Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Události

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Tatran Střešovice 6:8
branky: 8. Kateřina Kovaříková, 10. Barbora Špačková, 12. Kristýna Vejvodová, 17. Kateřina Fousová, 46. Barbora Špačková, 58. Kristina Zlatníková - 9. Barbora Zabavská, 12. Lucie Želízková, 33. Kateřina Seemannová, 36. Kateřina Seemannová, 39. Mariana Býčková, 51. Vendula Beránková, 59. Veronika Kopecká, 60. Mariana Býčková; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:5; využití: 4:3; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 41 - Eliška Drbalová 5, Markéta Antalová 2; po třetinách: 4:2, 0:3, 2:3
60:01 Vyjádření trenérek a nejlepších hráček
60:00 Střely ve 3. třetině: Tigers Start - 2 Tatran Střešovice - 12
60:00 Ukončení 3. části
59:59 Všechno nejlepší Kiwi mámě k narozeninám.
59:52 GÓL Tatran Střešovice! 6:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková bez asistence (6:8)
P
58:46 GÓL Tatran Střešovice! 6:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #94 Michaela Mechlová (6:7)
58:22 Timeout Tatran Střešovice
58:22 Vyloučen hráč #42 Kateřina Kovaříková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:22 Tým hostů si bere Time-out
58:00 Holky se rozhodly ,že nám to udělají zajímavé a je zase vyrovnáno
P
57:52 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 6:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (6:6)
57:37 Vyloučen hráč #29 Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
57:00 Holky z Tigers se rozhodly, že to zkusí v 6
56:45 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
56:45 Družstvo domácích si vybírá první Time-out
52:48 Kovaříková s Vejvodovou nabíhají na branku, ale neproměnují
51:50 Neproměněná střela domácích
50:15 GÓL Tatran Střešovice! 5:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #23 Veronika Kopecká (5:6)
50:15 Další krásný gól dává Beránková do malé škvíry pod rukou Janglové a Tatran se tak dostává dovedení
48:14 Holky z Tigers Startu se otřepali z druhé třetiny a začínají hrát jako v první
46:53 Janglové se opět dostává míček do rukou, ale tentokrát se hned po výhozu hrálo na hostující půlce
45:17 Tigers ale ještě nekončí a dorovnávají scóre.
45:16 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 5:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #41 Kateřina Fousová (5:5)
44:25 Vyloučená hráčka hned potom jak se dostala na hřiště zaútočila ale neproměnila
42:02 Tak oslabení se otáčí a ve 4 teď hrají Tigers Start
42:01 Vyloučen hráč #9 Markéta Baťková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
41:00 Ale ani v oslabení se Tatran nebojí napadat
40:01 Hostující tým nastupuje do 3. třetiny ještě ve 4
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. třetině: Tigers Start - 2 a Tatran Střešovice - 23
40:00 Ukončení 2. části
39:20 Tigers holky jsou asi trochu rozhozené protože i s hráčkou navíc byly na jejich půlce
39:12 Vyloučen hráč #89 Kateřina Pisárová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:15 Hermanové se nejspíše nelíbilo, že skončila na zemi a tak nahrává na další gól, který posouvá Tatran do vedení
38:14 GÓL Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková, asistoval #2 Nikola Hermannová (4:5)
37:25 Hermanová končí nazemi po srážce s Kovaříkovou
35:45 4 vteřiny před koncem vyloučení Tatran vyrovnává na 4:4
P
35:44 GÓL Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #15 Vendula Beránková (4:4)
33:48 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za vysoká florbalka
32:27 GÓL Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #23 Veronika Kopecká (4:3)
32:27 Tak Tatranský press se zřejmě vydařil a dávají svůj 3 gól
31:00 Janglová další krásný zákrok ale míček se dostává zase zpátky k hostům
28:30 Brankářka hostujícího týmu má teď vcelku klid ale Janglová se nezastavý
27:24 Beránková z dálky střílý na branku, ale míček se jen taktak vyhne brance.
23:25 Golmanky se zatím v brance nezastavily
21:15 Hra je zatím velice vyrovnaná, běhá se od jédné branky ke druhé
20:01 Hostující tým se rozhodl vymněnit golmanku.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Markéta Antalová družstva Tatran Střešovice
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1 třetině: Tigers Start 9 a Tatran Střešovice 14
20:00 Ukončení 1. části
16:50 Skvělý zákrok Janglové
P
16:33 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #41 Kateřina Fousová, asistoval #14 Barbora Špačková (4:2)
16:33 Tak domácí tým se vedení nechce vzdát a dávají další gól
15:23 Tatran opět ve čtyřech a domácí jsou velice jisté na hokejce
14:43 Vyloučen hráč #10 Kateřina Seemannová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
13:32 Tatran skoro pořád na míčku.
12:29 Zlatníková skvěle ubránila možný gól.
11:40 Branky padají jako listy na podzim.
11:28 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #28 Kristýna Vejvodová bez asistence (3:2)
11:16 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (2:2)
P
09:40 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (2:1)
09:39 Vyloučen hráč #89 Kateřina Pisárová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
P
08:31 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #22 Kateřina Vachudová (1:1)
08:30 Vyloučen hráč #14 Barbora Špačková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
P
07:08 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:0)
05:43 Vyloučen hráč #72 Adéla Košvancová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
01:15 Tatran neprostřelil zeď domácích
00:56 Promrhaná šance domácích
00:00 Zahájení utkání.
00:00 Dobrý den, vítám vás u online přenosu zápasu mezi domácím týmem Tigers Start 98 a hostujícím týmem Tatran Střešovice