markéta Vrlíková (2:5)
37:49 A druhý gól Mlejnkové v řadě. Opět si skvěle naběhla do volného prostoru v brankovišti.
35:51 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #27 Nela Škopková (2:4)
35:51 Tak tuto nabídnutou přesilovku už Ostrava využívá. Na konci gólové kombinace byla Mlejnková.
34:58 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
34:58 Druhá přesilovka pro Ostravu a zase je v tom Svobodová. Využijí tentokrát početní převahu?
33:00 Kapcová před sebou měla volnou branku, ale míček jí na poslední chvíli sjel z hole.
31:13 Jičín oslabení ustál. Vokatá připisuje další zákroky.
29:55 Ostrava usazena na útočné polovině. Žůrková zvládla svůj tým z uzávěry osvobodit, její střelu má Tomšová.
29:13 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:13 Máme tu první vyloučení zápasu. Svobodová si vyšlápla na jednu z protihráček u mantinelu a jde si odpočinout.
27:07 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #68 Nela Kapcová (2:3)
27:00 Vokatá si pohlídala střelu Kotzurové, která vzala přečíslení 2 na 1 na sebe.
25:30 Neuvěřitelná kombinace domácích. Paulovičová pálí do skvěle chytající Tomšové.
24:30 Velmi neuspořádaná pasáž hry v podání obou týmů.
23:39 Mlejnková si opět skvěle naběhla, ale i tentokrát poslala míček mimo branku.
20:57 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #99 Michaela Pavlíková, asistoval #20 Nikola Kuchařová (2:2)
20:57 Pavlíková spíše jen nahodila od poloviny směrem k ostravské brance, ale skvěle clonící Erbanová zabránila Tomšové ve výhledu a míček zaplul za její záda.
20:01 Druhou třetinu začínají na míčku hráčky Ostravy.
20:00 Poměr střel v první části hry: Jičín 7 - Ostrava 11.
17:49 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #11 Vendula Schindlerová, asistoval #5 Markéta Vrlíková (1:2)
17:49 Stupňující se hra Ostravy nese své ovoce. Schindlerová dokázala z první trefit skákající přihrávku a na její střelu Vokatá nedosáhla.
15:30 A teď Vokatá pohotově zasahuje! Dvě velké šance Ostravy v rozmezí několika sekund.
15:07 Za Vokatou zazvonila horní tyč!
13:30 Přečíslení Ostravy velmi dobrým zákrokem vyřešila Vokatá.
12:18 Jedovatá střela Růžičkové, za kterou se musela Tomšová hodně natahovat.
08:42 Dlouhý výhoz Vokaté si přivlastnily hráčky Ostravy, nabídnutou šanci nevyužily.
07:30 Mlejnková si pěkně naběhla do vloného prostoru před brankou, střelu ale mezi tyče nevtěsnala.
06:58 Tomšová si pohlídala střelu Fisherové ze střední vzdálenosti.
03:46 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #25 Lucie Paulovičová (1:1)
03:46 Jičín bleskově vyrovnává po perfektní souhře první jičínské pětky, na jejímž konci propálila Tomšovou Bachmaierová.
02:54 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #6 Karina Vavrečková, asistoval #78 Pavlína Bačová (0:1)
02:25 Pohledná série přihrávek v podání domácí první pětky, Tomšová zatím zasahovat nemusela.
00:58 První šance Ostravy, míček končí po teči na boční síťce.
00:01 Úvodní buly utkání pro tým Ostravy.